21-23 czerwca 2024

Electronics Show - Międzynarodowe targi elektroniki użytkowej

Największe w Centralnej Europie i jedyne w tym regionie targi nowych technologii i elektroniki. Swoją ofertę produktową oraz światowe premiery zaprezentuje ponad 350 uznanych marek. Electronics Show to także możliwość poznania oraz testowania najnowszych rozwiązań technologicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Zapraszamy wszystkich na targi Electronics Show. Po sukcesie poprzedniej edycji, chcemy postawić kolejny krok do przodu. #ES2021 to jeszcze większa powierzchnia, jeszcze więcej brandów, a także jeszcze więcej premier sprzętu elektronicznego i nowych stref!
Electronics Show to największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi elektroniki użytkowej. Podczas targów najlepsze światowe marki elektroniczne pokazują swoje produkty i usługi. Wiele z nich można przetestować – zagrać na najnowszych konsolach, posłuchać muzyki z nowych odtwarzaczy i głośników czy zobaczyć w akcji kucharzy gotujących na najnowocześniejszym sprzęcie AGD.
Atrakcjami są premiery sprzętu i usług, prezentacje, wystawy, warsztaty i szkolenia.
Partnerem strategicznym imprezy jest MediaMarkt – lider dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie. Partnerami targów są również najważniejsze organizacje branżowe – ZIPSEE Cyfrowa Polska APPLiA Polska.

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Warsaw Home Bathroom
 23 - 26 października 2024
BIUROTECH Expo
Nowa data wkrótce
Warsaw Home Kitchen
 23 - 26 października 2024
Warsaw Home Light
 23 - 26 października 2024