19-21 listopada 2024

Fast Textile - Międzynarodowe Targi Tekstylne

Targi Fast Textile to Międzynarodowe Targi Tekstylne organizowane corocznie przez Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wydarzenie to skupia się na prezentowaniu najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie przemysłu tekstylnego, a także umożliwia nawiązanie kontaktów biznesowych między wystawcami a odwiedzającymi.
Podczas targów Fast Textile prezentowane są m.in. tkaniny, dzianiny, odzież, akcesoria i maszyny do produkcji tekstyliów. Wśród wystawców znajdują się zarówno polskie jak i zagraniczne firmy, co umożliwia zapoznanie się z różnymi trendami i podejściami do projektowania i produkcji tekstyliów.
Targi Fast Textile cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród producentów, jak i dystrybutorów, hurtowników, sklepów i przedstawicieli mediów. Podczas trzydniowego wydarzenia odbywają się również liczne seminaria, prezentacje i konkursy, które pozwalają na pogłębienie wiedzy na temat branży tekstylnej.
Targi Fast Textile stanowią ważne wydarzenie dla branży tekstylnej w Polsce i Europie. Dzięki temu wydarzeniu producenci i projektanci z całego świata mają okazję zaprezentować swoje produkty oraz nawiązać kontakty biznesowe.
  • tkaniny prosto od producenta
  • atrakcyjne ceny
  • najnowsze trendy na nadchodzący sezon: wzory, kolorystyka, struktury, surowce
  • bogata oferta nowych wzorów dodatków krawieckich
  • udział w Forum Tekstylnym

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Warsaw Home Kitchen
 23 - 26 października 2024
Labeling-Tech Poland
 4-6 grudnia 2024
BIUROTECH Expo
Nowa data wkrótce
Warsaw Home Furniture
 23 - 26 października 2024