Warszawski Salon Jachtowy – Targi Żeglarskie oraz Sportów Wodnych

Warszawski Salon Jachtowy – Targi Żeglarskie oraz Sportów Wodnych 2019-03-11T14:01:26+00:00
Strona WWW
Rejestracja B2B
Zostań wystawcą

Organizator:
Telefon: +48 518 739 124
Email: info@warsawexpo.eu
Strona internetowa: https://warsawexpo.eu/

Miejsce:
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn, mazowieckie 05-830 Poland
Telefon: +48 22 122 02 87

18.10.2019 – 20.10.2019
Warszawski Salon Jachtowy 2019 – Targi Żeglarskie oraz Sportów Wodnych

Premiery łodzi motorowych i żaglowych, sztuczna plaża, tor do skimboardu, basen do testowania sprzętu – te atrakcje czekają na uczestników Warszawskiego Salonu Jachtowego. Twórcom wydarzenia zależało, by stworzyć i wypromować najlepsze w Polsce miejsce dla ekspozycji, a przede wszystkim – promować sporty wodne i jednostki pływające.

Polska jest jednym ze światowych liderów w produkcji jachtów. Misją Warszawskiego Salonu Jachtowego jest promocja polskiej branży stoczniowej. Odwiedziny w Salonie będą jedyną okazją do zapoznania się z tak szeroką gamą produktów. 66 tysięcy odwiedzających, 17 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 132 wystawców, 75 jednostek motorowych i 10 jednostek żaglowych – tak w liczbach prezentuje się trzecia odsłona Warszawskiego Salonu Jachtowego.

Jakie atrakcje czekają na uczestników Warszawskiego Salonu Jachtowego?

ZAWODY SKIMBORADOWE

Zobacz w akcji skimboarderów i nakręć się na ten widowiskowy i przyjemny sport. Skorzystaj z okazji, by zapisać się do szkoły skimboardowej oraz kupić odpowiedni sprzęt.

WYŚCIGI NA SUP-ACH

Czyli kto pierwszy pokona na desce SUP specjalny basen. Rywalizacje odbędą się w strefie wolnego czasu na wodzie dzięki uprzejmości partnerom – markom Decathlon oraz Lokhai. Oprócz wyścigów na targach znajdziecie także szybkie szkolenia.

POKAZY RATOWNICTWA

Pływasz sportowo czy rekreacyjnie? Niezależnie od tego, jak często pływasz powinieneś wiedzieć, jak bezpiecznie udzielić pomocy tonącemu. Pomogą Ci w tym pokazy ratownictwa wodnego prowadzone przez Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ta wiedza może uratować życie.

PLAŻA REKREACYJNA

Temperatura na zewnątrz spada, ale w targowy weekend w halach Ptak Warsaw Expo atmosfera będzie naprawdę gorąca. Przeniesienie się z jesiennej stolicy w wakacyjny klimat ułatwi rekreacyjna plaża z leżakami i miękkim piaskiem.

STREFA POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU

Najlepsi zawodnicy i instruktorzy kiteboardingu w Polsce, wykłady i prelekcje, szkółki (zrobisz mi zakładkę z atrakcjami tak jak mają travele z boku i info o bezpłatnym autobusie też tak jak na travelach).

STREFA TESTÓW

Nie chcesz kupować w ciemno? Przetestuj sprzęt i akcesoria w specjalnej Strefie Testów.

STREFY TEMATYCZNE

Podczas Warszawskiego Salonu Jachtowego wystawcy prezentują m. in.:

  • jachty i łodzie motorowe,
  • jachty i łodzie żaglowe,
  • kajaki,
  • sporty wodne,
  • osprzęt i usługi,
  • strefa nurkowania.

To doskonała okazja, by zdobyć wartościowych klientów, zaprezentować swoje produkty i skrócić swój cykl sprzedaży. Szczegółowe informacje możesz znaleźć na www.warszawskisalonjachtowy.pl.

Do targów pozostało:
0
0
0
0
dni
0
0
godz.
0
0
min.
0
0
sek.