Go Active Show – Największe Targi Sportowe w Polsce

Go Active Show – Największe Targi Sportowe w Polsce 2019-05-08T11:43:30+00:00
Strona WWW
Rejestracja B2B
Zostań wystawcą
Kup bilet

Organizator:
Telefon: +48 518 739 124
Email: info@warsawexpo.eu
Strona internetowa: https://warsawexpo.eu/

Miejsce:
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn, mazowieckie 05-830 Poland
Telefon: +48 22 122 02 87

24.05.2019 – 26.05.2019
Go Active Show 2019 – Największe Targi Sportowe w Polsce

To największe w Polsce, a czwarte w Europie, targi sportowe. Dla branży to doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych. Go Active Show jest imprezą certyfikowaną przez UFI, co potwierdza najwyższą jakość wydarzenia i czyni ją jedną z najważniejszych wystaw organizowanych na świecie. Targi Go Active Show to nie zwykła wystawa, a aktywnie spędzony czas na wspólnym treningu, dzieleniu się doświadczeniami, osobistego poznawania specjalistów – master trenerów, którzy najlepiej motywują do pracy nad swoim ciałem. Twarzami tegorocznej edycji są Ewa Chodakowska i Qczaj.

Go Active Show w liczbach:

  • Największe targi sportowe w Polsce – ponad 60 000 m2 powierzchni
  • 500 wystawców,
  • 600 międzynarodowych brandów,
  • ponad 35 000 odwiedzających,
  • Ponad 100 godzin warsztatów, szkoleń i seminariów, adresowanych do amatorów i profesjonalistów,
  • 8 zawodów w jednym miejscu,
  • 52 gwiazdy różnych dyscyplin sportu.

Impreza co roku przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia, na których czekają spotkania z gwiazdami różnych dyscyplin sportu, zawody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, intensywne treningi oraz cenne warsztaty i szkolenia. Go Active Show to dla odwiedzających także szansa do spróbowania nowych aktywności sportowych oraz zrobienia zakupów sprzętu, produktów i usług sportowych w specjalnych, targowych cenach.

Największe targi sportowe to także okazja do spotkań biznesowych, skupionych wokół branży sportowo-rekreacyjnej, wellness, rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznej. Organizatorzy stawiają sobie za cel stworzenie możliwości nawiązania kontaktów w branży. Go Active Show to jedyna taka szansa na odbycie dziesiątek spotkań i porównanie kompletnych ofert i asortymentów w specjalnie zaaranżowanych do tego warunkach. Go Active Show jako pierwsze targi w Polsce uruchamiają specjalny program Hosted Buyers mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. Co najważniejsze program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Na terenie Ptak Warsaw Expo przygotowano, specjalnie z myślą o klientach biznesowych, wydzieloną strefę, która pozwoli na przeprowadzanie spotkań biznesowych w odpowiedniej atmosferze.

Zapraszamy do wspólnego treningu i dzielenia się pasją!

Do targów pozostało:
0
0
0
0
dni
0
0
godz.
0
0
min.
0
0
sek.