PTAK WARSAW EXPO – NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ ORGANIZATOR TARGÓW W EUROPIE

Ptak Warsaw Expo to idealne środowisko do prowadzenia biznesu, poznawania nowych trendów i innowacji oraz zacieśniania relacji. Odkryj naszą wyjątkową misję, wizję i wartości.

Kalendarz targów

70 imprez rocznie

1 000 000 odwiedzających

10 000 wystawców

Doświadczony zespół

Profesjonalne i kompletne
usługi

Innowacyjny system
wystawienniczy

Jesteśmy członkiem najważniejszych stowarzyszeń targowych

Ptak Warsaw Expo jest członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia niezależnych Organizatorów imprez (society of Independent show organizers – SISO), które skupia organizatorów imprez z Całego świata.

Ptak Warsaw Expo jest członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia wystaw i imprez (internatonal associaton of Exhibitons and events – IAEE), które skupia ponad 1300 organizatorów Targów, wystaw i eventów.

Ufi jest wiodącym Globalnym światowym Stowarzyszeniem Organizatorów targów I operatorów obiektów Targowych. Skupia 770 członków z 87 Krajów z całego świata.

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce jest pierwszą w historii i jedyną ogólnopolską reprezentacją profesjonalistów branży spotkań.

Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń

Krajowa Izba Targowa

Krajowa Izba Targowa jest izbą gospodarczą powstałą z inicjatywy uczestników wydarzeń targowych oraz ich organizatorów.

Największa powierzchnia wystawiennicza w Polsce

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, które zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy. Posiada 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 18 nowoczesnych pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. To miejsce stworzone do organizacji imprez targowych, kongresów i konferencji, eventów promocyjnych i sportowych, koncertów, a także produkcji filmowej. W Ptak Warsaw Expo rocznie gości ponad 1 000 000 odwiedzających z 70 krajów oraz prawie 10 000 wystawców.

Aż 70 wydarzeń w roku!

W kalendarzu Ptak Warsaw Expo jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i konferencji – m.in. Bio Expo – jedyne biznesowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej, Warsaw Home – 4 pod względem wielkości targi wnętrzarskimi w Europie, Green Days – Największe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w Polsce , Warsaw Industry Week – najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce, Warsaw Dental Medica Show – jedyne w Polsce wydarzenie integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show, TT Warsaw – największe tragi turystyki w Polsce, największe targi fitness w Europie Środkowo-Wschodniej – FIWE Fitness Trade Show

Sprawdź kalendarz targów

Nasze atuty

LOKALIZACJA

 • region o największym w Europie Środkowo – Wschodniej potencjale gospodarczym 
 • Położenie na przecięciu europejskich szlaków komunikacyjnych północ - południe, wschód – zachód (ponad 100 mln. mieszkańców w Europie Środkowo - Wschodniej) 

POWIERZCHNIA

 • największa powierzchnia wystawiennicza w Polsce, 143 000 m² w 18 nowoczesnych pawilonach 
 • 500 000 m² powierzchni zewnętrznej do wykorzystania pod ekspozycje zewnętrzne, pokazy, imprezy piknikowe i sportowe 

KOMUNIKACJA

 • 10 minut samochodem do międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina  
 • 15 minut samochodem od centrum Warszawy 
 • przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg ekspresowych w Polsce S7 i S8 z autostradą A2 

PARKING

 • 15 000 miejsc parkingowych, z bezpośrednim dostępem do pawilonów 

ELASTYCZNOŚĆ

 • Innowacyjne systemy zabudowy
 • Kilkanaście sal konferencyjnych od 10 do 500 osób w każdym pawilonie
 • teren wewnętrzny i zewnętrzny

STOLICA POLSKI

 • siedziba urzędów państwowych, ośrodków decyzyjnych oraz biznesu 
 • metropolia środkowo – europejska - lider przemian gospodarczych 
 • biznesowa stolica regionu 

Sprawdź dane techniczne obiektu

Sprawdź

Zorganizuj swój własny event

Dowiedz się więcej