W dniach 23-25 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo świętować będziemy 9. edycję Warsaw Pack, międzynarodowych targów techniki pakowania i opakowań. Wydarzenie to od lat cieszy się niezmienną jakością i zaufaniem tysięcy odwiedzających.

Nie każde wydarzenie biznesowe ma szansę doczekać dziewięciu kolejnych edycji. Żeby mu się to udało, potrzeba sprawdzonych biznesowych partnerów, odpowiednio dobranej grupy docelowej, sprofilowania eventu w oparciu o jakość, a także stworzenia doskonałych warunków do integracji biznesu. To wszystko łączy Warsaw Pack, czyli międzynarodowe targi techniki pakowania i opakowań. Dziewiąta edycja wydarzenia jeszcze bardziej skupi się na networkingu i integracji biznesu.

Co oferuje Warsaw Pack?

Warsaw Pack to właściwa inwestycja dla każdego przedsiębiorcy, który nastawiony jest na poszerzenie grona potencjalnych partnerów biznesowych, zbudowanie bazy odbiorów i umocnienie świadomości marki na rynku.

Odwiedzający będą mogli zaznajomić się z kompletnymi ofertami wystawców, a firmy będą miały możliwość pokazania swojego pełnego portfolio To wszystko dzięki dostępności największej w Polsce powierzchni wystawienniczej hal Ptak Warsaw Expo, gwarantującej nieograniczone możliwości prezentacji produktów i usług.

Odwiedzenie Warsaw Pack to oszczędność czasu i pieniędzy. W ciągu trzech dni w jednym miejscu spotka się cała branża. Nastąpi więc redukcja kosztów marketingowych przy jednoczesnym zysku w postaci pozyskania wartościowych leadów i podpisania nowych umów.

Międzynarodowe kontraktacje na Warsaw Pack

Prawie 20 tysięcy uczestników z Polski i zagranicy odwiedziło ósmą edycję Warsaw Pack. W tym gronie znaleźli się nastawieni na międzynarodowe kontraktacje przedsiębiorcy z między innymi Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Czech czy Słowacji. Nawiązanie z nimi relacji biznesowych dla wielu uczestników wydarzenia wiązało się z inwestycjami w rozwój na nowych rynkach i ekspansją do dotąd mniej dostępnych grup docelowych.

Dziewiąta edycja wydarzenia będzie jeszcze bardziej nastawiona na budowanie międzynarodowych relacji biznesowych. Warto jest więc otworzyć się na nowe możliwości w sektorze.

Kogo będzie można spotkać na Warsaw Pack?

W zakresie tematycznym Warsaw Pack znalazły się przedsiębiorstwa zajmujące się technologiami pakowania i opakowań, maszynami do pakowania i etykietowania, materiałami opakowaniowymi i foliami, systemami oznakowania i kodowania, usługami logistycznymi i magazynowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie pakowania, automatyzacją procesów w sektorze czy testowaniem i kontrolą jakości w branży.

Zaprezentują się między innymi OCEAN SYSTEMS, HG ROBOTICS, SPOLEX, FILMAT, PAKOWARKA, FENIX SYSTEMS, WEINDICH, Łukaszewicz, Green Tree, POLPAK, Pablo, AGJ, Intrex czy AWM PAK.

Już dziś zagwarantuj sobie udział w Warsaw Pack!
Zarejestruj się: https://warsawpack.pl/rejestracja/
Zostań wystawcą: https://warsawpack.pl/zostan-wystawca/