DLA ORGANIZATORÓW

Warsaw Expo jest największym Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym w Polsce i Europie Środkowej, które powstało z myślą o organizacji targów, kongresów, konferencji i wydarzeń komercyjnych.

Centrum zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy. Posiada 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw, jak i wydarzeń plenerowych.

Kontakt Business Development Specialist

a.smolis@warsawexpo.eu

+48 513 903 628

Warsaw Expo zostało stworzone z myślą o najbardziej wymagających Organizatorach, którzy cenią przede wszystkim jakość i innowacyjność obiektu. To jest miejsce przygotowane do obsługi najtrudniejszych technicznie wydarzeń. To jest możliwe dzięki doskonałym rozwiązaniom technicznym oraz nowoczesnej technologii, jaka została zastosowana podczas projektowania obiektu.

Samolotem

Warszawa (kody lotnisk WRW) posiada dwa porty lotnicze: Międzynarodowe Lotnisko im. F.Chopina (IATA: WAW) obsługujące wszystkie główne linie lotnicze oraz Lotnisko w Modlinie (IATA: WMI) obsługujące tanie linie lotnicze. Warsaw Expo jest również dogodnie położone względem lotniska w Łodzi (IATA: LCJ). Ze względu na najlepsze połączenie z Warsaw Expo, zalecamy skorzystanie z Lotniska F. Chopina.

Pociągiem

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny    (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Ze względu na najlepsze połączenie z Warsaw Expo, zalecamy skorzystanie z Dworca Zachodniego.

Autobusem

Większość autobusów przyjeżdża i odjeżdża z terminali autobusowych: Dworca Zachodniego (Warszawa Zachodnia PKS) oraz Dworca Wschodniego (Warszawa Wschodnia PKS) znajdujących się obok dworców kolejowych o tych samych nazwach.
Odwiedzającym Warsaw Expo, sugerujemy skorzystanie z terminalu znajdującego się na Dworcu Zachodnim ze względu na dogodne połączenia z międzynarodowymi liniami autobusowymi; Eurolines i Ecolines.
Ekspresowa linia autobusowa Polski Bus (z Pragi, Bratysławy, Wiednia i Berlina) zatrzymuje się na przystankach autobusowych Metro Młociny i Metro Wilanowska, które są dobrze skomunikowane z Warszawską linią metra.

Dojazd do PTAK Warsaw Expo komunikacją miejską (ZTM)

Warsaw Expo znajduje się w zachodniej strefie podmiejskiej Warszawy niedaleko Nadarzyna. Dojeżdżają do nas linie podmiejskie 703, 711, 733 z przystanku P+R Krakowska. Należy wysiąść na przystanku Paszków.  Autobusy miejskie jeżdżą raz na pół godziny, zwykle w godzinach 5:00-23:00(z wyjątkiem autobusów nocnych). Zalecamy każdorazowo sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Przy zakupie biletów należy pamiętać, że Warsaw Expo jest w 2 strefie biletowej,

  • Cena biletu na 20 minut to 3,40 zł,
  • Cena biletu na 75 minut to 4,40 zł.

Dojazd do Ptak Warsaw Expo liniami prywatnymi

Linia MIMTRANS

Linia do/z Warszawy (nr 1 WARSZAWA-MSZCZONÓW) rozkład jazdy dostępny pod adresem http://www.mimtrans.pl/rozk%C5%82ad-jazdy1

Krok 1 Kontakt z Działem Rozwoju Biznesu

Podczas kontaktu z Działem Rozwoju Biznesu, należy przygotować niezbędne informacje, takie jak:

Data wydarzenia

  • Wymagana powierzchnia do przygotowania imprezy
  • Określenie czasu trwania samego wydarzenia wraz z montażem i demontażem
  • Tematyka i branża imprezy

Kontakt z Działem rozwoju biznesu i wynajmu obiektu

+48 690 183 406
sales@warsawexpo.eu

Krok 2 Wizyta w Warsaw Expo w celu omówienia szczegółów wydarzenia i obejrzenia obiektu

Podczas wizyty po obiekcie, towarzyszyć Państwu będzie specjalista z Działu Rozwoju Biznesu, który dokładnie przedstawi wszystkie zagadnienia związane z wynajęciem powierzchni wystawowej. Nasz pracownik omówi z Państwem szczegóły dotyczące:

Wymagań technicznych imprezy

  • Szeregu usług towarzyszących wydarzeniu
  • Możliwości obiektu
  • Podziału wykonywania zadań przez poszczególnych pracowników

Prezentacja obiektu

Portfolio targów 2017

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego