Za nami kolejny, drugi dzień Targów Warsaw Pack. Podczas wydarzenia zostały przeprowadzone wywiady z wyróżnionamy wystawcami.

Video wywiadu udzieliły firmy: IMA, Bosky oraz Filmat. Firmy przedstawiły innowacyjne rozwiązania oraz technologie, które wykorzystywane są w maszynach do pokowania.

Firma Bosky zwróciła szczególną uwagę na ergonomiczny aspekt pracy z maszynami do pakowania. Firma IMA przedstawiła swoje dwie flagowe maszyny, opowiadając również o dynamicznie rozwijającym się sektorze pakowania, który skupia w sobie nowe technologie, wysokie wymagania firm i konsumentów, a także ekologiczny i prawny wymóg, który musi być spłeniony przy tworzeniu opakowań. Firma Filmat przedstawiła swoją główną maszynę, z którą pojawiła się na tegorocznych Targach Warsaw Pack, podkreślając ważność wydarzenia. Targi z roku na rok są coraz większe i skupiają coraz to wiecej nowych wystawców.

W Studniu Targowym odbyła się Ceremonia Wręczenia Medali Targowych.

Medale Targowe otrzymało 9 lauretów.

W kategorii INNOWACYJNOŚĆ nagrody otrzymały firmy:

Polpack, Fabryka Systemów Pakujących Pablo.pl, BOSKY, CRAEMER, WEINDICH.

W kategorii PREMIERA TARGOWA nagrody otrzymały firmy: Ulma Packaging Polska, DI-ZET.

W kategorii PRODUKT TARGOWY nagroda powędrowła do firmy Kram FC.

Nagrodę w kategorii PROMOCJA NOWEGO PRODUKTU otrzymała firma PID Polska.

Targi są świeną okazją do nawiązywania lukratywnych kontaktów biznesowych oraz pozyskiwania nowych beneficjentów, a także pogłębiania relacji z obecnymi, stałymi klientami.