10-09-2022 - 11-09-2022

Go Active Show - NAJWIĘKSZY FESTIWAL I TARGI SPORTOWE W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

To największe w Polsce, a czwarte w Europie, targi sportowe. Dla branży to doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych. Go Active Show jest imprezą certyfikowaną przez UFI, co potwierdza najwyższą jakość wydarzenia i czyni ją jedną z najważniejszych wystaw organizowanych na świecie. Targi Go Active Show to nie zwykła wystawa, a aktywnie spędzony czas na wspólnym treningu, dzieleniu się doświadczeniami, osobistego poznawania specjalistów – master trenerów, którzy najlepiej motywują do pracy nad swoim ciałem.

Impreza co roku przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia, na których czekają spotkania z gwiazdami różnych dyscyplin sportu, zawody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, intensywne treningi oraz cenne warsztaty i szkolenia. Go Active Show to dla odwiedzających także szansa do spróbowania nowych aktywności sportowych oraz zrobienia zakupów sprzętu, produktów i usług sportowych w specjalnych, targowych cenach.

Największe targi sportowe to także okazja do spotkań biznesowych, skupionych wokół branży sportowo-rekreacyjnej, wellness, rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznej. Organizatorzy stawiają sobie za cel stworzenie możliwości nawiązania kontaktów w branży. Go Active Show to jedyna taka szansa na odbycie dziesiątek spotkań i porównanie kompletnych ofert i asortymentów w specjalnie zaaranżowanych do tego warunkach. Go Active Show jako pierwsze targi w Polsce uruchamiają specjalny program Hosted Buyers mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. Co najważniejsze program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Na terenie Ptak Warsaw Expo przygotowano, specjalnie z myślą o klientach biznesowych, wydzieloną strefę, która pozwoli na przeprowadzanie spotkań biznesowych w odpowiedniej atmosferze.

Zapraszamy do wspólnego treningu i dzielenia się pasją!

Imprezy, które odbywają się 10-09-2022

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn,
mazowieckie, Poland
Telefon: +48 518 739 124

Imprezy, które mogą Cię zainteresować

Warsaw Fishing Days
Nowa data wkrótce
FIWE Trade Show
10-09-2022 - 11-09-2022