18-11-2020 - 20-11-2020

Fast Textile - Targi Tekstylne

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce. Powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej. Podczas zeszłorocznych Targów Fast Textile swoje produkty prezentowało 400 firm z 40 krajów. Wydarzenie odwiedziło ponad 27 000 osób, w tym około 20 000 odwiedzających skierowanych na zawieranie kontraktów i składanie zamówień – wśród nich prezesi, dyrektorzy oraz menadżerowie dużych firm związanych z tekstyliami, jak również specjaliści ds. zakupów największych producentów odzieży. Odwiedzili nas także projektanci mody, m.in. Maciej Zień i Rafał Michalak, którzy poszukiwali różnorodnych tkanin i dodatków do swoich kolekcji. Zaprezentowana zostanie jeszcze szersza oferta tekstyliów z całego świata.
Piąta, jubileuszowa edycja targów tekstylnych odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Na czas Targów powstaną specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy międzynarodowe.
Podczas tegorocznych targów zostały zaplanowane liczne warsztaty i dodatkowe wydarzenia, m.in. warsztaty szycie, kurs zdobienia odzieży, kurs konstrukcji odzieży, warsztaty modniarstwa, networking, Forum Tekstylne i wiele więcej.
Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że miejsce to jest idealne nie tylko dla producentów z regionu, ale również z całego kraju czy z zagranicy.
Udział w Targach to świetna okazja, aby pokazać trendy na sezon 2019/2020 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta Targów wzbudza ogromne zainteresowanie, szczególnie ze względu na rekordową ilość bezpośrednich producentów. Oznacza to unikalną możliwość zamówienia bądź kupna wszystkiego, czego potrzeba do produkcji odzieży, w tym tkanin, tekstyliów, przędzy, dodatków, akcesoriów krawieckich, czy maszyn.
Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest Forum Tekstylne, w którego ramach odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.”
Dlaczego warto wziąć udział w Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile?
  • tkaniny prosto od producenta
  • atrakcyjne ceny
  • najnowsze trendy na nadchodzący sezon: wzory, kolorystyka, struktury, surowce
  • bogata oferta nowych wzorów dodatków krawieckich
  • udział w Forum Tekstylnym
Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile odwiedzają właściciele firm polskich i zagranicznych, producenci i uczestnicy Międzynarodowych Targów Mody oraz wszyscy zainteresowani branżą tekstylną. Poprzednia edycja okazała się wielkim sukcesem: 20 000 klientów, 400 wystawców i setki udanych kontraktacji.

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland
Telefon: +48 22 122 02 87

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Life Balance Congress
Jesień 2020
Marble Warsaw Fair
04-06-2020 - 06-06-2020
World of Coffee Warsaw
18-06-2020 - 20-06-2020
Warsaw Comic Con
17-04-2020 - 19-04-2020