Liderzy branży i innowacje w transporcie oraz logistyce. Sukces piątej edycji MT TSL

Liderzy branży i innowacje w transporcie oraz logistyce. Sukces piątej edycji MT TSL

Dni 9-11 kwietnia w Ptak Warsaw Expo upłynęły pod znakiem rozmów o rozwoju w branży transportu, spedycji i logistyki. Wtedy bowiem odbyła się piąta edycja MT TSL, międzynarodowych targów, stanowiących platformę integracyjną dla sektora.

Integracja podczas MT TSL nabrała międzynarodowego wymiaru. Wydarzenie dało nie tylko możliwość przeprowadzenia kontraktacji z krajowymi liderami branży, ale również poszerzenia bazy kontrahentów o firmy z zagranicy. Znaczący odsetek odwiedzających był z państw Unii Europejskiej.

Liderzy branży i debata podczas piątej edycji MT TSL

Przy organizacji eventów biznesowych Ptak Warsaw Expo stawia wyłącznie na sprawdzonych i cechujących się wysoką jakością partnerów. Wszystko po to, by każdy odwiedzający mógł rozpocząć współpracę z odpowiadającymi mu indywidualnie przedsiębiorcami, zachowując pewność, że ich pozycja w biznesie nie jest przypadkowa.

Tak samo było w przypadku MT TSL, które zgromadziło marki uznane i cenione w branży transportu, spedycji i logistyki. Wśród nich były między innymi Mercus, Marketbus.pl, Agroma, TOOLMEX TRUCK, CHEMIA BOMAR, Green Energy, Do Paliw, BRABENDER, CORRIMEX, EHRLE, FOLPOL, Trimble, TRANSPOREON, CSMM, MRS, LIBNER Polska, Fair Play Plus, Global Motion oraz AGROLA.

Zarówno odwiedzający biznesowi, jak i niektórzy wystawcy brali udział w części merytorycznej MT TSL, czyli Kongresie Branży Transportowej. Podczas wydarzenia odbyła się debata zatytułowana „Wyzwania rynku przewozów. Stan obecny i perspektywy”. Wzięli w niej udział Andrzej Bogdanowicz z Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego, Karolina Szotek-Fronik z Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych, Piotr Mikiel ze Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz dr Inż. Alvin Gajadhur, doradca Prezydenta RP. Ich dyskusja toczyła się wokół wyzwań, trendów, wpływu nowych technologii na branżę, a także promowania zrównoważonego rozwoju w transporcie.

Frekwencyjny sukces piątej edycji MT TSL

MT TSL umacnia swoją pozycję jako wydarzenia biznesowego nie tylko w Polsce, ale również w kontekście globalnym. To zasługa postawienia mocnego akcentu na otwarcie eventu na międzynarodowe kontraktacje i zagranicznych partnerów biznesowych. To przełożyło się na wyniki piątej edycji targów. Zostały one odwiedzone przez 5835 uczestników, co stanowi frekwencyjny impuls do organizacji kolejnej edycji wydarzenia. Więcej informacji o niej już wkrótce na stronie internetowej mttsl.pl!


AI i bezpieczeństwo zabawek. Druga edycja Warsaw Toys&Kids Expo już niebawem

W dniach 16-18 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się druga edycja Warsaw Toys&Kids Expo. Wydarzenie to jest połączeniem networkingu i edukacyjnych spotkań z najważniejszymi ekspertami w branży. W tym roku dyskusja toczyć się będzie wokół wykorzystania AI w tym sektorze oraz rozwoju dziecka.

Bruder, W&K, Apollo.pl, TY, STAWCY, Waldin, MG DYSTRYBUCJA, Dami Zabawki, Lalkihiszpanskie.pl, PIN STORY, EcoLight, NELAROOM, AKSON, WEESTEP, NICE IDEA, JANTAR, BEDEKER, Go LOGISTICS SERVICES, Imchex czy FTS – innowacje między innymi tych firm będzie można poznać podczas Warsaw Toys&Kids Expo, które odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Wydarzenie to pozwoli poznać oferty liderów sektora, jak również zaznajomić się z produktami od nieco mniej znanych producentów. Podczas eventu będzie można również skorzystać z atrakcyjnych cen i rabatów, które nie będą dostępne w innych okolicznościach i rozszerzyć sieć klientów biznesowych, pozyskując wartościowe leady. Dedykowana Strefa Networkingu pozwoli na organizację kameralnych spotkań z potencjalnymi kontrahentami i zacieśnianie już nawiązanych kontaktów. Warsaw Toys&Kids Expo to miejsce dopasowane do potrzeb biznesu i nakierowane na jego rozwój.

Sztuczna inteligencja w branży zabawek - rozważania ekspertów Warsaw Toys&Kids Expo

Kroczenie w stronę rozwoju w branży opiera się również na korzystaniu z wszelkich możliwości edukacyjnych. Podczas Warsaw Toys&Kids Expo gwarantowane one są w ramach Kongresu Branży Zabawek. Przez dwa pierwsze dni targów odwiedzający będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów i poznać ich opinie na najważniejsze dla sektora tematy.

W tym gronie znajdą się między innymi Agata Reszko, influencerka i dziennikarka, Małgorzata Opczowska, dziennikarka „Pytanie na Śniadanie”, Maksym Komar, terapeuta, Julia Mikołajczyk, prezes i założycielka Akademii Rozwoju Artystycznego i Power Voice Company, Bibiana Muszyńska, psycholog, specjalistka psychologii klinicznej, Anna Gąsiorowska, współzałożyciel i prezes firmy oraz platformy Aribo, a także Agnieszka Chomicka-Bosy, edukatorka i trenerka kompetencji cyfrowych.

Wezmą oni udział w debatach. Pierwszego dnia rozmawiać będą na cztery tematy: „Digitalizacja w zabawkach i akcesoriach dziecięcych: jakie normy trzeba spełniać, by nowa innowacyjna zabawka mogła wkroczyć na rynek?”, „Nowoczesne metody edukowania najmłodszych: jakie są trendy wśród nowych zabawek i akcesoriów dziecięcych?”, „Rola technologii, a skład zabawek: na co zwracać uwagę podczas kupowania nowych zabawek i akcesoriów dziecięcych” oraz „Branża zabawkarska, a podróbki: jak rozróżnić oryginalny produkt, a jak podrobiony?”.

Kolejny dzień poświęcony będzie rozwojowi dziecka. Eksperci ocenią, jakie zabawki uczą, jakie produkty wpływają na rozwój psychiczny dziecka i czy warto ulegać modzie. Dodatkowo odpowiedzą na pytanie, jakie zabawki są bezpieczne dla dzieci w wieku od zera do trzech lat i czy zabawki z drugiej ręki mogą stanowić zagrożenie. Dodatkowo odbędą się wykłady „Trendy w branży zabawkarskiej, a sztuczna inteligencja?” oraz „Rozwój i edukacja naszego dziecka przez zabawę”.

Nie zastanawiaj się więc i dołącz do Warsaw Toys&Kids Expo!
Odbierz darmowy bilet: https://warsawtoys.com/rejestracja/


Niezmienna jakość od lat. Zapraszamy na 9. edycję Warsaw Pack

W dniach 23-25 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo świętować będziemy 9. edycję Warsaw Pack, międzynarodowych targów techniki pakowania i opakowań. Wydarzenie to od lat cieszy się niezmienną jakością i zaufaniem tysięcy odwiedzających.

Nie każde wydarzenie biznesowe ma szansę doczekać dziewięciu kolejnych edycji. Żeby mu się to udało, potrzeba sprawdzonych biznesowych partnerów, odpowiednio dobranej grupy docelowej, sprofilowania eventu w oparciu o jakość, a także stworzenia doskonałych warunków do integracji biznesu. To wszystko łączy Warsaw Pack, czyli międzynarodowe targi techniki pakowania i opakowań. Dziewiąta edycja wydarzenia jeszcze bardziej skupi się na networkingu i integracji biznesu.

Co oferuje Warsaw Pack?

Warsaw Pack to właściwa inwestycja dla każdego przedsiębiorcy, który nastawiony jest na poszerzenie grona potencjalnych partnerów biznesowych, zbudowanie bazy odbiorów i umocnienie świadomości marki na rynku.

Odwiedzający będą mogli zaznajomić się z kompletnymi ofertami wystawców, a firmy będą miały możliwość pokazania swojego pełnego portfolio To wszystko dzięki dostępności największej w Polsce powierzchni wystawienniczej hal Ptak Warsaw Expo, gwarantującej nieograniczone możliwości prezentacji produktów i usług.

Odwiedzenie Warsaw Pack to oszczędność czasu i pieniędzy. W ciągu trzech dni w jednym miejscu spotka się cała branża. Nastąpi więc redukcja kosztów marketingowych przy jednoczesnym zysku w postaci pozyskania wartościowych leadów i podpisania nowych umów.

Międzynarodowe kontraktacje na Warsaw Pack

Prawie 20 tysięcy uczestników z Polski i zagranicy odwiedziło ósmą edycję Warsaw Pack. W tym gronie znaleźli się nastawieni na międzynarodowe kontraktacje przedsiębiorcy z między innymi Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Czech czy Słowacji. Nawiązanie z nimi relacji biznesowych dla wielu uczestników wydarzenia wiązało się z inwestycjami w rozwój na nowych rynkach i ekspansją do dotąd mniej dostępnych grup docelowych.

Dziewiąta edycja wydarzenia będzie jeszcze bardziej nastawiona na budowanie międzynarodowych relacji biznesowych. Warto jest więc otworzyć się na nowe możliwości w sektorze.

Kogo będzie można spotkać na Warsaw Pack?

W zakresie tematycznym Warsaw Pack znalazły się przedsiębiorstwa zajmujące się technologiami pakowania i opakowań, maszynami do pakowania i etykietowania, materiałami opakowaniowymi i foliami, systemami oznakowania i kodowania, usługami logistycznymi i magazynowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie pakowania, automatyzacją procesów w sektorze czy testowaniem i kontrolą jakości w branży.

Zaprezentują się między innymi OCEAN SYSTEMS, HG ROBOTICS, SPOLEX, FILMAT, PAKOWARKA, FENIX SYSTEMS, WEINDICH, Łukaszewicz, Green Tree, POLPAK, Pablo, AGJ, Intrex czy AWM PAK.

Już dziś zagwarantuj sobie udział w Warsaw Pack!
Zarejestruj się: https://warsawpack.pl/rejestracja/
Zostań wystawcą: https://warsawpack.pl/zostan-wystawca/


Pokazy stunt, premiery i spotkania z pasjonatami jednośladów. Piąta edycja Warsaw Motorcycle Show za nami

Warsaw Motorcycle Show to najbardziej bogate w atrakcje i różnorodne wydarzenie dedykowane miłośnikom jednośladów w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego piąta edycja po raz kolejny utwierdziła pozycję Ptak Warsaw Expo jako lidera w organizacji targów komercyjnych i dostarczyła odwiedzającym wielu emocji.

Warsaw Motorcycle Show, czyli to, na co miłośnicy motocykli czekają cały rok!

Już od lat Warsaw Motorcycle Show stanowi najważniejsze wydarzenie w kraju dedykowane miłośnikom jednośladów. Jego renoma i wysoka jakość przekładają się na rosnące zainteresowanie – frekwencja podczas wydarzenia co edycję jest rekordowa. Nie ma się jednak czemu dziwić – targi te stanowią kompleksową narrację wokół motocykli i ich indywidualizacji, pozwalają zapoznać się z najnowszymi premierami, jak również zobaczyć najbardziej cenione klasyki. Dodatkowo, wydarzenie to stanowi okazję do poznania innych pasjonatów jednośladów i przekonania się, że jest to hobby dla każdego. Warsaw Motorcycle Show co roku wzbogacane jest także o strefę pokazów, która gwarantuje wyjątkowe emocje i stanowi inspirację do spróbowania nowych tricków. Nic więc dziwnego, że targi zyskały renomę największych i najciekawszych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kawasaki, Harley-Davidson, Silence O i CAOFEN - premiery motocyklowe podczas Warsaw Motorcycle Show

Nie ulega wątpliwości, że jedną z największych atrakcji Warsaw Motorcycle Show są premiery motocykli. Podczas piątej edycji wydarzenia odwiedzający mogli się zapoznać z najnowszymi modelami Kawasaki, Harley-Davidson, Silence O i CAOFEN. Wśród nich znalazły się między innymi Ninja ZX-4RR, Ninja ZX-6R 40th Anniversary, Ninja 7 Hybrid, Ninja Z500, nowe modele Street Glide i Road Glide, CVO Road Glide ST, CVO Pan America, SILENCE S01 oraz CAOFEN F80.

Można było poznać pełnię możliwości motocykli, wypróbować, czy odpowiadają indywidualnym gustom i porozmawiać o ich użytkowaniu.

Warsaw Motorcycle Show i spotkania z pasjonatami

Warsaw Motorcycle Show to wydarzenie nastawione na interakcje pomiędzy miłośnikami jednośladów. Dlatego właśnie Ptak Warsaw Expo przygotowało specjalną Strefę Podróżników, w której można było zaczerpnąć inspiracji od doświadczonych w wojażach pasjonatów. W niej swoim doświadczeniem podzielili się Marek Suslik, Enrico Buscema, Monika Czerniejewska, Joanna Modrzewska, Wojciech Borkowski, Advanywhere, Dream Catchers’ Journey, One More Adv, Screw it. Let’s Ride, Moto Birds Aleksandra Trzaskowska, Jacek Warzyszyński czy Wyprawomaniak. Każdy z nich opowiedział swoją historię i inspirował do dalekich podróży.

Nie była to jednak jedyna okazja podczas Warsaw Motorcycle Show do poznania miłośników motocykli. W Strefie Kobiet można było zaznajomić się ze Speed Ladies, które od lat zachęcają płeć piękną do realizacji jednośladowych marzeń, a w Strefie Fana doszło do spotkań z gwiazdami, które odniosły sukces w świecie motoryzacyjnym. Wśród nich byli Anna Jackowska, Kacper Mieszkowski, Jacek Bartoszek czy Bartłomiej Tabin.

Emocje na najwyższym poziomie dzięki pokazom

Podczas Warsaw Motorcycle Show o wysoki poziom emocji zadbali specjaliści od wyjątkowych pokazów. Dzięki Freestyle Family i Strefie Stunt można było zobaczyć efektowne akrobacje i wyjątkowe układy, które zostaną w głowach uczestników na długi czas. Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały i Mikołaj Tempka wykonywali salta na motocyklu, a Maciej DOP Bielicki zapewnił unikalne przeżycia dzięki dymowi, iskrom oraz pirotechnicznym efektom dymnym.

Podczas wydarzenia nie zabrakło rzecz jasna możliwości skorzystania z wiedzy ekspertów zakresie nabycia pierwszego kolejnych motocykli, zmagań customowych, inspirujących do pracy nad własnym jednośladem, czy też możliwości zakupu unikalnych akcesoriów i dodatków. Ponadto, można było wziąć udział w prelekcjach przybliżających branżę i inspirujących do odbycia własnych przygód.

Piąta edycja Warsaw Motorcycle Show była wyjątkowa. Już dziś zapraszamy na kolejną. Ta odbędzie się w dniach 21-23 marca 2025 roku!


Trzeci dzień targów EuroGastro: Wyróżnienia dla Innowacji i Doskonałości

EuroGastro, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży gastronomicznej, weszło w swój trzeci dzień z ogromnym rozmachem i entuzjazmem. Tego dnia na pierwszy plan wysunęły się nie tylko nowinki kulinarne, ale także wyjątkowe osiągnięcia i innowacje w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Centralnym punktem trzeciego dnia targów było uroczyste wręczenie kolejnych nagród targowych, które stanowią uznanie dla najbardziej wybitnych osiągnięć wystawców. Prezes Krajowej Izby Targowej, Pan Dariusz Drąg, osobiście dokonał uroczystego wręczenia medali w czterech kluczowych kategoriach: premiera targowa, produkt targowy, ekspozycja targowa oraz innowacyjność.

W kategorii „Premiera targowa” wyróżnienie otrzymało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni oraz firma Unox.

Natomiast medal za „Produkt targowy” wręczono firmom Litex oraz Multi Gastro.

W kategorii „Ekspozycja targowa” wyróżniono stoisko firmy SCM za kreatywność w prezentacji ich asortymentu, przyciągające uwagę odwiedzających i pozostawiające trwałe wrażenie.

Nie mniej znaczące były wyróżnienia w kategorii „Innowacyjność”, które otrzymały firmy: Leven Group, Winterhalter Gastronom Polska, Komat, LOFRA/GastroProdukt Professional.

Ostatniego dnia dziennikarze ze studia targowego kontynuowali swoją pracę, przeprowadzając wywiady z przedstawicielami wyróżnionych firm. To doskonała okazja nie tylko do bliższego poznania nagrodzonych produktów i rozwiązań, ale także do dyskusji na temat przyszłości branży gastronomicznej i jej wyzwań.

Trzeci dzień targów EuroGastro okazał się nie tylko czasem uhonorowania osiągnięć, ale także inspirującą platformą do wymiany myśli i doświadczeń, wskazującą kierunek dla dalszego rozwoju gastronomii.


Nagrody EuroGastro: Wyróżnienia dla Przedstawicieli Branży na Drugim Dniu Targów

Drugiego dnia targów EuroGastro, odbywających się w atmosferze intensywnych smaków i innowacyjnych rozwiązań, nie tylko delektowano się wyjątkowymi potrawami, ale również wyróżniano przedstawicieli branży za ich wkład w rozwój gastronomicznej rzeczywistości. Podczas uroczystej ceremonii wręczania nagród, prezes Krajowej Izby Targowej, Pan Dariusz Drąg, uhonorował laureatów trzech kluczowych kategorii: premiera targowa, produkt targowy oraz innowacyjność.

W kategorii „Premiera Targowa” wyróżnienie otrzymały firmy, które przedstawiły najbardziej intrygujące i zaskakujące debiuty podczas tegorocznych targów: ONNERA POLAND, Foods Brothers, Pro Ascobloc. EuroGastro to miejsce, gdzie kreatywność spotyka się z oczekiwaniami rynku. Zwycięzcy tej kategorii stanowią prawdziwą inspirację dla pozostałych wystawców i potwierdzają, że przyszłość gastronomii kształtuje się w tempie błyskawicznych innowacji.

Drugą nagrodę, w kategorii „Produkt Targowy”, odebrali przedstawiciele firm, których produkty wyróżniły się wyjątkową jakością, smakiem i atrakcyjnością dla klientów: MEXTRA, MIL-System, Marestro Polska/Alsimo. Targi EuroGastro są nie tylko miejscem prezentacji, ale także testem, na którym produkty muszą sprostać wysokim oczekiwaniom i wymaganiom konsumentów.

Warto również podkreślić znaczenie kategorii „Innowacyjność”, w której wyróżniono firmy wprowadzające nowatorskie rozwiązania technologiczne, zmieniające oblicze współczesnej gastronomii. Nagrody w tej kategorii otrzymali: Klub Szefów Kuchni, Świat Kominków, 6G Group, Metroopack, HERT, Bagstar.

Nagrody to potwierdzenie, że innowacyjność i technologia odgrywają kluczową rolę w dążeniu do doskonałości w branży kulinarno-handlowej.

Euro Gastro, poprzez przyznawane nagrody, nie tylko wyróżnia najlepszych, lecz także stanowi platformę wymiany doświadczeń, inspiracji i współpracy. Trzeci dzień targów przyniesie kolejne wydarzenia, prezentacje i smakowe odkrycia, utrzymując poziom ekscytacji i pasji wśród uczestników.

Notatka Targowa: Euro Gastro Dziennikarskim Centrum Wywiadów

Podczas drugiego dnia targów Euro Gastro, dziennikarze w studiu targowym przeprowadzili pasjonujące wywiady z przedstawicielami wyróżniających się firm. Zapraszamy na trzeci dzień, gdzie kontynuować będziemy rozmowy z liderami branży gastronomicznej i odkryjemy najnowsze trendy oraz innowacje. Start studia targowego. 11.30!


Wood Tech Expo z odpowiedziami na wyzwania branży. Sukces trzeciej edycji

W dniach 5-7 marca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbyła się trzecia edycja Wood Tech Expo, czyli merytorycznych międzynarodowych targów technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Wydarzenie to zintegrowało przedstawicieli branży, poszukujących odpowiedzi na wyzwania dynamicznie zmieniającego się sektora.

9773 odwiedzających, 160 firm prezentujących swoje oferty na 25 0000 m2 w Ptak Warsaw Expo, dedykowanych rozwojowi branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli – tak w liczbach wyglądała trzecia edycja Wood Tech Expo. Otwierała ona uczestników na międzynarodowe kontraktacje poprzez obecność zagranicznych kontrahentów, którzy stanowili … procent wizytujących. Statystyki te pokazują, jak z każdą edycją wydarzenie zyskuje na uznaniu. Porównując dane z 2022 roku, można mówić już corocznie o kilkudziesięcioprocentowych wzrostach.

Liczby te są istotne, ponieważ pokazują, że międzynarodowa platforma wymiany handlowej to coś, czego ta branża potrzebuje. Dodatkowo zaufanie do Wood Tech Expo rośnie również dzięki pozyskiwaniu wyłącznie cechujących się najwyższą jakością partnerów i firm-liderów działających w sektorze.

W tym roku byli to między innymi BizeA, Polska Grupa CNC, FELDER GROUP, HOMAG, ITA Maszyny i Narzędzia, STURMER, TEKNIKA czy INFOTEC CNC. Rzetelnych i innowacyjnych wystawców było jednak znacznie więcej.

Wood Tech Expo z odpowiedziami na wyzwania branży

Wydarzenia organizowane w Ptak Warsaw Expo mają postawiony dominujący akcent na edukację branżową. Podobnie było w przypadku Wood Tech Expo, podczas którego odbył się Kongres Branży Obróbki Drewna. W jednym miejscu i czasie odwiedzający mogli więc pozyskać wartościowe leady i rozbudować grono klientów biznesowych, jak również zaktualizować bazę wiedzy i poznać wartościowych ekspertów, wznoszących biznes na wyższy poziom.

Podczas wydarzenia specjaliści poruszyli między innymi temat zmian dotykających sektor. O nich mówił Piotr Poziomski, prezydent Izby Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego. Mateusz Dryjer, dyrektor zarządzający SPECBUD, wygłosił prelekcję na temat robotyzacji w produkcji palet, a Dominik Walaszek z AGGE mówił o robotyzacji produkcji mebli litych na przykładzie firmy MARDOM. Nie zabrakło również wykładu o polskich systemach optymalizacji produkcji drzewnej (Grzegorz Kotnarowski), a także debaty „Przyszłość branży meblarskiej – szanse i zagrożenia”, która podzielona była na sektory konkurencyjności, kadr i automatyzacji oraz eksportu.

Przekrój tematyczny Kongresu Branży Obróbki Drewna był więc szeroki i odpowiadał zapotrzebowaniu współczesnych przedsiębiorstw działających w branży. To dlatego, że Ptak Warsaw Expo zawsze stawia na poszukiwanie merytorycznych rozwiązań w celu optymalizacji biznesu.

4-6.03.2025 - odbędzie się kolejna edycja Wood Tech Expo.


Pierwszy dzień targów EuroGastro w Ptak Warsaw Expo

W pierwszym dniu targów EuroGastro w Ptak Warsaw Expo, entuzjazm branży gastronomicznej osiągnął zenit, a wydarzenie stało się areną nie tylko dla prezentacji nowości, ale także uhonorowania najbardziej wybitnych przedstawicieli sektora. Pan Dariusz Drąg, prezes Krajowej Izby Targowej wręczył prestiżowe nagrody targowe w postaci medali.

W sześciu strategicznych kategoriach wyróżniono firmy, które wyprzedziły konkurencję pod względem innowacyjności, jakości produktów i kreatywności prezentacji. W kategorii „Premiera Targowa” doceniono firmę Miele, która zaskoczyła rynkową publiczność najbardziej innowacyjnym produktem debiutującym na stoisku targowym.
Nagroda w kategorii „Produkt Targowy” przypadła przedsiębiorstwom wyróżniającym się najwyższą jakością prezentowanych produktów. Nagrodę otrzymały: Lubiana, Kera-Ceramika.

W kategorii „Ekspozycja Targowa” wyróżnienie zdobyły: Województwo Mazowieckie i firma Dawtona. Odważne aranżacje stoisk przyciągnęły uwagę zwiedzających.
W kategorii „Innowacyjność” Kapituła uhonorowała firmy, które zaprezentowały najbardziej przełomowe rozwiązania w dziedzinie gastronomii: Tarsmak Gondek i Wspólnicy, Elavon, Weindich, Gerlach. To nagroda dla tych, którzy śmiało posuwają się naprzód, wprowadzając unikatowe technologie i koncepcje.Specjalna nagroda “Produkt roku” trafiła do firmy Lovely Linen.

Wszystkie nagrody odebrali zasłużeni przedstawiciele wyróżnionych firm, a medale stanowią wyraz uznania dla ich wkładu w rozwój branży. EuroGastro w Ptak Warsaw Expo zaczyna się obiecująco, rysując się jako istotne wydarzenie dla przedsiębiorców i pasjonatów gastronomii, których jednoczy wspólna pasja do innowacyjności i doskonałego smaku.

Podczas pierwszego dnia targów EuroGastro, dziennikarze przeprowadzili serię wywiadów z przedstawicielami wyróżnionych firm w studiu targowym. Rozmowy dotyczyły innowacyjnych produktów, kreatywnych rozwiązań i perspektyw rozwoju branży gastronomicznej. Zapraszamy na kolejny dzień targów, gdzie więcej fascynujących rozmów i inspiracji czeka na odkrycie! Start 11.30.


Zapraszamy do STREFY KONTRAKTACJI na targach!

Strefa kontraktacji na Warsaw Toys & Kids Expo 2024 to miejsce, gdzie nasi Wystawcy mogą negocjować warunki współpracy z potencjalnymi partnerami i podpisywać zamówienia. Specjalnie przygotowana i zaaranżowana przestrzeń biznesowa pozwoli firmom z branży zabawek i artykułów dla dzieci na spotkania w kameralnej atmosferze poza stoiskiem targowym. Zaproś kontrahentów i umów się na ekskluzywne spotkanie. My również zadbamy o obecność kupców z branży w tej strefie.


Dzień trzeci - Wood Tech Warsaw Expo 2024

Dziś (7.03.) odbył się trzeci dzień Targów Wood Tech dotyczących technologii obróbki drewna i produkcji mebli. 

W studiu targowym miała miejsce kolejna Ceremonia Wręczenia Nagród, podczas, której zostało wręczonych 8 Medali Targowych. 

Laureaci zostali wyróżnieni w kategoriach: innowacyjność, premiera targowa, produkt targowy, ekspozycja targowa.

W kategorii „innowacyjność” nagrodę otrzymały firmy Salvamac oraz Unison. W kategorii „premiera targowa” nagrodę otrzymały firma Ottimo System oraz Auriga Rafal Borkowski. W kategorii „produkt targowy” wyróżnione zostały firmy Nawara Serwis oraz Tex System. W kategorii „ekspozycja targowa” nagroda trafiła do firmy Nowigo. 

Rekomendacje wystawców


Innowacje i rozwiązania dominują

Podczas drugiego dnia targów Wood Tech Warsaw Expo dotyczących technologii obróbki drewna i produkcji mebli, przeprowadzono trzy wywiady video z firmami: Infotec CNC, Metal Technika oraz ITA. Omawiano innowacje, ciekawe rozwiązania i nowoczesne maszyny w branży.

O godzinie 13:30 odbyła się uroczysta Ceremonia wręczenia nagród w czterech kategoriach: Premiera Targowa, Produkt Targowy, Innowacyjność oraz Media Branżowe. W kategorii „Premiera Targowa” wyróżniono firmy MWS GROUP oraz PAKDREW. Nagrodę w kategorii „Media Branżowe” zdobyło wydawnictwo INWESTOR.

Nagrody w kategorii „Innowacyjność” trafiły do firm: Setmil, Ferrere, EBS-Ink-Jet System Poland, MAFELL oraz Felder Group Polska. W kategorii „Produkt Targowy” wyróżniono firmy TechnoMaszBud, Polska Grupa CNC oraz Crafdrew za ich wyjątkowe produkty prezentowane na targach.

Wood Tech Warsaw Expo 2024 kontynuuje inspirujący dialog w branży, promując innowacje i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie obróbki drewna i produkcji mebli.

Wydarzenia takie jak Wood Tech Expo to nie tylko okazja do prezentacji nowości, ale również doskonała możliwość pokazania swoich produktów szerokiej publiczności. Ciekawe dyskusje oraz wymiana pomysłów między przedstawicielami firm tworzą inspirujące środowisko, sprzyjające rozwojowi branży. Ponadto, uczestnictwo w Wood Tech Warsaw Expo umożliwia firmom dotarcie do nowych klientów, nawiązanie partnerskich relacji biznesowych oraz zbudowanie silnej obecności w sektorze technologii obróbki drewna i produkcji mebli. To wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców, aby zdobyć uznanie w branży oraz podkreślić swój wkład w rozwój innowacyjnych rozwiązań.

Rekomendacje wystawców


Międzynarodowe kontraktacje branży HoReCa i pokazy mistrzów kuchni. Zapraszamy na 27. edycję EuroGastro

Międzynarodowe kontraktacje branży HoReCa i pokazy mistrzów kuchni. Zapraszamy na 27. edycję EuroGastro

EuroGastro jest jednym z najbardziej cenionych w Europie wydarzeń dotyczących branży gastronomicznej i HoReCa. W dniach 12-14 marcia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się jego 27. edycja.

EuroGastro to event znany z międzynarodowych kontraktacji i pokazów najlepszych w Polsce i Europie szefów kuchni. Potwierdzeniem jego jakości jest rosnące zainteresowanie, którym cieszy się rok do roku. Zeszłoroczna, 26. edycja, zgromadziła prawie 16 tysięcy odwiedzających z 22 krajów. Wśród nich byli goście między innymi z Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemiec czy Włoch.

EuroGastro to tym samym międzynarodowe możliwości rozwoju biznesu. To okazja do wzbogacenia ofert własnych dzięki współpracom z zagranicznymi kontrahentami i otwarcia się na nowe rynki. To szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych z liderami branży HoReCa i gastronomicznej, a także do skorzystania z najbardziej jakościowych rozwiązań dostępnych w sektorze.

Targi towarzyszące

Podczas najbliższej edycji targów EuroGastro będzie można zapoznać się z ofertą produktową wystawców z sektora targów World Hotel, Wine Warsaw Expo oraz Beer Warsaw Expo.

Kto pojawi się na EuroGastro?

Choć do EuroGastro zostało jeszcze sporo czasu (wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 marca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo), to już teraz miło nam poinformować o obecności najbardziej cenionych marek podczas wydarzenia. W tym gronie znajdą się między innymi UNOX, SCM, WinterHalter, Ascobloc, RESTOQUALITY, GASTROPRODUKT, LITEX, ATRE, LUBIANA, Tarsmak, GERLACH, SMEG, PURENA, Żywiec Zdrój, PRAMAZUT, Miele czy Essity.

Jednocześnie z EuroGastro w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi branży hotelarskiej, World Hotel. Będzie to 16-lecie tego eventu. Więcej informacji wkrótce.


Warsaw Wood Tech Expo zakończył pierwszy dzień targów pełen wrażeń i innowacji w branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. 

Warsaw Wood Tech Expo zakończył pierwszy dzień targów pełen wrażeń i innowacji w branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. 

Wydarzenie zgromadziło liderów rynku, eksperckie seminaria i prezentacje najnowszych trendów. Prezes Krajowej Izby Targowej, Pan Dariusz Drąg, wyróżnił najbardziej innowacyjne firmy, wręczając medale targowe w trzech kategoriach.

W kategorii „Premiera Targowa” nagrodę otrzymała firma ITA, która zaprezentowała swoje innowacyjne rozwiązania podczas targów. W kategorii „Innowacyjność”nagrodzono firmy: Infotec CNC, Homag Polska, BizeA, Teknika oraz Seron, które przedstawiły nowatorskie podejście, wnosząc istotny wkład w rozwój branży. W kategorii „Produkt Targowy” doceniono, firmy: Strumer Maszyny oraz Nestro PPHU.

Wywiadów video udzieliły wszytkie nagrodzone firmy, opowiadając szczegółowiej o swoich produktach i innowacjach.Przedstawiciele firm wyrazili również swoją opinię na temat wydarzenia Wood Tech Expo, opowiadając o swoim pozytywnym odbiorze targów po pierwszym dniu.

Targi są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Nagrody targowe podkreślają rolę innowacyjności i zaangażowania firm w tworzeniu postępu w tym sektorze. Z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień targowy, który obiecuje jeszcze więcej inspiracji i nowoczesnych rozwiązań. Nasi dziennikarze będą tu również jutro w studiu prasowym Ptak Warsaw EXPO w hali B. Serdecznie zapraszamy. Start 11.30. Medale targowe rozdane zostaną o 13.30 kolejnym inspirującym firmom.

Do zobaczenia!

Rekomendacje wystawców


Podsumowanie ostatniego dnia targów WARSAW HVAC EXPO

Podsumowanie ostatniego dnia targów WARSAW HVAC EXPO

Za nami ostatni dzień targów Warsaw HVAC Expo, podczas którego nastąpiła uroczysta ceremonia wręczenia prestiżowych nagród. Prezes Krajowej Izby Targowej, Pan Dariusz Drąg, osobiście przyznał medale i dyplomy firmom, które wyróżniły się na rynku. W trakcie emocjonującej ceremonii wyróżnienia zostały przyznane w czterech kategoriach: premiera targowa, ekspozycja targowa, produkt targowy oraz innowacyjność.

W kategorii premiera targowa nagrodę otrzymała firma AKLIMA, która zaprezentowała najbardziej porywające i innowacyjne wprowadzenie na rynek.
Kategoria ekspozycja targowa doceniła najlepsze stoiska pod względem projektu, kreatywności i przyciągającej uwagę prezentacji. Nagrodę w tej kategorii przyznano firmom: Lindab, THERMOSILESIA/ROTENSO, Grupa CALDO, Technika Chłodzenia.

Wyróżnienie za najlepszy produkt targowy trafiło do firm: inTECH oraz CLIMA GOLD które zaskoczyły rewolucyjnym rozwiązaniem w dziedzinie HVAC.

Natomiast kategoria innowacyjność uhonorowała firmę ERGOVENT, która wykazała się największym postępem technologicznym.

Ceremonia nagród była punktem kulminacyjnym trzeciego dnia targów, przyciągając uwagę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Prezes Dariusz Drąg podkreślił, że laureaci nie tylko reprezentują najwyższy poziom branży HVAC, ale także stanowią motywację dla innych firm do ciągłego doskonalenia.

Dodatkowo, dziennikarze aktywnie uczestniczyli w wydarzeniach, nagrywając wywiady z przedstawicielami wybranych firm. Rozmowy te ujawniły nie tylko nowości prezentowane na targach, ale także perspektywy rozwoju branży oraz jej odpowiedź na współczesne wyzwania. Warsaw HVAC Expo zakończyło się nie tylko jako miejsce prezentacji najnowszych trendów, ale również jako platforma inspirująca do dalszych innowacji i wymiany doświadczeń w dynamicznym świecie HVAC.


Za nami 2. dzień 2. edycji Targów Warsaw HVAC Expo.

Za nami 2. dzień 2. edycji Targów Warsaw HVAC Expo. Zobacz galerię.

Warsaw HVAC Expo zakończył drugi dzień targów pełen wrażeń i innowacji w branży HVAC. Wydarzenie zgromadziło liderów rynku, eksperckie seminaria i prezentacje najnowszych trendów. Prezes Krajowej Izby Targowej, Pan Dariusz Drąg, wyróżnił najbardziej innowacyjne firmy, wręczając medale targowe w trzech kategoriach.

W kategorii „Premiera Targowa” nagrodę otrzymały firmy, które zaprezentowały najbardziej pionierskie rozwiązanie podczas targów: Klima-Therm,VENTIA, GREE-FREE POLSKA, RAKOCZY STAL. Za znakomitą innowacyjność nagrodzono firmy: Grupa Iglotech, Odwierty.eu, Multi AWP, które przedstawiły nowatorskie podejście do technologii HVAC, wnosząc istotny wkład w rozwój branży. W kategorii „Media Branżowe” doceniono magazyn Świat Kominków, który wyróżnia się wyjątkowym podejściem do promocji i komunikacji związanej z wydarzeniem.

Podczas Warsaw HVAC Expo odbyły się dwie kluczowe rozmowy. Pierwsza z udziałem Pana Tomasza Cebulaka, prezesa firmy Thermatec, która jest partnerem strategicznym targów. Dyskusja koncentrowała się na nowościach i perspektywach rozwoju pomp ciepła. Druga rozmowa z prezesem Krajowej Izby Targowej, Panem Dariuszem Drągiem, skupiła się na istocie wydarzenia, podkreślając jego znaczenie dla innowacyjności i rozwoju branży HVAC.

Targi są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami branży HVAC. Nagrody targowe podkreślają rolę innowacyjności i zaangażowania firm w tworzeniu postępu w sektorze ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień targowy, który obiecuje jeszcze więcej inspiracji i nowoczesnych rozwiązań. Nasi dziennikarze będą tu również jutro w studiu prasowym Ptak Warsaw EXPO w hali F. Serdecznie zapraszamy. Start 11.30. Medale targowe rozdane zostaną o 13.30 kolejnym inspirującym firmom.

Rekomendacje wystawców


Za nami 1. dzień 2. edycji Targów Warsaw HVAC Expo.

Za nami 1. dzień 2. edycji Targów Warsaw HVAC Expo. Zobacz galerie.

Specjalne nagrody w postaci medali targowych otrzymały wyróżniające się na rynku firmy. Nagrody rozdano w czterech kategoriach: PREMIERA TARGOWA, EKSPOZYCJA TARGOWA, PRODUKT TARGOWY, INNOWACYJNOŚĆ.

PREMIERA TARGOWA:

Alnor, Defro, Stiebel Eltron Polska

EKSPOZYCJA TARGOWA:

AB KLIMA, Fischer Polska, Groupe Atlantic Polska

PRODUKT TARGOWY:

CORAB

INNOWACYJNOŚĆ:

THERMATEC, Sikla Polska, Toschiba Polska, Hilti

Nagrody wręczył prezes Krajowej Izby Targowej Pan Dariusz Drąg.

W trakcie targów w studiu prasowym odbyło się 9. wideo-wywiadów. Przedstawiciele firm opowiedzieli o produktach z którymi wystawili się na targach, mówili o technologii, innowacyjności oraz o tym co wyróżnia ich na tle konkurencji. Wspominali o atrakcyjności tej edycji targów Warsaw HVAC Expo.

Jutro kolejny dzień targowy, rozdane zostaną kolejne nagrody. Start studia prasowego 11.30. Serdecznie zapraszamy.

Targi Warsaw HVAC Expo wyróżniają się jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem.
To unikalna platforma, gdzie przedsiębiorcy, specjaliści i innowatorzy z sektora HVAC spotykają się, wymieniają pomysły i prezentują najnowsze osiągnięcia. Warsaw HVAC Expo to miejsce, gdzie najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej są demonstrowane przez wiodących producentów i dostawców.
Targi są wyjątkowe również ze względu na swoją międzynarodową rangę, przyciągając uczestników z różnych zakątków świata. Organizatorzy skupiają się na tworzeniu inspirującej atmosfery, sprzyjającej nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i partnerskich. Warsaw HVAC Expo pełni rolę doskonałego forum do wymiany doświadczeń oraz dyskusji nad najważniejszymi wyzwaniami i trendami w branży HVAC. Wyjątkowa wartość targów wynika z bogatego programu konferencyjnego, obejmującego prezentacje, panele dyskusyjne i warsztaty. Targi skupiają się nie tylko na technologii, ale także na aspektach zrównoważonego rozwoju i ekologii w kontekście systemów HVAC. Warsaw HVAC Expo to doskonała okazja do zaprezentowania nowych produktów, usług i rozwiązań przed szeroką publicznością zainteresowaną branżą. Wysoki poziom merytoryczny prezentacji i wystawców czyni Warsaw HVAC Expo miejscem, gdzie można zdobyć wiedzę na temat najnowszych trendów i innowacji. Targi są szczególnie atrakcyjne dla przedsiębiorców poszukujących nowych partnerów biznesowych oraz możliwości rozwoju i ekspansji na rynkach zagranicznych. Warsaw HVAC Expo angażuje nie tylko firmy z sektora HVAC, ale także instytucje badawcze, co podnosi poziom debat i prezentacji.Organizatorzy dbają o różnorodność oferty, co sprawia, że targi są kompleksowym wydarzeniem, obejmującym różne aspekty techniczne i biznesowe branży HVAC. Targi są miejscem, gdzie innowacje w dziedzinie smart building i IoT wchodzą w interakcję z nowoczesnymi rozwiązaniami HVAC.Warsaw HVAC Expo odznacza się profesjonalnym podejściem do organizacji, co sprawia, że jest to niezwykłe wydarzenie dla wszystkich związanych z branżą klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji.

Rekomendacje wystawców


Odpowiedzi w dobie szukania rozwiązań. Wood Tech Warsaw Expo już wkrótce

Odpowiedzi w dobie szukania rozwiązań. Wood Tech Warsaw Expo już wkrótce

Wood Tech Warsaw Expo to wydarzenie, które od lat odnosi się do potrzeb branży obróbki drewna i produkcji mebli. To ono daje odpowiedzi w dobie szukania rozwiązań. Jego trzecia edycja odbędzie się w dniach 5-7 marca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo i stanowić będzie skuteczne narzędzie dla rozwoju sektora.

Wood Tech Warsaw Expo to wydarzenie istotne nie dla jednej, a dwóch branż. Z jednej strony dotyczy ono przemysłu drzewnego, który w ostatnich miesiącach mierzy się z wieloma wyzwaniami. Największym z nich jest to, że Polska ma w tej chwili jedne z najwyższych cen drewna w Europie. To uderza w zakłady zajmujące się obróbką drewna, powoduje spadek ich konkurencyjności i wytwarzania. To z kolei oddziałuje na sektor meblarski, który jeszcze w 2021 roku odpowiadał aż za 2,5 procenta PKB kraju, a jego udział w eksporcie wynosił 7 procent. Analizy wskazują jednak, że w ostatnim czasie polska produkcja spadła o jedną czwartą.

Obie te branże potrzebują więc impulsu do rozwoju, dogłębnej analizy przyczyn takiego stanu rzeczy i znalezienia rozwiązań, które wpłyną na poprawę sytuacji. Odpowiedzi na wyzwania dostaną odwiedzający Wood Tech Warsaw Expo, czyli wydarzenia kompleksowo traktującego o potrzebach i możliwościach sektora. Tylko aktywne działanie, kontraktacje i integracja branży mogą poprawić jej aktualną sytuację i zapewnić pewniejszą oraz bardziej odporną na kryzysy przyszłość.

Wood Tech Warsaw Expo - wydarzenie, które odwiedzą największe marki

Organizatorzy Wood Tech Warsaw Expo do współpracy przy wydarzeniu zaprosili najbardziej zaufanych i cenionych przedstawicieli sektora. W przypadku nawiązywania relacji biznesowych najistotniejsza jest bowiem jakość. Na to stawiają między innymi tacy wystawcy, jak TEKNIKA, Wood-Mizer, FESTOOL, METAL TECHNIKA, INFOTEC CNC, IMAC, JAKMET, Polska Grupa CNC, ZASŁAW, KMA Maszyny, SADMASZ, Renault, Salvamac Group, FELDER Group, EBS, Prochera, ITA, Sturmer, IMA SCHELLING GROUP, NAWARA, NESTRO czy Ruda. Właśnie te marki będzie można spotkać na Wood Tech Warsaw Expo. Ich lista jednak nieustannie się powiększa. Katalog wystawców wraz z numerami ich stoisk można znaleźć na stronie internetowej: https://woodwarsawexpo.com/katalog-wystawcow/.

Wood Tech Warsaw Expo rozwija się z każdą edycją

W dniach 5-7 marca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się trzecia edycja Wood Tech Warsaw Expo. Wydarzenie to rozwija się z każdą odsłoną, czego dowodzą statystyki. Rok do roku liczba wystawców eventu wzrosła o prawie dziesięć procent, a o 64 procent liczba odwiedzających z zagranicy i Polski. To pokazuje, jak istotną platformę kontraktacyjną stanowi Wood Tech Warsaw Expo. Poprzednią edycję odwiedzili kontrahenci z trzynastu krajów Europy, między innymi Francji, Hiszpanii, Włoch czy Portugalii. W 2024 roku prognozy są jeszcze korzystniejsze dla uczestników nastawionych na budowanie sieci międzynarodowych zależności.

Możliwości rozwoju podczas Wood Tech Warsaw Expo

Szerokie możliwości nawiązania współpracy przekładają się na to, że Wood Tech Warsaw Expo stanowi skuteczną platformę kontraktacyjną. Formuła wydarzenia nastawiona jest na networking, wymianę informacji biznesowych i integrację. Przy każdej edycji eventu dochodzi do podpisania setek nowych umów, co pokazuje, jak bardzo może on otworzyć na budowanie międzynarodowych współprac i ekspansję na nowe rynki zbytu.

Jednocześnie Wood Tech Warsaw Expo gwarantuje branżową edukację w oparciu o najważniejsze trendy i zmiany, które dotykają sektora. Podczas Kongresu Branży Obróbki Drewna specjaliści wypowiedzą się między innymi na temat optymalizacji i automatyzacji w sektorze, digitalizacji rozwiązań, nowych technologii w procesach logistycznych, prognoz dla branży oraz finansowania i inwestycji, które dla sektora w najbliższych miesiącach będą kluczowe.

Zostań wystawcą Wood Tech Warsaw Expo: https://woodwarsawexpo.com/zostan-wystawca/
Zarejestruj się na Wood Tech Warsaw Expo: https://woodwarsawexpo.com/rejestracja/


Warsztaty edukacyjne, kontraktacje i innowacje w ogrodnictwie. Warsaw Garden Expo i rozwój branży

Warsztaty edukacyjne, kontraktacje i innowacje w ogrodnictwie. Warsaw Garden Expo i rozwój branży

Czwarta edycja Warsaw Garden Expo była inna niż wszystkie. Uczestnicy mogli skorzystać z praktycznych warsztatów, edukacji w postaci prelekcji, jak również networkingowych narzędzi ułatwiających nawiązywanie relacji biznesowych. Wydarzenie odbyło się w dniach 14-16 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Garden Expo zmienia się z edycji na edycję. Te międzynarodowe targi ogrodnictwa z każdym rokiem stawiają mocniejszy nacisk na networking, a także dostarczenie odwiedzającym praktycznej wiedzy o innowacjach i zmianach, które dotykają branżę. Akcent czwartej odsłony eventu postawiony był na praktyczne warsztaty oraz wiedzę z zakresu regulacji sektora.

Warsaw Garden Expo z networkingowymi narzędziami integrującymi biznes

Celem każdego wydarzenia organizowanego w Ptak Warsaw Expo jest otwarcie odwiedzających na jak największe możliwości budowania nowych relacji biznesowych. Podczas Warsaw Garden Expo robione to było nie tylko dzięki pomocy doświadczonej grupy organizatorów integrujących biznes, ale między innymi przy użyciu dedykowanej aplikacji targowej „Skaner Wystawcy”. Umożliwiła ona zbudowanie bazy potencjalnych klientów z osób, które odwiedzały poszczególne stoiska. Dzięki temu każdy z wystawców mógł uzyskać szczegółowe dane o osobach zainteresowanych jego firmą.

Informacje zebrane podczas trzech dni Warsaw Garden Expo potwierdziły, że duża część firm opuściła wydarzenie z podpisanymi nowymi umowami kontraktacyjnymi. To również zasługa położenia akcentu przez Ptak Warsaw Expo na sugerowaną obecność osób decyzyjnych z poszczególnych przedsiębiorstw.

Warsztaty edukacyjne i eksperckie prelekcje na Warsaw Garden Expo

Odwiedzający Warsaw Garden Expo mogli skorzystać z aż trzech paneli edukacyjno-warsztatowych. Podczas Green Corner by Gardenphilia odbyło się spotkanie poświęcone aplikacji Gardenphilia DESIGNER, a także projektowaniu nawierzchni, zieleni, strefy relaksu czy oświetlenia. Było ono prowadzone przez Monikę Kilian z Natura Zieleni oraz Andrzeja Komakowskiego z Gardenphilia.com. Eksperci poruszali również najważniejsze tematy pod postacią prelekcji – między innymi o wyzwaniach związanych z AI, wizualizacją ogrodów czy technicznymi aspektami projektowania.

Podczas certyfikowanego szkolenia Federacji Arborystów Polskich mówiono natomiast o ochronie drzew w procesie inwestycyjnym. Pokazano wybrane normy prawne, prawidłowość pielęgnacji części nadziemnej drzewa czy metody ochrony systemów korzeniowych. Zgromadzeni mogli również wziąć udział w panelu PSDZ i BAUDER POLSKA dla projektantów, doboru technicznego i wykonawców dachów zielonych. Przedstawiono najskuteczniejsze rozwiązania systemowe, popełniane błędy, jak również aspekty prawne. Podczas Warsaw Garden Expo odwiedzający dostali więc dawkę wiedzy zarówno formalnej, jak i praktycznej, która stwarza jeszcze większe możliwości rozwoju w sektorze w przyszłości.

Warsaw Garden Expo i największe marki

Podczas czwartej edycji Warsaw Garden Expo Ptak Warsaw Expo gościło 17 502 uczestników. Poznawali oni oferty i zawierali biznesowe znajomości z 352 wystawcami. W tej grupie znaleźli się między innymi Gardenphilia, MAPEI, GARDEN SPACE, SCULPTOM, ADEZZ, STARGEZ, GOLIAT GRES, Suslight, VANDERSANDEN, EUROPOOL, STIHL, GARANATIA czy HAGEA.

Sukces tej edycji przełożył się na myślenie o kolejnej. Więcej informacji wkrótce na warsawgardenexpo.com.


Żabka, eBay, Kaufland i I'GS In Good Strategy - najważniejsi przedstawiciele branży odwiedzili Franczyza Expo

Żabka, eBay, Kaufland i I'GS In Good Strategy - najważniejsi przedstawiciele branży odwiedzili Franczyza Expo

Wyłącznie sprawdzone franczyzy, innowacyjne biznesowe rozwiązania i pewna przyszłość w kontekście rozwoju - taka była szósta edycja Franczyza Expo. Odbyła się ona w dniach 13-15 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Elavon, Zaufane.pl, I’GS In Good Strategy, Politechnika Warszawska. Wydział Zarządzania, DEFRO, Żabka, CFY, Cukrem i Solą, CAFESŁODZIAK, Duży Ben, SEM House, Campery-Złotniccy, Fast Line Studio, Felix Chicken, Szkoła Zawodowców, Eco Save Group, OEX, Selly, GetResponse, Rank Architects, Subway, eBay czy STOKROTKA – między innymi takich wystawców można było spotkać podczas szóstej edycji Franczyza Expo. Jak widać to sprawdzone w skali krajowej i międzynarodowej marki, bo tym odznaczają się partnerzy biorący udział w wydarzeniach organizowanych w Ptak Warsaw Expo.

Organizatorzy kierują się właśnie tym kluczem, ponieważ chcą zagwarantować odwiedzającym pewne perspektywy rozwoju. Szczególnie ważne jest to w przypadku modeli franczyzowych, które stanowią sprawdzone systemy na start w biznesie. Podczas Franczyza Expo uczestnicy mogli nie tylko poznać potencjalnych franczyzodawców, ale również zaznajomić się z ekspertami z dziedziny licencjonowania, finansowania inwestycji, marketingu i sprzedaży sieciowej, logistyki w biznesie sieciowym i łańcuchu dostaw czy z zakresu technologii i innowacji (platformy cyfrowe, analiza danych, sztuczna inteligencja, automatyzacja).

Łącznie we Franczyza Expo wzięło udział 3413 uczestników, którzy poznawali oferty i możliwości 49 wystawców.

Człowiek, Organizacja i Przedsiębiorczość Technologiczna we franczyzie, czyli Konferencja & Workshop Franczyza 2.0

Podczas wydarzenia organizowanego w Ptak Warsaw Expo uczestnicy mogli wziąć udział w Konferencji & Workshopie Franczyza 2.0. Tytułem spotkania było „Człowiek, Organizacja i Przedsiębiorczość Technologiczna we franczyzie”. Organizatorem merytorycznym byli Monika Ferreira I’GS In Good Strategy oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Odwiedzający mogli się dowiedzieć między innymi o tym, jak wykorzystać strategię centową jako narzędzie do budowy efektywnego modelu franczyzowego, kto może zostać masterfranczyzobiorcą oraz czy franczyza może być sposobem na strategię wzrostu dla startupów i scaleupów, nawet tych technologicznych. Tematów było jednak o wiele więcej, jak i dyskusji z prelegentami i ekspertami.

Tym samym uczestnicy poznali najbardziej dopasowane do siebie modele franczyzowe, jak i wzbogacili wiedzę o najważniejsze zagadnienia marketingowo-biznesowe. Sukces tej edycji Franczyza Expo i zadowolenie odwiedzających są gwarantem tego, że odbędzie się kolejna. Więcej informacji wkrótce!


AI w SEO, cyfryzacja procesów sprzedażowych i trendy e-commerce. Siódma edycja eTrade Show za nami

AI w SEO, cyfryzacja procesów sprzedażowych i trendy e-commerce. Siódma edycja eTrade Show za nami

Jedną z najbardziej dynamicznie zmieniających się branży jest e-commerce, które otworzyło przed konsumentami zupełnie nową perspektywę zakupową. O przyszłości tej branży i jej możliwościach rozwojowych wkraczających w AI rozmawiali eksperci i liderzy rynku podczas siódmej edycji eTrade Show, która odbyła się Ptak Warsaw Expo w dniach 13-15 lutego 2024 roku.

eTrade Show znane jest jako marka skupiająca ekspertów i liderów sektora gwarantujących najbardziej merytoryczną wiedzę z zakresu e-commerce. To jednocześnie jednak międzynarodowe targi, pozwalające na rozbudowanie sieci biznesowych kontaktów, pozyskanie wartościowych leadów i nawiązanie nowych umów. Tak też było podczas siódmej edycji eventu, która cieszyła się obecnością 3207 uczestników i 97 wystawców-partnerów biznesowych.

AI w SEO, cyfryzacja procesów sprzedażowych i trendy e-commerce podczas eTrade Show

Sukces wydarzeń organizowanych Ptak Warsaw Expo wynika w dużej mierze z kompilacji rozwoju biznesu, gwarancji zdobycia nowych klientów przy jednoczesnym połączeniu z branżową wiedzą. Podobnie było w przypadku eTrade Show, które w jednym czasie i miejscu zgromadziło cenionych ekspertów i klientów B2B gotowych na inwestycje.

O aspekt edukacyjny wydarzenia zadbali sami wystawcy podczas panelu Prezentacje i Trendy. Czego mogli się dowiedzieć odwiedzający? Tomasz Tomczyk z PushPushGo oraz Mikołaj Maciejewski z Magnuso mówili o zwiększaniu satysfakcji klienta poprzez sprawną komunikację i tym, jak zautomatyzować fulfilment, up sell i ratować porzucone koszyki. Paweł Kozłowski, czyli CEO Rankarchitects.com, wskazał jak współpracować z agencją marketingową, a Tomasz Woźniakowski z Packfully zdradził, jakich błędów nie popełniać, prowadząc sklep internetowy.

Ponadto, eksperci skupili się między innymi na rozwoju biznesu na TikTok’u, znaczeniu opinii w e-commerce, cyfryzacji procesów sprzedażowych i tym, jak wykorzystać AI w SEO dla większych zysków firmy. Nie zabrakło również prelekcji na temat walut cyfrowych w biznesie franczyzowym, drogi do sukcesu na Allegro, Alibaba czy Amazon, a także możliwości marketingu internetowego.

Jak widać, został poruszony każdy aspekt prowadzenia biznesu w e-commerce. Dzięki temu odwiedzający eTrade Show opuścili wydarzenie nie tylko z nowymi, wartościowymi leadami, ale również z widzą, która przysłuży się rozwojowi ich przedsiębiorstw.