Nowa data wkrótce

China Brand Show Poland - Targi Produktów z Chin

Różnorodność i wyjątkowość chińskich marek – nieeksponowana w takim stopniu nigdy i nigdzie wcześniej to właśnie główny cel China Brand Show Poland. Wyobraź sobie ponad 200 chińskich producentów prezentujących swoje produkty, otwartych na współpracę i biznesowy dialog. To jedyna i niepowtarzalna okazja dla firm, aby zapoznać się z tak rozbudowaną ofertą i taki dialog nawiązać. China Brand Show Poland został niezwykle wysoko oceniony i wsparty przez chiński rząd, a przede wszystkim przez Biuro ds. Handlu w Ministerstwie Handlu oraz Międzynarodowe Centrum Wymiany Gospodarczej i Technicznej Chin.
Reaktywacja Jedwabnego szlaku, czyli projekt ekonomiczny i inicjatywa polityczna Belt and Road (Jeden pas, jedna droga) stwarzają szczególnie korzystne możliwości współpracy w zakresie projektów o charakterze infrastrukturalnym oraz finansowym. Ta rozbudowa sieci infrastruktury łączącej Chiny, kraje Azji Środkowej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy to ogromna szansa, która staje otworem dla przedsiębiorczych inwestorów. Jesteś jednym z nich?

China Brand Show Poland to olbrzymia ekspozycja reprezentatywnych przedsiębiorstw chińskiego przemysłu, na której nie może Ciebie zabraknąć!

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Warsaw Garden Expo
 20-22 lutego 2025
Warsaw Security Expo
 27-29 listopada 2024
TT Warsaw
 29.11.2024-01.12.2024
Interbud
Nowa data wkrótce