Ptak Warsaw Expo

Projektujemy, budujemy i zarządzamy stoiskami wystawienniczymi

Złóż zapytanie

Zabudowa Targowa Ptak Warsaw Expo

Oferujemy kompleksową budowę stoisk targowych od koncepcji, przez projekt, aż po wykonanie i obsługę. Do każdego klienta podchodzimy z najwyższą dbałością. Szukasz indywidualnego projektu stoiska? Chcesz by Twoja ekspozycja zwróciła uwagę odwiedzających? Skorzystaj z naszej oferty!
Bądź widoczny na Targach i daj się zapamiętać!

Sprawdź katalog zabudowy

Zaufali nam

Projektowanie zabudowy targowej

Podstawą dobrego stoiska targowego jest dopasowanie go do prezentowanej oferty handlowej, potrzeb zamawiającego, lokalizacji, a także aktualnych trendów. Wybierając Ptak Warsaw Expo możecie być pewni, że zaprojektowane przez nas stoisko będzie “skrojone na miarę” Waszych potrzeb!
Dzięki wykwalifikowanej kadrze, kreatywności, rzetelności, a także dbałości o wszystkie detale jesteśmy w stanie tworzyć oryginalne, profesjonalne i nietuzinkowe konstrukcje, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tworzenie grafik i druk

Sam projekt stoiska i wybranie zabudowy to nie wszystko. Ptak Warsaw Expo oferuje idealne rozwiązania także w zakresie tworzenia grafik, banerów oraz innych elementów brandingowych, które idealnie wyeksponują stoisko targowe oraz produkty i usługi prezentowane podczas targów.

Montaż i opieka

Oferujemy kompleksową opiekę nad stoiskiem. Nasza przewaga to dedykowany zespół obecny przed, w trakcie i po wydarzeniu targowym, bezpośrednio na miejscu. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne podczas targów. Równie szybko przychodzi nam bowiem montaż, jak i reagowanie na zmieniające się potrzeby w trakcie eventu.

Co nas wyróżnia

  • Kreatywny projekt, zgodny z trendami w światowym wystawiennictwie
  • Najwyższy jakość świadczonych usług przy możliwie najniższej cenie
  • Sprawny montaż oraz demontaż stoiska targowego
  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta
  • Obsługa techniczna przed, w trakcie i podczas trwania imprezy targowej
  • Zgodność projektu z wytycznymi obiektu Ptak Warsaw Expo
  • Dodatkowe wyposażenie, rozwiązania multimedialne, hostessy, dekoracje
  • Rzetelna wycena projektu zabudowy
  • Dbałość o każdy szczegół

Nasze projekty

Targi Plus

Wspólnie z Krajową Izbą Targową oraz Ogólnopolską Federacją Przedsiębiorców zapraszamy do programu TARGIPLUS, którego głównym celem jest pomoc wystawcom, którzy ponieśli straty przez odwołane imprezy targowe. W ramach tej inicjatywy firmy, które zakwalifikowały się do programu, mogą uzyskać nawet 100% dofinansowania na udział w targach, w tym na zabudowę.

Dowiedz się więcej

Partner targów

Wypełnij formularz kontaktowy

Po wypełnieniu formularza nasz zespół skontaktuje się z Państwem w celu zaprezentowania oferty.