5 - 7 grudnia 2024

FRUIT POLAND - Międzynarodowe Targi Sadownicze

Międzynarodowe Targi Sadownicze to branżowe wydarzenie skierowane do producentów owoców z Polski i całej środkowo-wschodniej Europy.

Zlokalizowane w samym centrum Polski targi zgromadzą w Ptak Warsaw Expo czołowych graczy rynku sadowniczego, dostarczycieli maszyn i sprzętu dla branży oraz dostawców usług. Program konferencji, prelekcji i warsztatów przygotowany przez praktyków z Polski i zagranicy, pozwoli producentom owoców z całego kraju na zdobycie praktycznej wiedzy, poznania aktualnych najnowszych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Zakres tematyczny ekspozycji to przekrój całego sektora firm i wdrażanych przez nie rozwiązań dla sadowników, począwszy od maszyn i sprzętu, poprzez materiały szkółkarskie, nawozy i środki ochrony roślin, środki produkcji oraz usługi logistyczne dla branży. Po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane rozwiązania związane obniżeniem kosztów produkcji, w tym m.in. tak istotne jak obniżenie kosztów energii elektrycznej. W pawilonach wystawienniczych będzie można zobaczyć również stoiska samych plantatorów i producentów owoców – poszukujących nowych kontaktów dystrybucyjnych z Polski i świata.

Zapraszamy na FRUIT POLAND do Ptak Warsaw Expo już w dniach 7-9 grudnia 2023 roku.
Największy rynek producencki w Europie zaprasza. Cała branża w jednym, centralnym miejscu!

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

BIOEXPO Warsaw
 3 - 5 października 2024
Poultry Tech
 13 - 15 listopada 2024
Centralne Targi Rolnicze
 6 - 8 grudnia 2024
BIOAGRO Polska
 13-15 listopada 2024