2019
Archiwum wydarzeń
Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

World Travel Show 2017 – Międzynarodowe Targi Turystyczne

20.10.2017 - 22.10.2017

Strona www
Zobacz jak było na poprzedniej edycji

Misją naszego wydarzenia jest promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży. W tym celu zapraszamy touroperatorów oraz kontrahentów z całego świata, aby umożliwić nawiązanie relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów i poznanie nowych rynków. Ważną częścią imprezy są spotkania z podróżnikami, którzy przygotowują ciekawe prelekcje i wykłady. Dzięki temu World Travel Show odwiedza tysiące poszukiwaczy podróżniczych przygód i inspiracji.

II Edycja targów World Travel Show, odbędzie się w dniach 20 do 22 października 2017 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z głównych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce.

Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show jest Meksyk.

W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej prezentują się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata. W ramach Festiwalu Podróżników odbywają się spotkania ze znanymi obieżyświatami. W tym roku będą to m.in.: Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba i Nela Mała Reporterka. Nie zabranie też znanych z kanałów na YT wielbicieli podróży takich jak: Łowcy Przygód, Wapniak, Adbuster, Karol Paciorek czy Kamil in travel. Targom World Travel Show towarzyszyć będzie także Festiwal Kultur Azji prezentujący walory turystyczne tego ciągle nieodkrytego przez Polaków kontynentu. Krajem partnerskim festiwalu jest Indonezja. Nie zabraknie też mi.n Chin, Indii czy Kazachstanu. Odbędą się pokazy kulinarne, sztuk walki, koncerty i warsztaty.

Salon Camper&Caravan – promocja turystyki caravaningowej, miejsce prezentacji kamperów i wszystkiego, co z nimi związane. W salonie znajdziemy także sprzęt turystyczny i rekreacyjny. W czasie targów trwać będzie też wielki, międzynarodowy zlot caravaningowy.

Warszawski Salon Jachtowy – wystawa jachtów motorowych i żaglowych, a także innego sprzętu pływającego oraz części, akcesoriów, odzieży i usług związanych z jachtingiem. W ramach salonu także strefa nurkowania ze sprzętem nurkowym, szkołami nurkowymi, turystyką nurkową, promująca diving także za pomocą specjalnego basenu do nurkowania.

 

Strona www
Zobacz jak było na poprzedniej edycji