Kariera

Kariera 2019-03-08T16:27:02+00:00

Centrum Targowo – Kongresowe PTAK WARSAW EXPO to firma o międzynarodowym profilu działalności. Szeroki zasięg i innowacyjna formuła organizowanych w nim targów, eventów i konferencji stwarzają pracownikom doskonałe warunki do rozwoju i poszerzania kompetencji. Stawiamy na osoby pełne energii i dobrych pomysłów oraz na profesjonalistów ukierunkowanych na budowanie kariery zawodowej w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Nasze Zespoły tworzą ludzie z pasją, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Kreatywność i inicjatywa twórcza to ich główne cechy.

Dołącz do nas!

Oferty pracy Ptak Warsaw Expo
Aplikacja bez oferty pracy

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowe w Europie Środkowej.

Powstało z myślą o organizacji targów, wystaw, a także konferencji, kongresów, koncertów, przedstawień i innych eventów. Ogromna powierzchnia wystawiennicza (143 000m2 w 6 przestronnych halach), 500 000 m2 powierzchni całkowitej, a także świetne zaplecze techniczne i doskonała lokalizacja – to wszystko sprawia, że w organizacji imprez ogranicza nas tylko wyobraźnia.

45

Imprez wewnętrznych

Stale rozrastająca się grupa targów organizaowana przez zespoły naszyh specjalistów. Możemy pochwalić się cyklicznymi wydarzeniami wśród których są Warsaw Comic Con, GoActive, Warsaw Motor Show, World Travel Show, Industry Week, Centralne Targi Rolnicze czy Warsaw Games Show.

150 tyś.

Odwiedzających

W ostatnim roku w naszym obiekcie zorganizowanych zostało ponad 40 wydarzeń targowych i imprez, a liczba gości która zaszczyciła nas swoją obecnością przekroczyła 150 tysięcy. Dokładamy wszelakich starań aby każdy z naszych gości czuł się komfortowo i wyjątkowo.

5 tyś.

Wystawców

Pondad 5 tysięcy firm i przediębiorstw zaprezentowało swoje oferty oraz nawiązało nowe cenne relacje na wydarzeniach targowych zorganizowanych w Ptak Warsaw Expo. Jesteśmy profesjonalni i godni zaufania, zapraszamy do współpracy!

25

Imprez zewnętrznych

W ubiegłym roku 25 imprez zewnętrznych zostało zorganizowanych w kompleksie targowym Ptak Warsaw Expo. Dysponujemy przestrzenią, sprzętem, profesjonalistami i doświadczeniem w organizowaniu targów.