3 - 5 września 2024

Weld Tech - Międzynarodowe targi branży spawalniczej

Targi WELD Expo Poland to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem spawalniczym w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. WELD Expo Poland to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał sektora spawalniczego jest wykorzystywany do maksimum.

Miejsce realizacji targów w Warszawie na terenie Ptak Warsaw Expo jest nieprzypadkowe. Spawalnictwo odgrywa kluczową rolę w polskim przemyśle, z szerokim zastosowaniem w wielu sektorach gospodarki: przemyśle maszynowym, energetyce, przemyśle stoczniowym, transporcie, budownictwie wielkokubaturowym, w branży automotive. Polska jest też jednym z wiodących krajów europejskich w produkcji i eksporcie wyrobów spawalniczych oraz usług związanych z tą dziedziną. Polskie firmy spawalnicze są cenione za wysoką jakość, stosowanie nowoczesnych technologii, świetny warsztat szkoleniowy oraz konkurencyjność cenową na rynku międzynarodowym.

Dlatego dołącz do nas i przyczyń się do rozwoju branży spawalniczej w całym regionie środkowo-wschodniej Europy! Warszawa to najlepsze miejsce do takich działań!

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Smart Home Expo
 25-27 lutego 2025
RemaDays
 28-31 stycznia 2025
World Hotel
 11-13 marca 2025
Coffee Europe Expo
27 - 29 maja 2025