Międzynarodowe kontraktacje branży HoReCa i pokazy mistrzów kuchni. Zapraszamy na 27. edycję EuroGastro

EuroGastro jest jednym z najbardziej cenionych w Europie wydarzeń dotyczących branży gastronomicznej i HoReCa. W dniach 12-14 marcia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się jego 27. edycja.

EuroGastro to event znany z międzynarodowych kontraktacji i pokazów najlepszych w Polsce i Europie szefów kuchni. Potwierdzeniem jego jakości jest rosnące zainteresowanie, którym cieszy się rok do roku. Zeszłoroczna, 26. edycja, zgromadziła prawie 16 tysięcy odwiedzających z 22 krajów. Wśród nich byli goście między innymi z Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemiec czy Włoch.

EuroGastro to tym samym międzynarodowe możliwości rozwoju biznesu. To okazja do wzbogacenia ofert własnych dzięki współpracom z zagranicznymi kontrahentami i otwarcia się na nowe rynki. To szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych z liderami branży HoReCa i gastronomicznej, a także do skorzystania z najbardziej jakościowych rozwiązań dostępnych w sektorze.

Targi towarzyszące

Podczas najbliższej edycji targów EuroGastro będzie można zapoznać się z ofertą produktową wystawców z sektora targów World Hotel, Wine Warsaw Expo oraz Beer Warsaw Expo.

Kto pojawi się na EuroGastro?

Choć do EuroGastro zostało jeszcze sporo czasu (wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 marca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo), to już teraz miło nam poinformować o obecności najbardziej cenionych marek podczas wydarzenia. W tym gronie znajdą się między innymi UNOX, SCM, WinterHalter, Ascobloc, RESTOQUALITY, GASTROPRODUKT, LITEX, ATRE, LUBIANA, Tarsmak, GERLACH, SMEG, PURENA, Żywiec Zdrój, PRAMAZUT, Miele czy Essity.

Jednocześnie z EuroGastro w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi branży hotelarskiej, World Hotel. Będzie to 16-lecie tego eventu. Więcej informacji wkrótce.