Logo Ptak Warsaw Expo

PTAK WARSAW EXPO – NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ ORGANIZATOR TARGÓW W EUROPIE

Ptak Warsaw Expo to idealne środowisko do prowadzenia biznesu, poznawania nowych trendów i innowacji oraz zacieśniania relacji. Odkryj naszą wyjątkową misję, wizję i wartości.

90+

imprez rocznie

1 mln+

odwiedzających

20 000

wystawców

Jesteśmy członkiem najważniejszych stowarzyszeń targowych

Ptak Warsaw Expo jest członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia niezależnych Organizatorów imprez (society of Independent show organizers – SISO), które skupia organizatorów imprez z Całego świata.

Ptak Warsaw Expo jest członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia wystaw i imprez (internatonal associaton of Exhibitons and events – IAEE), które skupia ponad 1300 organizatorów Targów, wystaw i eventów.

Ufi jest wiodącym Globalnym światowym Stowarzyszeniem Organizatorów targów I operatorów obiektów Targowych. Skupia 770 członków z 87 Krajów z całego świata.

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce jest pierwszą w historii i jedyną ogólnopolską reprezentacją profesjonalistów branży spotkań.

Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń

Krajowa Izba Targowa jest izbą gospodarczą powstałą z inicjatywy uczestników wydarzeń targowych oraz ich organizatorów.

Największa powierzchnia wystawiennicza w Polsce

Ptak Warsaw Expo jest miejscem, w którym odbywają się największe i najważniejsze wydarzenia w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ptak Warsaw Expo to największe centrum wystawienniczo-targowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zlokalizowane na przedmieściach Warszawy. Posiada 143 000 m² powierzchni wystawienniczej w 6 nowoczesnych halach oraz 500 000 m² powierzchni zewnętrznej. To miejsce stworzone do organizacji targów branżowych, kongresów i konferencji, eventów promocyjnych i sportowych, koncertów oraz produkcji filmowej. W Ptak Warsaw Expo rocznie gości ponad 1,5 miliona odwiedzających z 70 krajów
oraz prawie 20 000 wystawców.

Aż 90+ wydarzeń w roku!

W kalendarzu Ptak Warsaw Expo jest ponad 90 wydarzeńtargów, wystaw i konferencji – m.in. Bio Expo – jedyne biznesowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej, Warsaw Home – 4 pod względem wielkości targi wnętrzarskie w Europie, Warsaw Hvac Expo – Międzynarodowe Targi techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji, Warsaw Industry Week – najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce, Warsaw Dental Medica Show – jedyne w Polsce wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show, TT Warsaw – największe tragi turystyki w Polsce, największe targi fitness w Europie Środkowo-Wschodniej – FIWE Fitness Trade Show

Sprawdź kalendarz targów

Nasze atuty

Lokalizacja

 • region o największym w Europie Środkowo – Wschodniej potencjale gospodarczym
 • Położenie na przecięciu europejskich szlaków komunikacyjnych północ – południe, wschód – zachód (ponad 100 mln. mieszkańców w Europie Środkowo – Wschodniej)

Powierzchnia

 • największa powierzchnia wystawiennicza w Polsce, 143 000 m² w 18 nowoczesnych pawilonach
 • 500 000 m² powierzchni zewnętrznej do wykorzystania pod ekspozycje zewnętrzne, pokazy, imprezy piknikowe i sportowe

Komunikacja

 • 10 minut samochodem do międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina
 • 15 minut samochodem od centrum Warszawy
 • przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg ekspresowych w Polsce S7 i S8 z autostradą A2

Parking

 • 15 000 miejsc parkingowych, z bezpośrednim dostępem do hal

Elastyczność

 • Innowacyjne systemy zabudowy
 • Kilkanaście sal konferencyjnych od 10 do 500 osób w każdym pawilonie
 • teren wewnętrzny i zewnętrzny

Stolica Polski

 • siedziba urzędów państwowych, ośrodków decyzyjnych oraz biznesu
 • metropolia środkowo – europejska – lider przemian gospodarczych
 • biznesowa stolica regionu

Sprawdź dane techniczne obiektu

Sprawdź

Zorganizuj swój własny event

Dowiedz się więcej