5-7 czerwca 2024

DOOR-TEC - Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów Branży Drzwiowej

Warsaw DOOR-TEC to nowe wydarzenie targowe w sektorze drzwiowym. Targi skupią specjalistów Polski i środkowo-wschodniej Europy z całej branży: materiałów do produkcji drzwi, akcesoriów i galanterii drzwiowej oraz gotowych produktów – profili drzwiowych i systemów montażowych.

Targi łączą część produkcyjną – prezentacje maszyn do produkcji i obróbki materiałów drzwiowych, handlową – związaną z dystrybucją gotowych drzwi i profili drzwiowych, jak i wykonawczą – związaną montażem gotowych systemów wejściowych i wykończeniem pomieszczeń.

Realizowane podczas targów dodatkowe prelekcje i konferencja z zakresu designu i projektowania oraz produkcji drzwi to szansa na poznanie nowych trendów w branży i spotkanie z architektami i projektantami wnętrz oraz późniejszymi inwestorami kontraktującymi od producentów.

Lokalizacja w Warszawie i staranannie dobrana grupa odbiorców gwarantują Wystawcom sukces w prezentacji produktów i sprzedaży najnowszych rozwiązań i kolekcji starannie dobranym grupom zakupowym i handlowcom z całej Europy.

Zapraszamy na targi DOOR-TEC do Ptak Warsaw Expo!

Imprezy, które odbywają się 5-7 czerwca 2024

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Forum BHP
 3 - 5 września 2024
FASTECH Expo
 10 - 12 czerwca 2025
Warsaw Shop Expo
Nowa data wkrótce
Facade Expo
 5-7 grudnia 2024