18-01-2023 - 19-01-2023

TSW - Targi sadownictwa i warzywnictwa

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas XIII edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Przestronne stoiska dają wystawcom możliwość doskonałego zaprezentowania oferty wszystkim zwiedzającym.

W czasie dwóch dni targów odbędą się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów: X Konferencja Truskawkowa, Konferencja sadownicza „Jak realnie poprawić opłacalność produkcji?”, Ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone, Przetwórstwo owoców i warzyw, Warzywa polowe oraz uprawy pod osłonami.

Podczas TSW 2023 po raz ósmy zostaną przyznane Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.

Od 2013 r. TSW jest organizowane przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. – właściciela agencji reklamowej, wydawcę prasy branżowej m.in. miesięczników: „Drwal”, „Brać Łowiecka”, dwutygodnika „Las Polski”, oraz współwydawcę pisma „Jagodnik”.

Organizator:

Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

+48 508 618 270
tsw@tsw.pl
https://tsw.pl/

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland
Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Centralne Targi Rolnicze
02-12-2022 - 04-12-2022