Trenuj z Qczajem na Go Active Show! „Skup się na celu!”

Trzy znaki rozpoznawcze Qczaja? Góralska gwara, niesamowita energia i poczucie humoru, obok którego trudno przejść obojętnie. Czym trener fitness zaskoczy podczas specjalnego treningu na Go Active Show?

Jego filmy motywacyjne zachęcają do treningów tysiące Polek, którym jednocześnie powtarza, żeby zawsze wierzyły w siebie i nie pozwalały się źle traktować. Qczaj nie boi się dosadnych porównań i nie wstydzi się podhalańskiej gwary. – Motywatory ci godają “miej cel! Skup się na celu”!

Choć Daniel Kuczaj robi obecnie karierę jako trener fitness, w przeszłości zajmował się już wieloma rzeczami. Pochodzi z Ludźmierza na Podhalu. Gdy miał 17 lat, przeniósł się do Warszawy, ponieważ zwrócił na siebie uwagę podczas castingu do słynnego Teatru Buffo Janusza Józefowicza. Trzy lata występował w przedstawieniach i spędzał przy tym długie godziny, by ćwiczyć poprawną wymowę.

Kup bilet

 

 

 

Przygodę z teatrem musiał jednak zakończyć – przeważyły względy finansowe. Przyszły trener fitness postanowił więc zostać fryzjerem. Skończył tylko jeden kurs, więc brakowało mu doświadczenia. Nie porzucił jednak swojej największej pasji – ćwiczeń na siłowni. Zanim jego filmy zrobiły furrorę w sieci, minęło niemal 10 lat na sali treningowej. W tym czasie brał udział w zawodach kulturystycznych. „Miałem 18 lat i pokłady testosteronu, więc po całym dniu pracy na budowie jeszcze biegałem i robiłem pompki” – mówił w wywiadzie dla Vivy!. – „To było wyrzucenie z siebie złych emocji, które się we mnie bardzo zbierały”.

Przez ostatnie dwa lata życie Qczaja diametralnie się zmieniło. Filmy motywacyjne okazały się strzałem w dziesiątkę – tysiące Polek doceniły jego bezpośredniość i urok. Nie boi się kolejnych wyzwań – w ostatnich tygodniach podbija serca widzów „Tańca z gwiazdami”. W dziewiątej edycji programu tańczy w parze z Pauliną Biernat. – Mój partner ma niesamowitą charyzmę i niesamowitą osobowość. Największym wyzwaniem jest to, że on tyle gada, a żeby tańczyć, czasami przez chwilę trzeba nic nie mówić – mówiła tancerka w nagraniu, które udostępniła na swoim Facebooku. – Oczywiście trochę żartuję. Jest bardzo chętnym uczniem i perfekcjonistą – dodaje Paulina Biernat.

Okazja, by ćwiczyć razem z Danielem Kuczajem, już podczas najbliższej edycji międzynarodowych targów Go Active Show. Znany trener fitness udzieli cennych wskazówek, a przede wszystkim zmotywuje, żeby uwierzyć w siebie i się nigdy nie poddawać. Największe targi sportowe w Polsce startują już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo. Gdzie można zdobyć bilety? Więcej informacji znajdziecie na stronie Go Active Show

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-04T16:15:33+00:00 04.04.2019|