21-11-2023 - 23-11-2023

Fast Textile - Międzynarodowe Targi Tekstylne

Targi Fast Textile to Międzynarodowe Targi Tekstylne organizowane corocznie przez Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wydarzenie to skupia się na prezentowaniu najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie przemysłu tekstylnego, a także umożliwia nawiązanie kontaktów biznesowych między wystawcami a odwiedzającymi.
Podczas targów Fast Textile prezentowane są m.in. tkaniny, dzianiny, odzież, akcesoria i maszyny do produkcji tekstyliów. Wśród wystawców znajdują się zarówno polskie jak i zagraniczne firmy, co umożliwia zapoznanie się z różnymi trendami i podejściami do projektowania i produkcji tekstyliów.
Targi Fast Textile cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród producentów, jak i dystrybutorów, hurtowników, sklepów i przedstawicieli mediów. Podczas trzydniowego wydarzenia odbywają się również liczne seminaria, prezentacje i konkursy, które pozwalają na pogłębienie wiedzy na temat branży tekstylnej.
Targi Fast Textile stanowią ważne wydarzenie dla branży tekstylnej w Polsce i Europie. Dzięki temu wydarzeniu producenci i projektanci z całego świata mają okazję zaprezentować swoje produkty oraz nawiązać kontakty biznesowe.
  • tkaniny prosto od producenta
  • atrakcyjne ceny
  • najnowsze trendy na nadchodzący sezon: wzory, kolorystyka, struktury, surowce
  • bogata oferta nowych wzorów dodatków krawieckich
  • udział w Forum Tekstylnym

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Warsaw Shop Expo
nowa data wkrótce
International Fashion Fair
Nowa data wkrótce
Lingerie TRENDS
Nowa data wkrótce
Warsaw Humanitarian Expo
Nowa data wkrótce