3 - 5 września 2024

Forum BHP - Branżowe Targi Sprzętu, Produktów i Technik dla Bezpieczeństwa Pracy

Forum BHP to nowe wydarzenie targowe, skupiające producentów i dystrybutorów produktów i rozwiązań z sektora bezpieczeństwa i higieny pracy. Firmy z branży BHP zaoferują swoje wyroby i usługi dla przedstawicieli różnych sektorów polskiego przemysłu, branży usługowej, transportowej, budowlanej czy ochrony zdrowia. Szerokie spektrum tematyczne targów pozwala poznać nowości technologiczne i najnowsze rozwiązania zarówno z zakresu produktów ochrony osobistej pracowników, takich jak ubrania i sprzęt ochronny, jak również systemów monitorowania bezpieczeństwa, analizowania stanu zanieczyszczeń, sygnalizacji zagrożeń czy też rozbudowanych systemów ochrony pożarowej. A to tylko część zakresu tematycznego targów. Lokalizacja Forum BHP w biznesowym centrum środkowo-wschodniej Europy to gwarancja międzynarodowego grona odbiorców i wystawców.

Z kolei udział w dwudniowej specjalistycznej konferencji towarzyszącej targom to dodatkowa szansa na konstruktywne dyskusje i inspiracje dla rozwoju Twojego biznesu. To również źródło informacji o najnowszych technologiach i produktach oraz aktualnej sytuacji rynkowej.

Musisz tutaj być! W Ptak Warsaw Expo znajdziesz nowych klientów i nowe rozwiązania. Dodaj Forum BHP do swojego kalendarza.

Imprezy, które odbywają się 

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland

Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

FASTECH Expo
 10 - 12 czerwca 2025
WINDOW-TECH Expo
3 - 5 czerwca 2025
Interbud
Nowa data wkrótce
WodKan Tech
18 - 20 września 2024