23 - 26 października 2024

Warsaw Home Furniture - Międzynarodowe Branżowe Targi Meblarskie

Największe w Polsce Międzynarodowe Branżowe Targi Meblarskie Warsaw Home Furniture Expo to europejskie targi przemysłu meblarskiego. Wydarzenie skupia się całkowicie na jednym z najważniejszych filarów branży wnętrzarskiej. Jest to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, osób prowadzących biznes, czy pasjonatów.

Warsaw Home Furniture to wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z całego świata. To idealne miejsce do wyszukania inspiracji, zapoznania z najnowszymi innowacjami i trendami gałęzi meblarskiej, wymiany poglądów i doświadczeń z firmami oraz specjalistami branży. To doskonała platforma zarówno dla wystawcy, do promocji i nawiązania cennych kontaktów z kontrahentami, jak i dla klientów indywidualnych, chcących tchnąć we wnętrze swojego domu powiew świeżości.

Obecni podczas Warsaw Home Furniture Expo będą przedstawiciele najbardziej liczących się w Europie grup zakupowych. Wśród nich znajdą się najważniejsze sieci salonów meblowych, hurtownie i dystrybutorzy mebli, a także sklepy internetowe oferujące największą wariantywność wyboru dla klientów biznesowych i indywidualnych. Wydarzenie odbędzie się w kontraktacyjnej formule, która znacząco ułatwia rozszerzenie łańcuchów dostaw. Tym samym stanowi ono najbardziej prestiżową platformę biznesową w branży.

Imprezy, które odbywają się 23 - 26 października 2024

Organizator:

WARSAW HOME EXPO SP Z O.O.

+48 518 739 124
info@warsawexpo.eu
https://warsawexpo.eu/

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Warsaw Home Bathroom
 23 - 26 października 2024
Poland Coatings Expo
 27-29 listopada 2024
Fast Textile
 19-21 listopada 2024
BIUROTECH Expo
Nowa data wkrótce