Warsaw Gift & Deco Show – Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji

Warsaw Gift & Deco Show – Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji 2019-06-18T15:38:55+00:00
Strona WWW
Rejestracja B2B
Zostań wystawcą
Kup Bilet

Organizator:
Telefon: +48 518 739 124
Email: info@warsawexpo.eu
Strona internetowa: https://warsawexpo.eu/

Miejsce:
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn, mazowieckie 05-830 Poland
Telefon: +48 22 122 02 87

24.05.2019 – 26.05.2019
Warsaw Gift & Deco Show 2019 – Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji

Po raz pierwszy w Polsce globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej połączy się tworząc wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – WARSAW GIFT & DECO SHOW. W Targach weźmie udział 800 wystawców z Polski i zagranicy, co sprawi, ze będą to największe targi tej branży w tej części Europy. Najlepsi z najlepszych zagospodarują poszczególne strefy tematyczne: Targi Rzeczy Ładnych to strefa Home&Deco, Och Bazar to strefa Celebrations, Art in Town to strefa Handmade, Mustache to strefa Fashion, Mamaville to strefa Kids i wreszcie GiftShow Poland to strefa International Sourcing. Dołącz do nas i bądź częścią tego wielkiego wydarzenia.

To przegląd różnorodnych inspiracji wnętrzarskich i prezentowych na różne okazje. W targach wezmą udział wystawcy z Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy oraz przedstawią bogatą ofertę produktów codziennego użytku, prezentów, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych, pamiątek, artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling, paper & office oraz ceramiki i szkła.

Warsaw Gift & Deco Show stawia na polski design! Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! Wystawcy z Polski w ramach targów stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami!

Projekt: POLSKA!
Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! Wystawcy z Polski w ramach targów stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami! O zorganizowanie tych bogatych trzech stref zadba “Och Bazar”. „HandMade” stworzony przez „Art In Town” to przede wszystkim strefa producentów i dystrybutorów materiałów wykorzystywanych do tworzenia rękodzieła. Nie zabraknie tutaj również gotowych produktów stworzonych przez utalentowanych artystów i designerów. Każdy odwiedzający wyjdzie ze strefy pełen inspiracji i pomysłów!

Partnerami pierwszej, pionierskiej edycji zostali:

Oh Bazar!
czyli strefa Eco / Recycling Recykling i ekologia to nie tylko moda, ale realne działania, dzięki którym możemy uratować środowisko naturalne. Wybierając ekologiczne kosmetyki, zabawki, dekoracje i gadżety wykonane z surowców przetworzonych pokazujemy, że dobro środowiska nie jest nam obojętne.
Oh Bazar! organizuje także strefę Home & Deco – W hali poświęconej najlepszemu designowi do domu i ogrodu, w naszej strefie zaprezentujemy projektantów, producentów, ale także dystrybutorów!, z najbardziej prestiżowych kategorii: MEBLE, TEKSTYLIA, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, PRINT, VINTAGE oraz AKCESORIA DEKORACYJNE (w tym świece, świeczniki, makramy, doniczki i mała zieleń, meble dla zwierząt etc.). Chcemy zaprezentować wszystko, co sprawia, że domy i mieszkania, stają się ładniejszym, wygodniejszym i lepszym miejscem do życia.

Mamaville
czyli strefa Kids – Dzieci to wyjątkowa grupa konsumentów. Dla nich każdy przedmiot opowiada odrębną historię, każdy prezent budzi prawdziwe emocje i jest czymś znacznie więcej, niż zwykłą rzeczą. Strefa Kids by Mamaville to największy wybór produktów dla mamy i dziecka. Producenci, projektanci, dystrybutorzy znanych oraz premierowych marek dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Obok strefy zakupów na odwiedzających czeka także prawdziwy festiwal zabawy i atrakcji dla najmłodszych: dmuchańce, strefa LEGO, warsztaty dostosowane do wieku i różnych zainteresowań, trampoliny, magicy, kąciki zabaw, zabawy i gry plastyczne, malowanie buziek, tatuaże, tworzenie przypinek i biżuterii, wata cukrowa, fotobudka, postaci z bajek, kolorowanki 3D i dużo dużo więcej. W strefie Kids kładziemy też nacisk na edukację dla rodziców, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa, prowadzone przez doświadczonych ekspertów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne.

Targi Ładnych Rzeczy
czyli strefa Home & Deco – W hali poświęconej najlepszemu designowi do domu i ogrodu, w naszej strefie zaprezentujemy projektantów, producentów, ale także dystrybutorów!, z najbardziej prestiżowych kategorii: MEBLE, TEKSTYLIA, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, PRINT, VINTAGE oraz AKCESORIA DEKORACYJNE (w tym świece, świeczniki, makramy, doniczki i mała zieleń, meble dla zwierząt etc.). Chcemy zaprezentować wszystko, co sprawia, że domy i mieszkania, stają się ładniejszym, wygodniejszym i lepszym miejscem do życia.
Chcemy pokazać design z jak najlepszej strony!

Art in Town
czyli strefa HANDMADE. Znajdziesz tu nie tylko piękne przedmioty ale przede wszystkim mnóstwo produktów do samodzielnego tworzenia: media plastyczne, farby, ozdobne papiery, stemple i wykrojniki, tkaniny, filc, elementy do wyrobu biżuterii itp. W strefie zakupów nie zabraknie również gotowych wyrobów, wykonanych z pasją i sercem. Chcemy jednak przede wszystkim zachęcić cię do rozwijania nowego hobby i poznania nowego sposobu spędzania wolnego czasu. Oprócz strefy zakupów przygotowaliśmy też obszar MAKE&TAKE, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji. Obecni na targach instruktorzy i twórcy w formie mini-warsztatów i pokazów podzielą się swoimi umiejętnościami. Jeśli obce są Ci słowa SCRAPBOOKING, DECOUPAGE czy MIXED MEDIA – to będzie najlepsze miejsce, żeby dowiedzieć się co się za nimi kryje. Handmade by Art in Town to także liczne warsztaty pod okiem doświadczonych instruktorów, w trakcie trwających 2,3 lub 4h spotkań będziesz mógł przygotować ręcznie pracę od A do Z. Album na wakacyjne zdjęcia, zawieszka na drzwi, ręcznie wykonany wisiorek – brzmi intrygująco? Będzie to oferta warsztatów płatnych – dlatego warto śledzić pojawiające się propozycje.

Mustache.pl
Mustache.pl, Yard Sale vol. 33
To już 33 edycja festiwalu inspiracji – Mustache Yard Sale.Tym razem Mustache łączy siły wraz z Warsaw Gift & Deco Show by wspólnie stworzyć wyjątkowe wydarzenie o europejskim zasięgu rażenia. W strefie Mustache Yard Sale znajdziecie to co w polskiej modzie niezależnej najlepsze: unikatowe projekty, limitowane serie od ponad 300 najkreatywniejszych twórców. To idealna okazja by przygotować siebie i swoją szafę do nadchodzącego lata i sezonu muzycznych festiwali. To będzie prawdziwa gratka dla łowców najnowszych trendów. Pamiętajcie jednak, że Mustache to nie tylko moda, to także muzyka oraz szeroko pojęty lifestyle. W naszej specjalnej strefie Mustache.pl możecie spodziewać się licznych niespodzianek przygotowanych przez nas i naszych
partnerów – spotkania z influencerami, muzyczne doznania.

Do targów pozostało:
0
0
0
0
dni
0
0
godz.
0
0
min.
0
0
sek.