BIO Expo Warsaw 2019 wystartowało!

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIO Expo Warsaw zostały oficjalnie otwarte! Przez cały weekend zapraszamy na pierwsze w Polsce targi opierające się tylko na branży BIO produktów. Czeka na Was prawie 200 wystawców z Polski i zagranicy.

Targom towarzyszy Kongres BIOEXPO 2019 – wydarzenie, które kompleksowo podejmuje tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości, porusza również tematykę zdrowia, zagrożenia jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej Planety i wiele innych. W ramach kongresu odbędą się również szkolenia dla branży, pokazy kulinarne czy warsztaty. Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych, organicznych wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów.

BIO Expo Warsaw to jednak wydarzenie nie tylko dla branży. Na klientów indywidualnych czekają nasi Ambasadorzy: Grzegorz Łapanowski, Katarzyna Bosacka i Mama Alergika Gotuje, pokazy live cooking show, możliwość smakowania i testowania produktów w specjalnej strefie Taste&Try, pokaz mody recyklingowej, warsztaty kulinarne i edukacyjne dla dzieci oraz wyjątkowe BIO zakupy!

Zapraszamy na BIO Expo Warsaw do 13 października! Bilety i informacje: www.bioexpo.pl


Zwiedź cały świat w jeden weekend!

18 – 20 października w Ptak Warsaw Expo to wielkie turystyczne święto. Rozpoczynają się targi World Travel Show – wydarzenie pełne wrażeń, podczas którego będziecie mogli przenieść się w świat podróży, sprzętu sportowego i outdoorowego, zobaczyć najpiękniejsze i najbardziej funkcjonalne jachty i łodzie oraz wziąć udział w zlocie caravaningowym!
W przyszły weekend w naszych halach odbędą się aż cztery imprezy:

World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce, przyciągających pasjonatów zarówno małych jak i dużych podróży. Znajdziecie tu najlepiej wyselekcjonowaną ofertę kierunków turystycznych w kraju i na świecie, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, pokazów strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami. W tym roku odwiedzą nas m.in.. : Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, Nela Mała Reporterka, Aleksander Doba, Przemek Kossakowski i wielu, wielu innych!

Warsaw Ski&Outdoor to miejsce, w którym producenci, dystrybutorzy i handlowcy branży sportowej i outdoorowej zaprezentują swoje produkty. Jest on doskonałą przestrzenią do prezentacji nowości, innowacyjnych trendów, wymiany doświadczeń i informacji, prelekcji i rozmów z parterami biznesowymi oraz ekspertami branżowymi z całego świata.
Camper&Caravan Show to czas promocji caravaningu i kultury aktywnego wypoczynku w Polsce. Znajdziecie tu bogatą ofertę kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. Jednocześnie podczas targów zorganizowany został największy zlot caravaningowy w Polsce.

Warszawski Salon Jachtowy reprezentować będą producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania.

Nie czekaj, zacznij swoją podróż w Ptak Warsaw Expo! Bilety i informacje: www.worldtravelshow.pl


Nadchodzi BIO Expo Warsaw!

Już w najbliższy weekend w Ptak Warsaw Expo rozpoczną się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIO Expo Warsaw! To nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej. W jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe. W ramach programu matchmakingowego zorganizowane zostanie ponad 100 spotkań biznesowych z potencjalnymi nabywcami z krajów Europy wschodnich (np. z Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Ukrainy, Turcji).

Drugi i trzeci dzień targów to czas otwarty dla klientów indywidualnych – poza kontaktami biznesowymi ważne jest budowanie świadomości produktu u klienta końcowego. Na BIOEXPO Warsaw zapoznasz się z ofertą ponad 300 firm, masz możliwość smakowania i testowania produktów (specjalne strefy Taste&Try), spotkać się z ekspertami w branży, zrobić wyjątkowe zakupy i otrzymać darmowe próbki. Dodatkowo przez cały weekend trwały będą warsztaty kulinarne i edukacyjne dla dzieci oraz live cooking show z udziałem Gwiazd sztuki kulinarnej.

Targi Żywności i Produktów Ekologicznych będą podzielone na strefy tematyczne: food & drink, beauty & cleaning, ekotech, biolife, bioagro, startup, supporting bodies, strefy specjalne. Gwarantujemy, że każdy odwiedzający znajdzie dla siebie coś interesującego!

Informacje i bilety na targi czekają na: www.bioexpo.pl


Expo 4 Future konferencja

Expo4Future

Zapraszamy do udziału w konferencji branżowej Expo4Future, organizowanej w dniu 4 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo – najszybciej rozwijającym się centrum targowo-kongresowym w Europie.
Organizowanej w trakcie biznesowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Design, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Jest to największe tego typu wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej skupiające ok. 1000 wystawców z kilkunastu krajów.
Udział w konferencji Expo4Future potwierdziło grono znamienitych gości z Niemiec, W. Brytanii, Portugali, USA, Chin, Francji (UFI) a także RPA, reprezentujących firmy oraz następujące stowarzyszenia:
• UFI
• IAEE
• Stowarzyszenie Branży Eventowej
• Stowarzyszenie Kongresy Konferencje w Polsce
• Krajowa Izba Targowa
• Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców
• Europejski Klub Biznesu Polska
• Krajowa Izba Gospodarcza
Światowi prelegenci z branży wystawienniczej oraz międzynarodowi i polscy eksperci biznesowi podzielą się swoimi doświadczeniami z prowadzenia udanych imprez, wystaw, wdrażania najnowszych technologii w sektorze w sektorze wystawienniczym, benchmarków, wartości przemysłu wystawienniczego.
PONAD 150 ZAREJESTROWANYCH UCZESTNIKÓW - Okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami zarówno polskich jak i zagranicznych firm


Targi China Brand Show Poland 2019 otwarte!

W dniu dzisiejszym w Ptak Warsaw Expo odbyło się oficjalnie otwarcie targów China Brand Show, wyjątkowych targów chińskich producentów w Europie, na którym gościły władze z Polski i Chin.

Wystawcy China Brand Show Poland 2019 oferują swoje najlepsze produkty z branż: maszyny i sprzęt, elektronika, logistyka, materiały budowlane, tekstylia, meble i artykuły gospodarstwa domowego oraz żywność. Każdy z przybyłych znajdzie zatem coś dla siebie.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.chinabrandshow.eu lub w recepcji targów.


Międzynarodowa burza mózgów poświęcona problemowi wody – relacja

W sobotę 14 września obywatele Polski i Nigerii podczas pierwszej międzynarodowej burzy mózgów poszukiwali innowacyjnych i skutecznych rozwiązań zapobiegających kryzysowi wodnemu. Inicjatywa odbywała się podczas hackathonu HackYeah. Towarzyszyły jej debaty eksperckie i panele dyskusyjne. Uczestników burzy odwiedził też Premier Mateusz Morawiecki.

Idea międzynarodowej obywatelskiej burzy mózgów zakłada możliwość sięgnięcia po doświadczenia nie tylko różnych osób, ale też innych krajów. Uczestnicy burzy w Warszawie dzięki transmisji live mogli podglądać pracę kolegów z Nigerii, którzy pod okiem mentorów z Polski szukali sposobów na zapewnienie Nigeryjczykom dostępu do dobrej jakości wody. Link do fotorelacji z wydarzenia dostępny jest tutaj. Autorką zdjęć jest Oghenefego Ofili.

Natomiast obywatele w Warszawie wzięli na warsztat następujące zagadnienia: zjawiska ekstremalne, jak susza i deszcze nawalne; budowanie świadomości problemu wśród społeczeństwa oraz retencja wody na obszarach zurbanizowanych i rolniczych.

Uczestników odwiedził premier Mateusz Morawiecki, który wręczył podziękowania zwycięzcom pierwszej obywatelskiej burzy mózgów poświęconej innowacjom na kolei oraz zaprosił ich do pełnienia roli konsultantów – będą wdrażać opracowane przez siebie rozwiązania.

– Chcemy, żeby grupy pasjonatów mogły proponować rozwiązania różnych spraw, które nas nurtują. – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Zwracając się do wszystkich innowatorów, ekologów, programistów, inżynierów i architektów, którzy wzięli udział w burzy mózgów na temat wody, szef rządu wyraził wdzięczność za tworzenie wartościowych rozwiązań istotnych społecznie problemów.

Wydarzenie odbyło się w Ptak Warsaw Expo, gdzie Premiera przyjął Prezes Tomasz Szypuła.

Strefa edukacji wodnej

Pierwsza międzynarodowa burza mózgów była też okazją do pogłębiania wiedzy na temat jednego z największych wyzwań przyszłości – problemu malejących zasobów wodnych w Polsce. Oprócz odwiedzenia strefy edukacji wodnej można było też posłuchać ekspertów z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – PIB oraz Ministerstwa Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej. O skali problemu dyskutowali: prof. Tomasz Walczykiewicz, dr Małgorzata Bogucka-Szymalska i dr Paweł Przygrodzki. Link do relacji z debaty dostępny jest na Facebooku GovTech Polska.

Govtech – czyli innowacje w sektorze publicznym

Obywatelska burza mózgów była też okazją do rozmowy na temat wprowadzania innowacji w sektorze publicznym i usprawnieniu dialogu między instytucjami państwowymi, a innowatorami: przedsiębiorcami, start-upami, środowiskiem naukowym oraz samymi obywatelami. Swoimi spostrzeżeniami podzielili się Justyna Orlowska – dyrektor programu GovTech Polska, Edward Olowo-Okere – dyrektor Governance Global Practice  w Banku Światowym oraz Włodzimierz Kocon – wiceprezes Zarządu BGK. Link do relacji z panelu „Jak wprowadzać innowacje w sektorze publicznym”.

Zwycięzców obywatelskiej burzy mózgów dotyczącej problemu wody poznamy 15 września o godz. 15.00.

Partnerami inicjatywy są: Ministerstwo Gospodarski Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwo Środowiska, Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie" (sponsor nagród), polski oddział Service Design Network (partner merytoryczny), firma PROIDEA – organizator HackYeah, PWPW, Poczta Polska, Związek Cyfrowa Polska (sponsor nagród rzeczowych), Polska Agencja Inwestycji i Handlu (partner strategiczny części nigeryjskiej), LOT Travel, oraz firma Asseco (główny sponsor części nigeryjskiej).


Polska designem stoi: czwarta edycja targów wnętrz Warsaw Home już wkrótce

Polska jest szóstym producentem mebli na świecie, zajmuje też trzecie miejsce w ich eksporcie. To nie przypadek, że musiały tu powstać jedne z największych w Europie targów wnętrz. Czwarta edycja Warsaw Home odbędzie się już 3 października i potrwa cztery dni.

Uczestniczy w nich cała branża

W ciągu trzech lat biznesowe targi Warsaw Home stały się wydarzeniem, na którym trzeba po prostu być. Dziś mówi o nich cała branża: projektanci, architekci, a także coraz częściej deweloperzy, właściciele hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych, które trzeba wyposażyć. Spotykają się tu wszyscy spragnieni nowości ze świata designu i architektury. Biorą udział w wykładach, warsztatach, wystawach i konsultacjach.

Skala targów rośnie z każdym rokiem. W 2018 roku na wydarzenie przybyło 67 325 osób z sześćdziesięciu pięciu krajów, co stawia je w jednym rzędzie obok takich branżowych imprez jak Salone Del Mobile w Mediolanie czy Maison & Objet w Paryżu.

Warsaw Home to nie tylko targi, na które można przyjść i pooglądać designerskie meble, a potem nawiązać relacje biznesowe z wystawcami. To przede wszystkim miejsce pełne inspiracji.

Gwiazdy designu zaświecą w jednym miejscu

Organizatorzy wydarzenia co roku zapraszają głośne nazwiska z branży, które następnie występują na scenie Design Forum. Podczas poprzednich edycji znaleźli się wśród nich m.in. Giulio Cappellini, Nika Zupanc czy Tom Dixon.

W tym roku już po raz trzeci na targach pojawi się Karim Rashid, określany księciem plastiku. To niezwykle płodny twórca, który zaprojektował ponad cztery tysiące produktów. Magazyn „Time” okrzyknął Rashida najsłynniejszym projektantem sztuki użytkowej obu Ameryk. Designer ma na koncie około trzystu branżowych nagród.

Gościem specjalnym targów będzie także Job Smeets ze Studia Job uznanego przez „Financial Times” za jedno z najbardziej wpływowych w świecie designu. W tym multidyscyplinarnym studiu zaprojektowano m.in. znaczek z królem Holandii – Willemem-Alexandrem. Wyprodukowano go w imponującej liczbie czterdziestu milionów.

Kolejne nazwisko, które pojawi się podczas tegorocznej edycji Warsaw Home, to Marcus Fairs – redaktor naczelny „Dezeen”, największego portalu o wyposażeniu wnętrz i architekturze. Nazwisko Fairsa zostało umieszczone na liście tysiąca najbardziej wpływowych osób w Londynie przez magazyn „The Evening Standard”.

Pozostałe gwiazdy zaproszone przez organizatorów Warsaw Home to Stefan Diez, Luca Nichetto, Christophe Pillet, Matteo Cibic, Matti Klenell, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Richard Hutten, Jaime Beriestain, Daniel Svahn, Sylvain Villenz, Jakub Pollág, Václav Mlynář i David Trubridge.

Większość z nich wystąpi na scenie Design Forum, gdzie w tym roku będą poruszane tak niezwykle aktualne tematy jak idea zrównoważonego rozwoju w designie, co-living czy biofeeling. Wszystkie z nich subtelnie nawiązują do przewodniego motywu tegorocznych targów – „Jestem”. Slogan ten w zamyśle organizatorów ma sugerować skupienie się na własnej roli w budowaniu wspólnoty, zaprasza do aktywnego uczestnictwa, dialogu i świadomego podejścia do designu.

Każda kolejna edycja przynosi nowość

Od samego początku targów odbywa się nie tylko Design Forum, ale także Poland Design Festival – święto lokalnych firm produkujących w krótkich seriach. Z każdą edycją Warsaw Home pojawia się jednak coś zupełnie nowego, coś, czego wcześniej nie było.

W tym roku jest to wystawa IDEAS – przestrzeń dla młodych projektantów, którzy zaprezentują swoje prototypy. Kuratorka wystawy i pomysłodawczyni targów, Kasia Ptak, ma nadzieję, że dzięki temu zostaną zauważeni, a ich projekty zamienią się w komercyjne produkty.

Twórczyni Warsaw Home nie kryje, że zaangażowała się również w Warsaw Design Week, podczas którego odbędą się liczne wydarzenia związane z designem, architekturą, sztuką i lifestylem. Wkrótce będzie można pobrać online bezpłatny przewodnik po warszawskim tygodniu designu lub znaleźć go w wybranych punktach na terenie stolicy.

700 wystawców na powierzchni dwóch Luwrów

Rozmach wydarzenia nie pozostawia złudzeń, że tegoroczne targi zajmą imponującą przestrzeń. W tym roku stoiska wystawiennicze obejmą 120 000 metrów kwadratowych, to dwa razy więcej niż powierzchnia paryskiego Luwru.

Co roku na Warsaw Home wystawiane są designerskie meble, dekoracje i materiały wykończeniowe. Aby ułatwić gościom odnalezienie tego, czego poszukują, obszar targów od samego początku został podzielony na kilka stref – w październiku będzie ich pięć:

  • Selected Design – meble klasy premium,
  • Selected Furniture – meble do domu i przestrzeni publicznych,
  • Kitchen and Dining – meble, systemy, akcesoria i sprzęt AGD,
  • Interior Finish – elementy wykończenia wnętrz,
  • Deco – akcesoria dekoracyjne i smart home.

Podczas tegorocznej edycji wystawi się około 700 firm z Polski i całego świata, w tym z tak egzotycznego kraju jak Brazylia. Na miłośnikach designu wrażenie z pewnością zrobią stanowiska tak topowych światowych marek jak Moroso, Magis, Ton czy Pedrali. Wśród polskich producentów odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć produkty Balmy, Noti, Befame, Halupczoka czy Tubądzinu.

Wkrótce nikt nie będzie miał wątpliwości, że Polska jest nie tylko potęgą meblarską, ale jak pokazuje sukces Warsaw Home – przede wszystkim wnętrzarską.

Bilety i więcej informacji dostępnych na: www.warsawhome.eu


Ptak Warsaw Expo na Poland-India Business Forum

13 września 2019 w New Delhi odbyło się spotkanie w ramach prestiżowego Forum Biznesu Polska-Indie w New Delhi. Udział w nim wzięli przedstawiciele Ptak Warsaw Expo - Tomasz Szypuła, Prezes Zarządu Ptak Warsaw Expo i Kazimierz Ćwikła, Wiceprezes Zarządu Ptak Warsaw Expo. Tematem przewodnim wydarzenia było: „Poland-India Business Forum: New partnerships for innovation, sustainable development and environment”.

W pierwszej, konferencyjnej części Forum, udział wzięli przedstawiciele polskiego i indyjskiego rządu. Druga cześć, biznesowa, polegała na prezentacji polskich firm biorących udział w misji oraz spotkaniach B2B. Głównym celem Forum była intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma państwami oraz promocja polskich firm.


Premier Mateusz Morawiecki na HackYeah 2019

HackYeah 2019, czyli największy stacjonarny hackathon w Europie, przeszedł do historii! Swoją obecnością uświetnił go Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów RP i główny patron projektu GovTech Polska. Premier dołączył do obywatelskiej burzy mózgów i wspólnie z jej uczestnikami zastanawiał się jak stawić czoła największym wyzwaniom, takim jak: malejące zasoby wodne, zanieczyszczenia, ekstremalne zjawiska pogodowe czy problem racjonalnego wykorzystania wody.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Premier napisał: „Jak zapewne większość z Was wie - jestem wielkim fanem nowych technologii. Wspieram innowacyjne sektory polskiej gospodarki i chętnie biorę udział w wydarzeniach takich, jak wczorajszy Hakaton HackYeah w Nadarzynie.
Spotkać tylu dynamicznych, młodych ludzi debatujących z pasją nad naszą przyszłością i rozwiązaniem wielu istotnych problemów - to była prawdziwa przyjemność. I inspiracja!”.


Odliczanie do największego hackathonu w Europie!

Już jutro w Ptak Warsaw Expo rozpoczyna się HackYeah - wydarzenie, które gromadzi kreatywne osoby z misją. Włamują się one do rzeczywistości po to, by naprawić globalne problemy za pomocą posiadanych narzędzi. Główną ideą hackathonu jest osiąganie wspólnych celów i ulepszanie świata. Wydarzenie trwa 24 godziny, podczas których uczestnicy rozwiązują różnorakie problemy – ci którym to się uda, mogą liczyć na sporą wygraną. W tym roku to aż 445 000 zł!

Na wydarzenie zapraszamy: studentów, back-end developerów, front-end developerów, full-stack developerów, grafików komputerowych, produkt menedżerów, projekt menedżerów, specjalistów od bezpieczeństwa informacji, analityków danych, projektantów aplikacji, projektantów stron internetowych, elektrotechników, projektantów gier i nie tylko!

Co więcej? Pełne wyżywienie, kawa i napoje energetyczne dla każdego, 3000 pizz, konferencja IT i warsztaty, Treasure Hunt, impreza wieczorna, zajęcia z yogi, basen z kulkami, wojskowy HMMWV. Musisz być z nami! Bilety czekają na: www.hackyeah.pl, a cały dochód ze sprzedaży biletów dla uczestników zostanie przeznaczony na rzecz Szkoły 3.0 i Hearty Foundation – organizacji wspierających rozwój dzieci w IT.


Warsaw Food Expo rozpoczęte!

Największe targi żywności w Polsce rozpoczęły się w Ptak Warsaw Expo! To doskonała okazja do prezentacji produktów spożywczych, dotarcia do odbiorców z sieci handlowych i branży HoReCa w ramach takich sektorów, jak mięsno-rybny, mleczarski, owocowo-warzywny, piekarsko-cukierniczy, napojowy, alkoholowy, convenience food i żywności regionalnej. Wszyscy zainteresowani producenci i odbiorcy mogą wziąć udział w spotkaniach B2B z przedstawicielami największych sieci handlowych w Polsce i zagranicznymi grupami zakupowymi.

Targi sprzyjać mają nawiązywaniu i rozwijaniu efektywnych kontaktów biznesowych, edukacji w przyjaznej i przyjemnej atmosferze oraz konwersacjom branżowym. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do 14 października. Bilety i rejestracje: https://warsawfoodexpo.pl/kup-bilet/


Bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci!

Już 14. września 2019r. podczas Warsaw Food Expo odbędą się całkowicie bezpłatne Warsztaty Edukacyjno-Kulinarne dla Dzieci z Fundacją Szkoła na Widelcu!

Jest to cudowna okazja, by pokazać dzieciom jak łatwe i proste może być gotowanie oraz ile radości i zabawy można w tym znaleźć. W warsztatach wziąć udział mogą dzieci w wieku 5-15 lat, podczas których ugotują wspólnie pyszne dania z wykorzystaniem sezonowych produktów

Warsztaty trwać będą około 50 minut i podzielone będą na część teoretyczną, w której dzieci dowiedzą się jakie zasady pracy obowiązują w kuchni, czym jest sezonowość czy piramida zdrowego żywienia, oraz na część praktyczną, w której wykorzystają zdobytą już wiedzę do przygotowania przepysznych dań. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma dyplom uczestnictwa w wydarzeniu oraz przepisy na dania, które przygotują na Warsaw Food Expo.

Zapraszamy na warsztaty 14 września (sobota) w godzinach: 

- 10.30 Orkiszowe gofry z owocami jesieni oraz koktajl mocy. 

- 12.30 Roślinne pasty kanapkowe w trzech kolorach oraz talerz warzyw. 

- 14.30 Orkiszowe gofry z owocami jesieni oraz koktajl mocy. 


HackYeah 2019 w Ptak Warsaw Expo!

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie, skupiający ludzi hackujących rzeczywistość, którzy koncentrują się na rozwiązywaniu ważnych problemów dzisiejszego świata. 2500 uczestników z różnymi specjalizacjami wzięło udział w 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-15 września w Ptak Expo Warsaw. Pula nagród wynosi 445 000 PLN.

Na wydarzenie zapraszamy: studentów, back-end developerów, front-end developerów, full-stack developerów, grafików komputerowych, produkt menedżerów, projekt menedżerów, specjalistów od bezpieczeństwa informacji, analityków danych, projektantów aplikacji, projektantów stron internetowych, elektrotechników, projektantów gier i nie tylko! Cały dochód ze sprzedaży biletów dla uczestników zostanie przeznaczony na rzecz Szkoły 3.0 i Hearty Foundation - organizacji wspierających rozwój dzieci w IT.

W tym roku na startujących w konkursie programowania będą czekały zadania w trzech kategoriach otwartych: KOMUNIKACJA, ŚRODOWISKO i BEZPIECZEŃSTWO. Nie dajemy żadnych wskazówek ani dodatkowych wytycznych, jednak na miejscu będą mentorzy, którzy będą wspierali i inspirowali uczestników. 10 000 PLN to nagroda w każdej z kategorii otwartych.

A na wydarzeniu: pełne wyżywienie, kawa i napoje energetyczne dla każdego, 3000 pizz, konferencja IT i warsztaty, Treasure Hunt, impreza wieczorna, zajęcia z yogi, basen z kulkami, wojskowy HMMWV i wiele, wiele więcej! Bezpłatne autobusy dla uczestników będą kursowały z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo.

Więcej szczegółów na stronie www.hackyeah.pl


Drugi dzień Warsaw Dental Medica Show już za kilka chwil!

Już za kilka chwil rozpocznie się drugi dzień Międzynarodowych Targów Stomatologii i Medycy Estetycznej - Warsaw Dental Medica Show!

Wczorajszy dzień dostarczył wiele wrażeń, ale przed nami jeszcze dwa pełne dni! Przed uczestnikami targów jeszcze wiele konferencji, prelekcji i warsztatów, ale już wieczorem czekać na nich będzie specjalnie przygotowany Wieczór Galowy, której gwiazdą będzie sam Lou Bega!

Poniżej krótka zapowiedź tego, co wczoraj działo się na targach:
Wielkie otwarcie Warsaw Dental Medica Show!

Przed chwilą miejsce miało oficjalnie rozpoczęcie II. edycji Warsaw Dental Medica Show - Największych Targów Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Polsce!

Na scenie przemawiało wiele ważnych osobistości - m.in Prezes Zarządu Ptak Warsaw Expo Pan Tomasz Szypuła. Na wykład inaguracyjny został przygotowany niesamowicie ciekawy i aktualny temat: "Czym jest piękna twarz w dobie Facebooka?”, poprowadzony przez dr n. med. Bartłomieja Kwieka oraz dr n. med. Konrada Walerzaka.

Dziś do godz.18:00 na miejscu spotkać Państwo mogą aż 190 wystawców w jednym miejscu! Czeka na Państwa ponad 50 wykładów i paneli dyskusyjnych, w części specjalnie przygotowanych sal konferencyjnych na żywo prezentowane będą pokazy i zabiegi, w innych szczegółowo omówione zostaną interesujące branże zagadnienia.To jedyne w swoim rodzaju targi zrzeszające przedstawicieli medycy estetycznej i stomatologii.

Zachęcamy również do śledzenia relacji na facebook'u i instagram'ie wydarzenia - tam na bieżąco relacjonawane jest całe wydarzenie!

 


Kickster na Warsaw Motor Show!

Sebastian Kraszewski “Kickster jeden z najpopularniejszych twórców motoryzacyjnych na polskim YouTubie, odwiedzi Warsaw Motor Show!

Sebastian Kraszewski, bardziej znany w sieci jako Kickster, to jeden z najpopularniejszych twórców motoryzacyjnych na polskim YouTubie. Słynie z niekonwencjonalnego podejścia do tematów motoryzacyjnych i dużego poczucia humoru. Serca swoich widzów zdobył serią „MotoznaFca”, ale swoje zamiłowanie do samochodów realizuje także w innych seriach, m.in.: „Kickster jedzie”. Podczas targów będziecie mogli spotkać się z nim na stoisku w hali D oraz od soboty na scenie głównej i w strefie gwiazd.

Kickster to motoryzacyjny król Youtube! Dzięki jego dystansowi do siebie i ogromnemu poczuciu humoru, filmy są wiarygodne, szczere i coraz chętniej oglądane. To satyryczne pokazanie realiów polskich dróg, uwydatnienie wszystkiego, czego każdy producent aut nie chciałby pokazywać i uświadamianie odbiorcy, jak trudno jest znaleźć idealny samochód.

Nie może Cię tam zabraknąć!

 


Warsaw Dental Medica Show już za 2 dni!

II. edycja Warsaw Dental Medica Show rozpoczyna się już za dwa dni! Przygotowania trwają pełną parą i z niecierpliwością czekamy na otwarcie bramek.

Tegoroczna edycja Warsaw Dental Medica Show to ponad 190 wystawców i około 8000 odwiedzających. 
 
Podczas II. edycji zaplanowane zostało już ponad 50 paneli warsztatowych oraz 50 wykładów przepełnionych merytoryczną wiedzą przekazywaną przez najlepszych specjalistów na rynku. Targi podzielone są na strefy podczas których prezentowane będą produkty producentów i dystrybutorów, zabiegi na żywo oraz panele dyskusyjne.  

Już 5-7 września w Ptak Warsaw Expo czekać na Państwa będą Największe Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej integrujące zarówno środowisko stomatologii jak i medycyny estetycznej.

To już ostatnia szansa, żeby kupić bilet: https://dentalmedicashow.pl/bilety


#HackYeah - największy hackathon w Europie!

#HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie. Wydarzenie zrzesza około 2500 osób z wielu branż: programistów, UXerów, grafików i menedżerów produktu. Tegoroczna edycja odbędzie się już 14-15 września w Ptak Warsaw Expo! 
 
HackYeah (tzw.hackathon) to wydarzenie, które gromadzi kreatywne osoby z misją - włamują się one do rzeczywistości po to, by naprawić globalne problemy za pomocą posiadanych narzędzi. Główną ideą hackathonu jest osiąganie wspólnych celów i ulepszanie świata. Wydarzenie trwa 24 godziny, podczas których uczestnicy rozwiązują różnorakie problemy – ci którym to się uda, mogą liczyć na sporą wygraną. 
 
Nie może Was tam zabraknąć! 


Warsaw Industry Week już 13-15 listopada!

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. 

To ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwalające poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.   

Na Warsaw Industry Week znaleźć będzie można ponad 12 starannie przygotowanych stref przyporządkowanych do konkretnych branż m.in. strefę obróbki metali, strefę narzędzi, strefę lakiernictwa, strefę oprogramowania dla przemysłu, strefę druku 3D czy strefę drewna.  

Warsaw Industry Week to z pewnością najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce, zapewniające szerokie spectrum prezentowanej oferty. Na miejscu czekać na Państwa będą prelekcje, konferencje branżowe oraz warsztaty prezentujące i omawiające najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku.

 Zapraszamy już 13-15 listopada do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie!

 


Nowe strefy na Warsaw Food Expo!

Warsaw Food Expo to największe organizowane w Polsce targi żywności. Już 12-14 września odbędzie się kolejna edycja, podczas której grono wystawców zaprezentuje najwyższej jakości produkty z sektorów: mięsno-rybnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego, piekarsko-cukierniczego, napojowego, alkoholowego, convenience food i żywności regionalnej. 

Na miejscu spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy żywności z decydentami w zakresie zakupów i zaopatrzenia ze sklepów i hurtowni spożywczych, stacjonarnych i internetowych, sieci handlowych, sektora HoReCa oraz z dystrybutorami i importerami żywności. 

W tej edycji przygotowaliśmy dla Państwa również trzy nowe strefy: 

  • Craft Zone, w której znaleźć będzie można żywność wytwarzaną w sposób rzemieślniczy, z poszanowaniem tradycji i dobrego smaku. W tej strefie spróbować i zakupić będą Państwo mogli unikalnych smaków piwa, wędlin, serów, słodyczy i lodów, 
  • Innovation and Inspiration Expo, która przedstawi najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w produkcji żywności i gotowych produktów, 
  • Kosher Show PL w której swoje koszerne produkty przedstawią najlepsi polscy producenci posiadający certyfikat koszerności. 

Targi sprzyjać mają nawiązywaniu i rozwijaniu efektywnych kontaktów biznesowych, edukacji w przyjaznej i przyjemnej atmosferze oraz konwersacjom branżowym. 

Serdecznie zapraszamy 12-14 września do Ptak Warsaw Expo!

Kup bilet już dziś: https://warsawfoodexpo.pl/kup-bilet/.