25 - 27 marca 2025

Warsaw Toys & Kids Expo - Targi zabawek i akcesoriów dziecięcych

Targi Warsaw Toys & Kids Expo to przede wszystkim doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży artykułów dziecięcych z różnych krajów świata. Jest to nowe, branżowe wydarzenie na polskim rynku, biznesowa formuła i nowe możliwości współpracy.

Niepodważalne atuty naszej imprezy to, poza świetną lokalizacją, również atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących – kongres branżowy, warsztaty i szkolenia. Pokaźny budżet na promocję w mediach społecznościowych i kampaniach internetowych sprzyja reklamie wydarzenia i dodatkowo wpłynie na dobrą frekwencję.

Jednym z głównych założeń targów jest promocja polskich firm działających w branży artykułów dziecięcych i ich oferty na rynki zagraniczne. Pozwoli na to realizowany w firmie przy wielu wydarzeniach targowych program Hosted Buyers. Lokalizacja wydarzenia w Warszawie – biznesowym centrum środkowo-wschodniej Europy umożliwi firmom nawiązanie nowych relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów i rynków, co przyczyni się do rozwoju oferty przedsiębiorstw branży dziecięcej w Polsce.

Udział w targach Warsaw Toys & Kids Expo to korzyści dla Twojej Firmy! Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo.

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

FRUIT POLAND
5 - 7 grudnia 2024
Automotive Parts Expo
 15 - 17 listopada 2024
Poland Coatings Expo
 27-29 listopada 2024
CosmoPharm PACK
Nowa data wkrótce