Zorganizuj własne
targi / konferencje

Wynajem powierzchni już od 1000 m2

Ptak Warsaw Expo to największe centrum wystawiennicze w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji targów, wystaw, a także konferencji, kongresów, koncertów, przedstawień i innych event’ów. Ogromna powierzchnia wystawiennicza (143 000 m2 w 6 przestronnych halach z czego każda podzielona jest na 3 pawilony), 500 000 m2 powierzchni całkowitej, a także nowoczesne zaplecze techniczne i doskonała lokalizacja – to wszystko sprawia, że w organizacji imprez ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Ptak Warsaw Expo rocznie, organizuje ponad 30 unikalnych wydarzeń targowych i event’ów, realizowanych przez organizatorów zewnętrznych lub we współpracy z nimi. Część imprez została przeniesiona do naszego centrum z innych ośrodków targowych, ponieważ tylko u nas mogły dalej kontynuować swój rozwój.

Zorganizujesz u nas:

  • Eventy
  • Targi
  • Międzynarodowe kongresy
  • Sympozja
  • Szkolenia
  • Konferencje prasowe
  • Wydarzenia kulturalne
  • Pokazy mody
  • Produkcje filmowe

Twoje targi

Nasz obiekt przeznaczony jest do realizacji targów, jakie tylko chcieliby Państwo zorganizować. Jako właściciel terenu, z ogromną powierzchnią i parkingiem, własnym zapleczem technicznym, dogodnym dojazdem z Centrum Warszawy i Lotniska Chopina, oferujemy do Państwa dyspozycji cały obiekt lub jego wybraną część. Oferujemy wsparcie techniczne w budowie stoisk, scen, organizacji gal, wieczorów branżowych, konferencji prasowych, premier, pokazów wewnętrznych i outdoorowych, a także wsparcie marketingowe w promocji targów. W naszych halach kreację ogranicza jedynie wyobraźnia. Przekonali się o tym m.in.:

Twoje konferencje

Nasze hale to także idealne miejsce dla biznesu. Część hal zaadaptowano na centrum konferencyjne, które jest w stanie ugościć nawet 5000 słuchaczy. Posiadamy profesjonalnie urządzone sale konferencyjne wyposażone między innymi w szatnię, scenę, budki dla tłumaczy, VIP roomy oraz fantastyczne nagłośnienie. Do Państwa dyspozycji jest cały wachlarz wyposażenia dodatkowego darmowy parking zewnętrzny, pomieszczenia do samodzielnej adaptacji i wsparcie techniczne od zespołu Ptak Warsaw Expo. Dodatkowo świadczymy całą gamę usług jak obsługa VIP, catering, usługi IT, czy recepcja i rejestracja. Jeśli nie ujeliśmy czegoś w ofercie zapytaj nas o to, staramy się być elastyczni i wychodzić naprzeciw klientom. Zorganizujesz u nas zarówno małą, kameralną konferencję dla 10 gości, jak i znacznie większe przedsięwzięcie dla ponad 3500 osób w zależności od Twoich potrzeb.

Twój event

Ptak Warsaw Expo to także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju event’ów. Nasze hale to nowoczesna, klimatyzowana przestrzeń, z możliwością podwieszeń scenografii, oświetlenia, elementów ekspozycji oraz doskonałego nagłośnienia. Obiekt daje możliwość dowolnej adaptacji odrębnych pomieszczeń, od szatni, recepcji przez backstage, po zamknięty VIP room. Event może zostać zorganizowany poprzez połączenie przestrzeni zewnętrznej oraz wewnętrznej. Przykładowo – premiera dla dealer’ów samochodowych w Ptak Warsaw Expo to możliwość przeprowadzenia prezentacji na scenie, z rozstawionymi miejscami dla widowni, nagłośnieniem, ekranem, oświetleniem. Po konferencji, na przestrzeni zewnętrznej odbyć się mogą jazdy testowe – przestrzeń bezproblemowo pomieści szarpaki, górki, slalomy i inne elementy testów. Wszystko to w jednym miejscu, 15 minut od Warszawy.

Usługi dodatkowe

Zabudowa targowa

Na zlecenie wykonujemy zabudowę w systemie Octanorm, Maxima oraz indywidualną stoisk targowych, ścian wydzielających, trybun, podestów czy łączników.

Call center

Wspomaga organizację imprez własnych. Może być również wsparciem dla organizatorów zewnętrznych. Zapewniamy biuro obsługi klienta, infolinię oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Obsługa kasowa

Dystrybucja i sprzedaż biletów na targi organizowane przez Ptak Warsaw Expo oraz na imprezy zewnętrzne prowadzona zarówno w kasach jak i sprzedaż on-line w naszym sklepie internetowym.

Usługi IT

Każda hala ma dwa niezależne łącza światłowodowe (możliwość szybkiej transmisji), dzięki czemu możemy zapewnić szybkie i niezawodne sieci WiFi na każdej z nich.

Obsługa marketingowa

Wsparcie marketingowe, graficzne, zespołu PR-owego w kampaniach dopasowanych do charakteru wydarzenia. Produkcja materiałów reklamowych (flagi, billboardy, banery) na terenie obiektu oraz całej Polsce.

Program Hosted buyers

Wsparcie budowy relacji biznesowych. Łączenie wystawców z dedykowaną grupą odbiorców ich ofert i produktów. Aranżowanie spotkań biznesowych wystawców z wytypowaną grupą partnerów handlowych z kraju i zagranicy.

Obsługa gości VIP

Indywidualna obsługa najważniejszych gości wskazanych przez organizatora zawierająca m.in.: transfer z / na lotnisko, zapewnienie transportu po Warszawie, rezerwacje hotelu, usługi tłumacza itd.

Hostessy

Współpraca z firmami specjalistycznymi zatrudniającymi hostessy i modelki ze znajomością języków obcych do obsługi konferencji, targów, gal, pokazów mody, prezentacji produktów i wielu innych wydarzeń.

Transport i spedycja

Współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi oferującymi kompleksową obsługę targów i wydarzeń (organizację transportu, magazynowanie, rozładunki i załadunki, obsługę celną, ubezpieczenie towarów).

Recepcja i rejestracja

Obsługa recepcji na stanowisku rejestracyjnym podczas targów. Specjalne, dedykowane systemy rejestracyjne z różnymi wariantami zbierania danych.

Hotele

Współpraca z kilkunastoma hotelami biznesowymi w okolicach Ptak Warsaw Expo, zlokalizowanymi w centrum Warszawy oraz w sąsiedztwie lotniska im. F. Chopina. Zapewniamy ceny specjalne.

Catering

Sprawdzone firmy cateringowe oferujące zamówienia dopasowane do charakteru i potrzeb wydarzenia.

Dział klientów kluczowych

Agata Piotrkowicz
Specjalistka ds. Organizacji Eventów i Wydarzeń

+48  507 664 128

a.piotrkowicz@warsawexpo.eu

Marcin Chojnowski
Manager ds. Organizacji Targów Zewnętrznych

+48 507 664 090
m.chojnowski@warsawexpo.eu