Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej

Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej 2019-04-15T14:26:58+00:00
Strona WWW
Rejestracja B2B
Zostań wystawcą

Organizator:
Telefon: +48 518 739 124
Email: info@warsawexpo.eu
Strona internetowa: https://warsawexpo.eu/

Miejsce:
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn, mazowieckie 05-830 Poland
Telefon: +48 22 122 02 87

11.06.2019 – 13.06.2019
Warsaw Humanitarian Expo

Warsaw Humanitarian Expo (WHE) to odpowiedź na zdecydowanie za małą obecność dostawców towarów i usług z Europy Środkowo-Wschodniej na globalnym rynku pomocy humanitarnej. Szacunkowe dane za rok 2018 pokazują, iż rynek ten wart jest około 60 mld USD czyli 240 mld złotych.
WHE to pierwsze, jedyne i największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi łączące i integrujące środowisko pomocy humanitarnej i rozwojowej
Organizatorami WHE są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ptak Warsaw Expo.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Polski Andrzej Duda. Partnerami są: LUBAWA S.A., Krajowa Izba Gospodarcza oraz Polskie Linie Lotnicze LOT.
W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo zaprezentują się zarówno agendy i agencje Organizacji Narodów Zjednoczonych, jak i organizacje międzynarodowe, rządowe i pozarządowe (NGOs) niosące pomoc humanitarną i rozwojową. Warsaw Humanitarian Expo to platforma spotkań Tych, którzy zajmują się zakupami w w/w organizacjach oraz Tych, którzy oferują produkty i usługi niezbędne do niesienia pomocy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, do odbudowy terenów, które ucierpiały w wyniku sytuacji kryzysowych, zmian klimatycznych, konfliktów wojennych oraz produkty kwalifikowane do wspierania rozwoju gospodarczego i polepszenia warunków życia w rozwijających się państwach.

Warsaw Humanitarian Expo to:

  • 6 stref biznesowych
  • prezentacja produktów i usług
  • spotkania one-on-one typu B2B i B2G
  • konferencje, seminaria i webinaria prezentujące najistotniejsze zagadnienia związane z zamówieniami ONZ oraz tok postępowania o udzielenie zamówienia
  • Humanitarian Cit
Do targów pozostało:
0
0
0
0
dni
0
0
godz.
0
0
min.
0
0
sek.