Razem dla branży. Reha Trade i Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii łączą siły

W dniach 30 listopada – 2 grudnia PTAK Warsaw Expo stanie się największym w kraju panelem dyskusyjnym odnoszącym się do rehabilitacji i fizjoterapii. To możliwe dzięki połączeniu Reha Trade oraz Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii.

 To będzie już 29. edycja REHABILITACJI, czyli międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii. Tym razem będzie ona szczególna. Wydarzenie zostanie zorganizowane z jeszcze większym rozmachem, bowiem łączy się ze świeżą koncepcją Reha Trade. To gwarancja nie tylko największej w Polsce liczby wystawców, ale również najbardziej merytorycznych wydarzeń towarzyszących i dużego kroku dla edukacji w branży.

REHABILITACJA – to już 29. edycja

Wydarzenie REHABILITACJA od lat cieszy się najwyższą jakością i rosnącym udziałem odwiedzających i wystawców. To lider, od którego chcą równać wszyscy. Dlaczego? Bo to najlepsza możliwa okazja nie tylko do rozwinięcia biznesu, ale również siebie jako specjalisty, który niesie pomoc ludziom.

REHABILITACJA oferuje szereg konferencji edukacyjnych i warsztatów, które pomogą postawić kolejny krok w branży. To praktyczne informacje prezentowane przez najlepszych w Polsce ekspertów, którzy pokażą innowacje i trendy, wskażą, w którym kierunku idzie rehabilitacyjny świat i wyszkolą tak, by zwiększyć jednostkową konkurencyjność na rynku. Ich prelekcje wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom rynku i dopasowane są zarówno pod kątem właścicieli branżowych biznesów, jak i samodzielnych fizjoterapeutów i rehabilitantów.

PTAK Warsaw Expo staje się tym samym zarówno przestrzenią do edukacji, jak i networkingu. To miejsce spotkań z tymi, którzy chcą rozwinąć biznes i szukają partnerów do współpracy. Jednocześnie można zaprezentować szeroką gamę ofert, znaleźć nowych kontrahentów detalicznych, jak również skupić się na indywidualnych rozmowach z potencjalnymi partnerami w kameralnych warunkach. Odwiedziny podczas REHABILITACJI to szansa na rozbudowanie łańcucha dostaw, a także wzmocnienie relacji ze stałymi klientami.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia. Już dziś zarejestruj się i odbierz darmowy bilet. Więcej szczegółów na stronie targirehabilitacja.pl.

REHABILITACJA

30.11 – 2.12.2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn, k. Warszawy