test

Międzynarodowe targi innowacyjnych rozwiązań  przemysłowych. Za nami trzecia edycja targów Warsaw Industry Automatica 2024!

W dniach 14-16 maja 2024 roku Ptak Warsaw Expo stało się europejską stolicą automatyzacji i robotyki. To wszystko dzięki największym targom Warsaw Industry Automatica 2024. Wydarzenie to stanowiło platformę do rozwoju branży dzięki towarzyszącym konferencjom, strefie networkingu oraz kompleksowemu przeglądowi najnowszych trendów i rozwiązań na rynku.

Lata 2020 – 2024 to dla sektora przemysłowego okres dynamicznego wzrostu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Oznacza to ułatwiony dostęp do tego typu rozwiązań dla przeciętnego przedsiębiorcy. Obecna sytuacja stymuluje popyt oraz zachęca dostawców technologii do różnicowania oferowanych produktów, w efekcie czego nowe rozwiązania są jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb poszczególnych gałęzi gospodarki. Ten trend stał u podstaw organizacji Warsaw Industry Automatica, czyli międzynarodowych targów integrujących krajowych przedsiębiorców z zagranicznymi inwestorami. Wydarzenie odbyło się w dniach 14-16 maja 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Cenieni Liderzy w branży przemysłowej

Warsaw Industry Automatica zgromadziła sprawdzone i cenione marki. Właściciele przedsiębiorstw produkcyjnych, kierownicy produkcji, specjaliści ds. utrzymania ruchu oraz inżynierowie automatyzacji i robotyki mogli zapoznać się z nowościami oraz trendami, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Swoje rozwiązania zaprezentowali producenci i dystrybutorzy zaawansowanych technologii automatyki przemysłowej, w tym robotów przemysłowych, systemów wizyjnych, czujników, oprogramowania sterującego oraz komponentów maszyn przemysłowych. Obecni byli również dostawcy oprogramowania do zarządzania produkcją, producenci systemów sterowania oraz firmy oferujące rozwiązania w zakresie elektroniki przemysłowej. Podczas wydarzenia swoje rozwiązania prezentowali przedstawiciele takich firm jak: BECKHOFF, FINDER, INDUPROGRESS, WIRE SOLUTIONS, PROPOINT, i wielu innych wiodących producentów w branży automatyki
przemysłowej. Katalog wystawców 2024 >>

Dyskusja o rozwoju branży automatyki przemysłowej.

Podczas 2-óch konferencji oraz specjalnych prezentacji  praktycy podzielili się swoją wiedzą na temat najnowszych trendów i technologii, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Dyskutowano o innowacjach w automatyce przemysłowej, bezpieczeństwie pracy oraz nowoczesnych technikach w robotyzacji. Małgorzata Kocur (Automa.Net) opowiedziała rozwiązaniach B2B i dropshippingu dla handlu przemysłowego, Krzysztof Gliński (EKALTECH): Opracowanie systemu paletyzacji/depaletyzacji produktów z nowatorski przenośnikiem 3-sekcyjnym i robotem przemysłowym. Marcin Szuper (Finder Polska) opowiedział o historii rozwoju przekaźników programowalnych, a Maciej Wawrzyniak (Robotics) o Innowacjach w chwytakach do robotów.

Wielki sukces trzeciej edycji Warsaw Industry Automatica

Trzecia edycja Warsaw Industry Automatica zakończyła się sukcesem. Odwiedziło ją 12 402 uczestników, którzy poznali oferty 400 wystawców. Zapraszamy na kolejną odsłonę wydarzenia! Więcej informacji na stronie internetowej Warsaw Industry Automatica.

statystyki warsaw industry automatica

Poznaj przyszłość i innowacje branży tekstylnej. Odwiedź 9. edycję Fast Textile

Poznaj przyszłość i innowacje branży tekstylnej. Odwiedź 9. edycję Fast Textile

W dniach 21-23 listopada Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą branży tekstylnej. To w tym miejscu odbędzie się 9. edycja Fast Textile, czyli międzynarodowych targów integrujących ten sektor. Networking, innowacje, przyszłość i rozwój - to na nie położony zostanie akcent wydarzenia.

Nowe możliwości dla branży tekstylnej na Fast Textile

Fast Textile to wydarzenie, które od lat cechuje się prestiżem i jakością przyciągającą odbiorców z kraju i Europy. To centralny punkt networkingowy branży, łączący ze sobą najbardziej wartościowe cechy eventu targowego. Stanowi on dopasowaną pod potrzeby biznesu platformę marketingowo-sprzedażową, dającą odwiedzającym możliwość pozyskania nowych leadów, otworzenia się na zagraniczną klientelę, poznania rynkowych innowacji oraz redukcji kosztów promocyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu dotarcia do wysoce sprecyzowanej grupy klientów. Dodatkowo, podczas Fast Textile odbędzie się również Kongres Branży Tekstylnej, traktujący o digitalizacji, automatyzacji sektora, najnowszych trendach oraz nowych technologiach używanych w branży. Dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu można zatem podnieść kompetencje indywidualne i trzymać rękę na pulsie zmian.

Pełna gama możliwości Fast Textile wynika również z międzynarodowego charakteru eventu. Analizy poprzedniej edycji wydarzenia wskazały, że aż jedenaście procent odwiedzających i wystawców, którzy wzięli w nim udział, to uczestnicy zagraniczni. W tym gronie znaleźli się przedstawiciele trzynastu krajów Europy i dziesięciu spoza Starego Kontynentu. To przełożyło się na nawiązywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych, podpisywanie wysokich kontraktów i rozszerzanie dotarcia firm na nowe rynki.

9. edycja Fast Textile w jeszcze większym stopniu będzie otwarta na zagranicznego kontrahenta. Szukając możliwości rozwojowych firmy, warto o tym pamiętać.

Kogo będzie można spotkać podczas Fast Textile?

Fast Textile jest wydarzeniem dedykowanym osobom poszukującym wysokiej jakości tkanin i gotowych wyrobów do swoich kolekcji, przedsiębiorcom prowadzącym sklepy odzieżowe, butiki lub e-commerce, firmom poświęcającym się produkcji odzieży czy specjalistom zajmującym się projektowaniem wnętrz, szukającym wysokiej jakości tkanin i tekstyliów do dekoracji i wykończenia.

Swoje oferty podczas eventu zaprezentują natomiast firmy oferujące szeroki wybór produktów, w tym tkaniny bawełniane, jedwabne, syntetyczne, dzianiny dresowe oraz dodatki krawieckie. Nie zabraknie tych dostarczających materiały we wzorach, kolorach i gramaturach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, a także producentów gotowych wyrobów tekstylnych, takich jak ubrania, pościel i obrusy.

Udział już teraz potwierdziły między innymi firmy: MERIDYEN, KSM, SEMACO, LINEXIM, Quality Textiles, OROX, ZELAL TEKSTIL, Adamex Druk, SOWTEX, Smart Textile, LEMIKO, MARAND, SPS POLSKA, ALLCOMP, StyleCAD i ALUX.

Już dziś poznaj przyszłość i innowacje branży tekstylnej. Odwiedź 9. edycję Fast Textile

Zostań wystawcą: https://fasttextile.com/rejestracja-wystawcy/
Zarejestruj się: https://fasttextile.com/rejestracja/


ZAPOWIEDŹ EDYCJI 2023 Warsaw Oldtimer Show i Warsaw Motor Show

Największy na świecie Monster Truck i zabytkowe samochody o łącznej wartości ponad 75 milionów euro. Zapraszamy na Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show

Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show to wydarzenia dla pasjonatów motoryzacji. Podczas nich można będzie zobaczyć na własne oczy cenione klasyki, poznać innowacyjne rozwiązania, a także... przejechać się największym na świecie Monster Truckiem. Te i inne atrakcje czekać będą na odwiedzających w dniach 13-15 października w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Motor Show - wydarzenie od pasjonatów dla pasjonatów

Warsaw Motor Show to największe targi motoryzacyjne w Polsce i jedne z największych w Europie. Podczas nich pasjonaci czterech kółek, ale także profesjonaliści (właściciele i kadra zarządzająca wypożyczalni samochodów, przedstawiciele firm handlujących samochodami czy przedsiębiorcy i kadra zarządzająca firm różnych branż) będą mogli znajomić się z całym spectrum rozwiązań i modeli. Podczas wydarzenia obecni będą importerzy, dealerzy, wypożyczalnie czy przedstawiciele salonów samochodowych z ofertą „supercars”, którzy chętnie zaprezentują swój asortyment.

To jednak nie wszystko. Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł poznać najnowocześniejsze rozwiązania dla samochodów. Wśród wystawców znajdą się bowiem również producenci i dystrybutorzy sprzętu nagłaśniającego car-audio, firmy tuningujące auta i detailingowe, warsztaty samochodowe, dystrybutorzy wyposażenia i akcesoriów samochodowych.

Nie zabraknie również pasjonatów, którzy… poszukują innych pasjonatów. Podczas Warsaw Motor Show obecni będą przedstawiciele torów samochodowych dla motorsportu, drużyny z motorsportu, kluby motoryzacyjne czy influencerzy motoryzacyjni.

Mustang Klub Polska, Budda Play, AsapRace Academy i największy na świecie Monster Truck na Warsaw Motor Show

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych dla odwiedzających Warsaw Motor Show. Podczas wydarzenia Mustang Klub Polska pozwoli poznać klimat… Miami. Będzie to okazja do zobaczenia ikon motoryzacji od ich narodzin do współczesności. Od klasyków po najnowsze modele – pasjonaci motoryzacji nie będą mogli oderwać wzroku.

W czasie Warsaw Motor Show będzie można poczuć się również jak kierowca wyścigowy. Będzie to możliwe dzięki AsapRace Academy, czyli programowi edukacyjnemu szkoleń kierowców w simracingu. Przenosi on doświadczenia z wirtualnego świata na tor kartingowy w całym kraju, po rywalizacji na symulatorze Assetto Corsa. Dzięki tej atrakcji każdy uczestnik będzie miał szansę spełnić swoje marzenia o ściganiu się na prawdziwych torach.

Dostępna będzie również strefa Budda Play, w której pasja do motoryzacji połączy się ze światem wirtualnej rozrywki. To właśnie w niej będzie można zagrać w Forza oraz The Crew zaraz po ich premierze. Dodatkowo, organizatorzy strefy przygotowali unikalnego Dodge’a wyklejonego w połowie jako Batman, a w połowie jako Joker. Warto będzie go zobaczyć!

Co więcej, na targach Warsaw Motor Show będzie możliwość przejechania się największym na świecie Monster Truckiem, który może zabrać na pokład ponad dwadzieścia osób. Nie można przegapić takiej okazji.

Detailing Crew, finał Best Of Autoglass Poland oraz Stowarzyszenie EkoZlot na Warsaw Motor Show

Podczas Warsaw Motor Show każda chwila wypełniona będzie atrakcjami. Obecność podczas wydarzenia potwierdzili Auto detailing Warszawa – Detailing Crew. Ekipa pasjonatów przygotowała kilka prezentacji i pokazów, które potwierdzą, ile fantazji można włożyć w indywidualizację pojazdów. Wśród nich będzie pełna renowacja lakieru Jeep Wrangler chłopaków z Terenwizji, największego w Polsce kanału o tematyce off-road na YouTube. Dojdzie również do kompleksowego detailingu wnętrza na jednym z samochodów wyprawowych ekipy Drivenfar czy też… hardkorowych testów folii PPF na masce samochodu. W grę wchodzi rysowanie cegłą, krzesłem, nożem i szczotką drucianą. Warto przyjrzeć się temu eksperymentowi.

Tegoroczna edycja Warsaw Motor Show to również czas finału Best Of Autoglass Poland, czyli zawodów najlepszych montażystów w wymianie oraz naprawie szyb samochodowych. Podczas dwudniowego wydarzenia emocji i walki na pewno nie zabraknie! Dodatkowo w podróż do świata elektromobilności zabierze Stowarzyszenie EkoZlot. Podczas eventu będzie można zaznajomić się z pojazdami elektrycznymi, obyć konsultacje z ekspertami i poznać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych czy zielonych inicjatyw.

Można pomóc z Warsaw Motor Show

Co więcej, Warsaw Motor Show udowodni, że motoryzacyjne emocje można połączyć z pomaganiem. Dzięki współpracy z Fundacją Fun and Drive będzie można przejechać się superszybką Teslą i jednocześnie wesprzeć zbiórkę na najnowocześniejszą karetkę transportową dla dzieci.

Każda wpłata na minimum 5 złotych na konto organizacji zagwarantuje podczas Warsaw Motor Show wejście do Strefy VIP, która zlokalizowana zostanie przy głównej scenie. Potwierdzenie dokonania płatności upoważni do obejrzenia wyjątkowych modeli samochodów. Ponadto, odwiedzający będą mogli przejechać się najszybszym seryjnie produkowanym autem na świecie, czyli Teslą model S w wersji Plaid. 1020KM i 1400NM zapewnią przyspieszenie aż do 100km/h w 2.1 sekundy.

Warsaw Oldtimer Show

Równolegle do Warsaw Motor Show odbędzie się Warsaw Oldtimer Show, czyli wydarzenie dedykowane właścicielom, kolekcjonerom, ekspertom i miłośnikom klasycznych samochodów. Podczas eventu zaprezentowane zostanie ponad 1500 kultowych i zabytkowych samochodów o łącznej wartości ponad 75 milionów euro.

Kogo jeszcze będzie można spotkać podczas Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show?

Strefa wystawców Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show nieustannie się powiększa. Zaprezentują się między innymi Amazing Events, Detailing Crew, CARBONQ, Autoglass, Fundacja Fun and Drive, Automobilklub Polski, Stowarzyszenie Ekozlot.pl, Stowarzyszenie Mustang Klub Polska, KURUMA TRADER, Vintage Cars, NEO GARAGE, ALPINE Pietrzak, ASAPRACE.PL, TAPEX DESIGN, STEELER czy Sick Stickers.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsaw Motor Show i Warsaw Oldtimer Show!


Innowacyjne targi branży techniki motoryzacyjnej już wkrótce!

Innowacyjne targi branży techniki motoryzacyjnej już wkrótce!

W dniach 12-14 października w Ptak Warsaw Expo odbędą się Automotive Parts Expo, czyli innowacyjne targi branży techniki motoryzacyjnej. To międzynarodowe wydarzenie integrujące sektor oraz gwarantujące dostęp do edukacji dzięki ekspertom i liderom biznesu.

Branża techniki motoryzacyjnej w Polsce się rozwija. Przyczynia się do tego między innymi wzrost inwestycji zagranicznych w krajowym sektorze. Dzięki budowie fabryk montażowych cenionych marek w Polsce wzrosła produkcja, zatrudnienie i tym samym wpływ na gospodarkę. Jednocześnie nie brakuje stawiania na innowacje dzięki współpracy nawiązanej między sektorem prywatnym a instytucjami badawczymi. Po pandemicznej stagnacji stawiane są więc kolejne kroki w stronę rozwoju branży. Automotive Parts Expo jest jednym z nich.

Czym jest Automotive Parts Expo?

Automotive Parts Expo to targi branży techniki motoryzacyjnej, integrujące między innymi dystrybutorów, hurtownie, warsztaty czy przedstawicieli sklepów z producentami części zamiennych, karoserii samochodowych, akcesoriów, wyposażenia warsztatów, czy też wytwórców płynów, smarów i olejów. W jednym miejscu i czasie, w Ptak Warsaw Expo w dniach 12-14 października, zgromadzi się cały sektor gotowy na kontraktacje i dialog o budowie pewniejszej i bezpieczniejszej przyszłości.

Automotive Parts Expo nastawione jest na networking i wymianę informacji. Służyć będzie łatwiejszemu nawiązywaniu kontaktów biznesowych, bezpośredniemu zbijaniu obiekcji handlowych, ale nie tylko.

Edukacyjna strona Automotive Parts Expo

Każde wydarzenie organizowane przez Warsaw Ptak Expo cechuje się naciskiem położonym na budowanie wspólnej przestrzeni biznesowej, ale również na branżową edukację, która zwiększa kompetencje indywidualne i otwiera na nowe możliwości. Nie inaczej będzie w przypadku Automotive Parts Expo, podczas którego odbędzie się Kongres Branży Motoryzacyjnej, organizowany przy współpracy z Inspekcją Transportu Drogowego, PZPO oraz ŁUKASIEWICZ Przemysłowy Instytut Motoryzacji.

Podczas wydarzenia prelekcje wygłoszą między innymi Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego, Roman Nadratowski i Tomasz Detka z ŁUKASIEWICZ Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Rozmawiać będą o certyfikacji wyrobów w branży motoryzacyjnej czy też bezpieczeństwie pojazdów elektrycznych.

Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się dodatkowo szkolenie na temat „Podstawowych zasad zachowania przy wypadku komunikacyjnym z autem elektrycznym i hybrydowym”. Dyskusja oscylować będzie wokół części zamiennych i ich właściwego doboru, wpływie opon na bezpieczeństwo, minimalizowaniu ryzyka w obsłudze serwisowej czy roli Polskiego Związku Motorowego w krzewieniu bezpiecznej jazdy.

Automotive Parts Expo to kompendium wiedzy o branży i okazja do nawiązania kontraktacyjnych współprac.

Zarejestruj się: https://automotive-expo.eu/rejestracja/
Zostań wystawcą: https://automotive-expo.eu/zostan-wystawca/


Największe targi maszyn budowlanych, narzędzi i prac wykończeniowych już wkrótce

Międzynarodowe i największe targi maszyn budowlanych, narzędzi i prac wykończeniowych już wkrótce

Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show to największe targi maszyn budowlanych, narzędzi i prac wykończeniowych w Polsce. Oba wydarzenia odbędą się w Ptak Warsaw Expo w dniach 12-14 października 2023 roku, by pozwolić odwiedzającym na poznanie pełnych możliwości biznesowych sektora.

Koniunktura w branży budowlanej wciąż jest daleka od ideału. Choć nastroje działających w niej firm są nieco bardziej pozytywne niż pod koniec ubiegłego roku, ich przedstawiciele niezmiennie borykają się z rosnącymi kosztami energii, paliw i zatrudnienia. Jednocześnie mierzą się oni z kolejnymi zmianami w przepisach oraz wymogach prawnych, jak również ze wzrostem cen komponentów i usług. Jak sobie z tym poradzić? Jak zdynamizować relacje biznesowe i zagwarantować dalszy rozwój sektora? Na te pytania odpowiedzą dwa wydarzenia organizowane w Ptak Warsaw Expo, czyli Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show.

Warsaw Construction Expo

Tematyka Warsaw Construction Expo oscylować będzie wokół technologii budowlanych, architektury i projektowania, jak również zrównoważonego budownictwa. Nie zabraknie firm i ekspertów z dziedzin infrastruktury i budowy dróg oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Pokazane zostaną nowe technologie w budownictwie, a odwiedzającym przedstawieni zostaną inwestorzy, chcący ulokować kapitał w branży.

Warsaw Tools & Hardware Show

Zakres branżowy Warsaw Tools & Hardware Show to przedstawienie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych branży. Odwiedzający będą mogli zaznajomić się z ofertami liderów sektora, którzy dystrybuują między innymi elektronarzędzia, piły tarczowe i taśmowe, narzędzia pneumatyczne, gwoździarki i zszywacze, narzędzia stolarskie, ręczne, systemy mocowań, artykuły ścierne, chemię techniczną i materiały budowlane.

Międzynarodowa odsłona wydarzeń w Ptak Warsaw Expo

Ptak Warsaw Expo to polski lider branży targowej i centralny punkt eventowy Europy. Duża w tym zasługa profesjonalizmu i doświadczenia, ale również lokalizacji. To dobry punkt spotkań biznesowych, przyciągający odwiedzających z różnych stron Starego Kontynentu i świata. Dowodem na to są statystyki. Poprzednie edycje Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show odwiedzili goście z ośmiu krajów Europy!

Ten branżowy miks pozwolił na przeprowadzenie dogłębnej analizy sektora, poznanie międzynarodowych rozwiązań, otwarcie uczestników na światowe możliwości i dyskusję kongresową opartą o różne punkty widzenia. Wzorem poprzedniego roku w ramach obu wydarzeń w nadchodzącej edycji odbędzie się część edukacyjna, służąca podnoszeniu kompetencji własnych i wynajdowaniu kolejnych sposobów na rozwój w biznesie.

Znajdź się w centrum branży budowlanej i międzynarodowo rozwiń swój biznes. Zapraszamy na Warsaw Construction Expo i Warsaw Tools & Hardware Show!

Zostań wystawcą Warsaw Tools & Hardware Show: https://warsawtoolsshow.com/zostan-wystawca/

Zostań wystawcą Warsaw Construction Expo: https://warsawconstructionexpo.com/zostan-wystawca/

Odbierz bezpłatny bilet Warsaw Tools & Hardware Show: https://warsawtoolsshow.com/rejestracja/

Odbierz bezpłatny bilet Warsaw Construction Expo: https://warsawconstructionexpo.com/rejestracja/


Dołącz do MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ŻYWNOŚCI I PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH

Znajdź dopasowanych partnerów biznesowych w branży produktów ekologicznych. Dołącz do MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ŻYWNOŚCI I PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH

Międzynarodowe targi żywności i produktów ekologicznych BIOEXPO Warsaw to doskonała okazja do rozbudowania sieci zależności biznesowych, pozyskania wartościowych leadów i wprowadzenia swoich usług na światowe rynki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 października 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Rynek żywności ekologicznej jest jednym ze stabilniejszych w obliczu kryzysu. Dane pokazują, że Polacy kupują coraz więcej produktów przez niego oferowanych mimo inflacji. Wciąż stanowi on jednak niewielki procent rynku całej żywności. To otwiera nowe szanse i możliwości przed branżą, która chce postawić na jeszcze większą dynamikę. Ich pełne spectrum będzie można poznać dzięki BIOEXPO Warsaw, które odbędzie się w dniach 5-7 października w Ptak Warsaw Expo.

Ptak Warsaw Expo – centralny punkt biznesu w Europie

Ptak Warsaw Expo to stolica europejskiego sektora targowego. Kompleks położony pod Warszawą stanowi dopasowaną do potrzeb biznesu platformę łączącą klientów zarówno z zachodu, jak i wschodu Starego Kontynentu. Ma to przełożenie na profil odwiedzającego BIOEXPO Warsaw.

Czwarta edycja wydarzenia odbyła się w październiku 2022 roku. Odwiedzili ją uczestnicy i wystawcy z łącznie siedmiu krajów Europy. Była to okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług międzynarodowemu klientowi, otworzenia własnej marki na dotychczas mniej dostępne rynki i postawienie na zagraniczny rozwój swojego przedsiębiorstwa. Nie inaczej będzie podczas edycji, która będzie miała miejsce w tym roku. Po raz kolejny nacisk zostanie postawiony na międzynarodowy networking.

Kogo można będzie spotkać podczas BIOEXPO Warsaw?

BIOEXPO Warsaw dedykowane jest przedstawicielom segmentu B2B działającym w branży żywności i produktów ekologicznych. Podczas wydarzenia będzie można spotkać właścicieli sklepów, sieci handlowych, hurtowni, restauratorów, właścicieli kawiarni, firm cateringowych i przedstawicieli branży hotelarskiej, którzy zaznajomią się z ofertami producentów żywności i napojów BIO, ekologicznych, dystrybutorów żywności, twórców kosmetyków, blogerów, influencerów, firm z sektora e-commerce, przedstawicieli instytucji wspierających czy producentów leków naturalnych.

Udział w BIOEXPO Warsaw potwierdzili między innymi: Bio Planet, PIŻE, BIO ChPN, Green Tree, BioConcept Gardena, AGJ, Green King,YO Mleko, AMPLUS, ProBiotics, Prosto ze Wsi, Ambasada Zapachu, Sad Danków, Bio Berry czy EcoBlik.

Znajdź dopasowanych partnerów biznesowych w branży produktów ekologicznych. Dołącz do BIOEXPO Warsaw!

Zostań wystawcą: https://bioexpo.pl/zostan-wystawca/
Odbierz bezpłatny bilet: https://bioexpo.pl/rejestracja/


Bezpieczeństwo naszym priorytetem. Zapraszamy na Warsaw Security Expo!

Bezpieczeństwo naszym priorytetem. Zapraszamy na Warsaw Security Expo!

Warsaw Security Expo to międzynarodowe targi systemów zabezpieczeń i ochrony, których premierowa edycja odbędzie się w dniach 4-6 października 2023 w Ptak Warsaw Expo. To wydarzenie dedykowane zarówno tym, którzy dostarczają innowacyjnych branżowych rozwiązań, jak i tym, którzy ich poszukują.

 

Warsaw Security Expo powstało z potrzeby rozmowy o bezpieczeństwie i analiz rynku wskazujących na to, że wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak najlepiej chronić biznes. Stopniowe podnoszenie świadomości społecznej w tym temacie przełożyło się na konieczność stworzenia innowacyjnej platformy, która poświęcona zostanie w pełni zagadnieniom zabezpieczeń. Jest nią Warsaw Security Expo, którego premierowa edycja odbędzie się w dniach 4-6 października 2023 roku.

 

Warsaw Security Expo – wydarzenie, którego jeszcze w Polsce nie było

 

Warsaw Security Expo traktować będzie o wszystkich rodzajach zabezpieczeń na każdej płaszczyźnie. Podczas wydarzenia będzie można pogłębić wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa i ochrony danych, Data Analytics, kontroli dostępu czy zarządzania ryzykiem ICS/OT. Poruszone zostaną również kwestie zagrożeń CBRNE, a w strefie wystawienniczej zaprezentują się firmy zajmujące się monitoringiem wizyjnym i CCTV, ochroną przemysłową, oprogramowaniem do zarządzania systemami zabezpieczeń czy systemami alarmowymi i antywłamaniowymi. Ponadto, odwiedzający będą mogli zaznajomić się z innowacjami z dziedziny technologii Dron i Counter-Dron, konwojów i ochrony fizycznej, ochrony VIP, sprzętu ratunkowego czy odzieży specjalistycznej oraz akcesoriów dla branży security.

 

W jednym miejscu i czasie spotkają się więc najwięksi w branży specjaliści, dostarczający tysięcy rozwiązań odpowiadających potrzebom nowoczesnego biznesu.

 

Kogo konkretnie będzie można spotkać podczas Warsaw Security Expo?

 

Warsaw Security Expo dedykowane jest odwiedzającemu biznesowemu, których chce zaznajomić się i w konsekwencji implementować skuteczne sposoby zabezpieczeń. W gronie uczestników znajdą się między innymi dyrektorzy i kadra menedżerska firm przemysłowych różnych branż, właściciele i kadra menedżerska firm usługowych różnych branż, szefowie ochrony przedsiębiorstw przemysłowych czy menedżerowie działów IT średnich i dużych firm. Jako że wydarzenie dotyczyć będzie również zabezpieczeń infrastrukturalnych, nie zabraknie zarządców budynków, architektów, projektantów, inżynierów budowlanych czy projektantów systemów zabezpieczeń.

 

Ponadto, Warsaw Security Expo skierowane będzie również do przedstawicieli firm ochroniarskich, detektywistycznych, służb mundurowych i samorządów.

 

Wystawcy skierują do nich szeroką gamę ofert z różnych sektorów działania w szeroko pojętym „bezpieczeństwie”. Nie zabraknie firm szkoleniowych, projektowych realizujących systemy zabezpieczeń czy tych dostarczających rozwiązania z zakresu wykrywania i monitorowania zagrożeń CBRNE. Wydarzenie otwarte będzie również na usługi przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w analityce Video/AI czy dostawców rozwiązań z zakresu kontroli dostępu i biometrii.

 

Merytoryczna strona Warsaw Security Expo

 

Podczas Warsaw Security Expo nie mogło zabraknąć branżowej Konferencji. Podczas niej poruszone zostaną aktualne tematy i zagadnienia najbardziej dotykające tego sektora. Eksperci i specjaliści wypowiedzą się między innymi na tematy odnoszące się do najnowszych trendów i innowacji w branży, digitalizacji i automatyzacji sektora, a także nowych technologii w produkcji i procesach logistycznych. Ponadto skupią się na wyzwaniach związanych ze zrównoważonym rozwojem branży zabezpieczeń i ochrony, przyszłości branży zabezpieczeń i ochrony czy inwestycjach i finansowaniu w sektorze branżowym.

 

Tym samym Konferencja Warsaw Security Expo stanowić będzie kompendium branżowej wiedzy. Zachęcamy do wysłuchania wykładów!

 

Więcej informacji na temat Warsaw Security Expo można znaleźć na stronie warsawsecurityexpo.com. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia międzynarodowych targów systemów zabezpieczeń i ochrony!

 

Odbierz darmowy bilet: https://warsawsecurityexpo.com/rejestracja/

Zostań wystawcą: https://warsawsecurityexpo.com/zostan-wystawca/


Zapowiedź 8 edycji Camper & Caravan Show

Wspólna biesiada i najciekawsze innowacje w branży caravaningowej. Zapraszamy na Camper & Caravan Show

Camper & Caravan Show to wyjątkowe wydarzenie, integrujące miłośników caravaningu i branżę związaną z sektorem camperów w Polsce. Od 29 września do 1 października Ptak Warsaw Expo ugości jeden z najważniejszych tego typu eventów w Europie.

Camper & Caravan Show - okazja do rozwoju branży

Camper & Caravan Show to wydarzenie branżowe połączone ze zlotem pasjonatów. Odwiedzą je zarówno miłośnicy caravaningu, jak i właściciele oraz kadra zarządzająca wypożyczalni camperów, firmy handlujące samochodami i pojazdami specjalnymi czy przedsiębiorcy i kadra zarządzająca firm różnych branż.

Wszystkie te osoby staną przed możliwością zapoznania się z ofertami od wiodących dostawców działających w branży. Innowacje i ciekawe rozwiązania zaprezentują między innymi producenci i dystrybutorzy camperów, przyczep kempingowych, wypożyczalnie pojazdów caravaningowych, salony samochodowe z ofertą caravaningową, producenci i dystrybutorzy wyposażenia do camperów i przyczep, sprzętu outdoorowego i wielu innych. Wszystko po to, by w jednym miejscu i czasie zainteresowani mogli poznać pełną moc możliwości sektora i wybrać rozwiązania, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom.

Pojazdy nietypowe, wyposażenie i sprzęt rekreacyjny na Camper & Caravan Show

Podczas Camper & Caravan Show będzie można zaznajomić się z najnowszymi modelami pojazdów caravaningowych. Dodatkowo, odwiedzającym zostaną przedstawione domki holenderskie, mobilne, jak również kampery i przyczepy. Ponadto, dla każdego pasjonata indywidualizacji dostępne będą rozwiązania od najlepszych producentów akcesoriów, wyposażenia i elementów pojazdów.

Odwiedzający będą mogli zakupić i wypróbować sprzęt rekreacyjny, który przyda się w camperach, jak również poznać lokalizacje najatrakcyjniejszych pól campingowych i atrakcji turystycznych, które warto zwiedzić dzięki czterem kółkom. Camper & Caravan Show da również możliwość skorzystania z usług serwisowych oraz poznania… pojazdów nietypowych. Wśród nich będą te z samodzielnie wykonaną zabudową, opancerzone czy old-school.

Zlot Caravaningowy podczas Camper & Caravan Show

Nieodzownym elementem Camper & Caravan Show jest Zlot Caravaningowy Homocamperus. Jego uczestnicy to wyjątkowa grupa, która nadaje wydarzeniu unikalny klimat. Fanów szeroko pojętego caravaningu zintegruje wspólna biesiada, która prowadzona będzie w rytmie największych hitów Michała Wiśniewskiego. Zlot rozpocznie się już 28 września. Najważniejsze informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie: https://campercaravanshow.com/zlot/

Dołącz do Camper & Caravan Show i znajdź się w centrum branży caravaningowej. Widzimy się już wkrótce w Ptak Warsaw Expo!


Zapowiedź 30. edycji Targów Rehabilitacji 2023

Innowacyjne rozwiązania, nowi inwestorzy i Konferencja Fundacji Podaruj Dobro. Poznaj Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii

Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii to międzynarodowy event branżowy, łączący ze sobą otwartość na inwestycje, networking, innowacje i edukację. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Będzie to jego trzydziesta edycja.

Są wydarzenia branżowe, których nie może zabraknąć na eventowej scenie Polski. Jednym z nich są Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii, które odbywają się w Ptak Warsaw Expo. W dniach 27-29 września 2023 roku uczestnicy będą mogli wziąć udział w już trzydziestej edycji imprezy! Ciągła obecność wydarzenia w kalendarzach i jego rosnąca popularność to dowód na to, że cechuje się ono wysoką jakością, skutecznością w łączeniu biznesu i stanowi nieodzowny punkt dla rozwoju w branży.

Branża rehabilitacji i fizjoterapii się rozwija, ale wciąż można ten rozwój przyspieszyć

Ostatnie lata są okresem dynamicznych zmian dla sektora rehabilitacji i fizjoterapii. Z jednej strony coraz więcej w nim innowacji, zmienia się podejście do pacjenta i jednocześnie metody leczenia są coraz skuteczniejsze. Z drugiej fizjoterapeuta to jeden z najbardziej „pożądanych” przez rynek zawodów w związku z tym, że wystąpił deficyt specjalistów. Dodatkowo, wiele mówi się o przeprowadzanych w sektorze prawnych reformach, które bezpośrednio oddziałują na branżę. Sektor tym bardziej potrzebuje miejsca do dialogu, porównania najkorzystniejszych rozwiązań i zacieśniania biznesowych relacji. Są nim Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii w Ptak Warsaw Expo.

Międzynarodowa odsłona Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii

Jednym ze sposobów pozyskania klientów jest monitoring nowych rynków. Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii to doskonała do tego okazja. Poprzednia edycja wydarzenia przyciągnęła wystawców i odwiedzających z ośmiu krajów Europy! Tym razem ich prognozowana liczba jest jeszcze wyższa.

Otwarcie uczestników na międzynarodowe kontraktacje możliwe jest między innymi dzięki lokalizacji Ptak Warsaw Expo. To centralny punkt eventowy Starego Kontynentu. Obiekty umieszczone są w centralnym szlaku handlowym, łączącym wschód kontynentu z zachodem.

Konferencja Fundacji Podaruj Dobro na Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii

Konferencja Fundacji Podaruj Dobro na Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii odbywać się będzie przez trzy dni wydarzenia. Podczas pierwszego z nich cenieni eksperci i liderzy sektora pochylą się nad tematyką protetyki (między innymi powrotu do modelu protezowania i natychmiastowej rehabilitacji, bólu fantomowego, amputacji i konieczności protezowania inwalidów wojennych), a także geriatrii („Rehabilitacja geriatryczna jako nowy kierunek rehabilitacji i potrzeba współczesnego świata”). Drugi dzień targów poświęcony zostanie pediatrii, a konkretnie rehabilitacji pediatrycznej, wczesnej diagnostyce neurorozwojowej, egzoszkieletowi dzieci czy zaburzeniom i integracji sensorycznej. Nie zabraknie również prelekcji z zakresu rehabilitacji ręki. Ostatniego dnia Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii odbędą się warsztaty praktyczne Fundacji Podaruj Dobro.

Tak skonstruowana część edukacyjna wydarzenia pozwoli poznać nowe perspektywy, innowacje i trendy, a także pomoże być jeszcze skuteczniejszym w leczeniu pacjenta.

Odwiedź trzydziestą edycję Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii w Ptak Warsaw Expo!

Zostań wystawcą: https://targirehabilitacja.pl/oferta/
Zarejestruj się: https://targirehabilitacja.pl/rejestracja/


Zapowiedź debiutowej edycji Warsaw Toys&Kids 2023!

Warsaw Toys&Kids Expo. Networking, rozmowy o stanie branży, aspekty prawne i wiele więcej

Warsaw Toys&Kids Expo to biznesowe spotkanie branży zabawkarskiej i dziecięcej w Polsce, które odbędzie się w dniach 19-21 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Towarzyszyć mu będą wykłady, prelekcje i spotkania, których nadrzędnym celem będzie rozwój biznesu.

Branża zabawkarska jest jedną z najszybciej rozwijających się na świecie. W ujęciu globalnym, do 2024 roku ma rosnąć średnio o sześć procent rocznie. Co ciekawe, Polska według analiz zajmuje dziewiąte miejsce w klasyfikacji światowych eksporterów zabawek klasycznych i jest czwartą siłą w tej branży w Unii Europejskiej. To pokazuje jak zasadnym jest toczenie rozmów na temat jej rozwoju i perspektyw na kolejne lata.

Miejscem temu poświęconym będzie Warsaw Toys&Kids Expo. Czołowe firmy działające w branży, ale również te, które dopiero docierają z ofertami do szerokiego grona klientów, poznają pełną moc możliwości Ptak Warsaw Expo. To centralne i największe miejsce biznesowe w środkowo-wschodniej Europie, które oferuje najlepsze warunki do rozwoju biznesu.

Jako stolica polskich targów gwarantuje ono szeroki przekrój wystawców, jak i odwiedzających. Doświadczenie organizatorów przełoży się z kolei na dostarczenie narzędzi pozwalających na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych ze szczególnym uwzględnieniem klientów międzynarodowych. To jedna z najlepszych okazji do tego, by otworzyć swój biznes na zagranicznego kontrahenta i odkryć nowe, dotąd mniej dostępne rynki światowe. Wszystko to w szerokim, ale jednocześnie wycyzelowanym gronie odbiorców docelowych i kameralnych warunkach, które mimo imponującej powierzchni wystawienniczej również oferuje Ptak Warsaw Expo.

Kto pojawi się na Warsaw Toys&Kids Expo?

Wśród obecnych na Warsaw Toys&Kids Expo będzie pełny przekrój branżowy. Wśród wystawców pojawią się producenci, dystrybutorzy i dostawcy zabawek dla dzieci z rożnych grup wiekowych, zabawek elektronicznych i interaktywnych, gier planszowych i karcianych, puzzli i układanek, książek i materiałów edukacyjnych dla dzieci, artykułów szkolnych i plastycznych. Nie zabraknie również przedstawicieli firm zajmujących się produkcją dziecięcych artykułów sportowych czy też sprzętów typu rowery, hulajnogi i innych pojazdów dziecięcych.

Osobnym segmentem wydarzenie będą sektory poświęcone akcesoriom dziecięcym. Wśród nich znajdą się produkty oferowane przez dostawców i twórców artykułów do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, wózków i fotelików samochodowych, mebli dziecięcych i akcesoriów, a także tekstyliów dziecięcych.

To wszystko zaprezentowane zostanie przedstawicielom sklepów stacjonarnych i internetowych z artykułami i zabawkami dla dzieci, pracownikom księgarni, dystrybutorom akcesoriów dziecięcych, projektantom zajmującym się branżą dziecięcą, specjalistom z sieci handlowych, a także osobom decyzyjnym między innymi w hurtowniach.

Kongres Branży Zabawek podczas Warsaw Toys&Kids Expo

Kolejnym ważnym elementem będzie Kongres Branży Zabawek. To platforma edukacyjna traktująca o najważniejszych dla sektora zagadnieniach. Jej pierwszy dzień poświęcony będzie stanowi branży zabawkarskiej w Polsce. Prelegenci skupią się na najnowszych trendach, szansach i zagrożenia dla rynku zabawek w Polsce, a także zmianach w projektowaniu zabawek. Nie zabraknie również wiedzy przedmiotowej z zakresu wymuszonych zmian w systemach produkcji.

Drugi dzień Kongresu Branży Zabawek dotyczyć będzie podejścia prawnego w branży. Eksperci prawa poruszą tematy certyfikacji produkcji zabawek, licencjonowania produktów, a także przepisów importowych i eksportowych. Ponadto, zaprezentowane zostaną strategie rozwoju firm i odbędzie się sesja praktyczno-szkoleniowa w temacie tego, jak skutecznie wypromować firmę w internecie.

Tym samym Warsaw Toys&Kids Expo będzie zarówno kompendium branżowej wiedzy, podnoszącej kwalifikacje, jak również skutecznym narzędziem networkingowym, pozwalającym rozwinąć biznes.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Zostań wystawcą: https://warsawtoys.com/zostan-wystawca/
Odbierz darmowy bilet: https://warsawtoys.com/rejestracja


Zapowiedź edycji 2023

Międzynarodowe i najbardziej merytoryczne wydarzenie w branży stomatologii i medycyny estetycznej. Dołącz do Warsaw Dental Medica Show

W dniach 7-9 września odbędzie się już szósta edycja jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń    w branży stomatologii i medycyny estetycznej, czyli Warsaw Dental Medica Show. W tym czasie Ptak Warsaw Expo zamieni się w platformę biznesową, nakierowaną na nawiązywanie nowych kontaktów profesjonalnych w tym sektorze i edukację zmieniającą przyszłość biznesu.

Analizy branży stomatologicznej i medycyny estetycznej wskazują jedno – „odbiły się” one po pandemicznej stagnacji. Według prognoz ich wartość w 2024 roku przekroczyć ma 16 miliardów złotych. Choć to niewątpliwie imponujące wartości, to w kontekście europejskich liderów jest jeszcze wiele do poprawy. To pokazuje, że polski rynek ma bardzo duży potencjał rozwoju.

Jednocześnie ten sektor mierzy się z rosnącą inflacją. Jak podają źródła, ceny usług stomatologicznych w Polsce od początku 2023 roku zaliczały stopniowy wzrost. Dodatkowym czynnikiem, który warto wziąć pod uwagę, jest fakt, że zmniejsza się liczba lekarzy realizujących kontrakty z NFZ, co przekłada się na popularyzowanie usług prywatnych. Dychotomia opieki w tym przypadku często odbija się na stanie pacjenta, który mierzy się albo z dłuższym okresem oczekiwania na usługę, albo z wysokimi kosztami finansowymi.

Wyzwania i szanse przed branżą stomatologii i medycyny estetycznej na Warsaw Dental Medica Show

W dniach 7-9 września Warsaw Dental Medica Show stanie się centralnym punktem rozwoju branży stomatologii i medycyny estetycznej w Europie. To wszystko dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu i czasie największych ekspertów sektora, liderów, praktyków, techników, inwestorów i tych, którzy stawiają na innowacje zmieniające rynek – zarówno z Polski, jak i całego Starego Kontynentu.

To w tym miejscu lekarze stomatolodzy, medycyny estetycznej, właściciele klinik i gabinetów, technicy stomatologiczni i medyczni, protetycy, asystenci i higieniści stomatologiczni, studenci, kierownicy instytucji badawczych czy przedstawiciele branży medycznej będą mogli poznać oferty i rozwinąć swoje biznesy dzięki współpracy z cechującymi się wysoką jakością produktów i usług branżowymi wystawcami. Wśród nich będą producenci i dystrybutorzy urządzeń i sprzętu do gabinetów stomatologicznych, materiałów stomatologicznych, akcesoriów stomatologicznych, urządzeń i sprzętu radiologicznego dla stomatologii, oprogramowania dla stomatologii cyfrowej, urządzeń i sprzętu dla pracowni protetycznych, wyposażenia gabinetów dentystycznych, farmaceutyków i artykułów pielęgnacyjnych i wielu, wielu innych kluczowych elementów branży stomatologicznej i medycyny estetycznej.

W efekcie odwiedzający spotkają się podczas pełnego możliwości wydarzenia, które nakierowane będzie na networking, wymianę informacji, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, rozszerzenie oferty własnej, wzrost konkurencyjności i otwarcie się na innowacje sektora.

Edukacja podczas Warsaw Dental Medica Show

Warsaw Dental Medica Show to wyjątkowo bogate pod względem edukacyjnym branżowe spotkanie. Zaplanowano w nim aż sześć wydarzeń towarzyszących. Podczas VI Konkretu Stomatologii pod Patronatem PTS poruszane zostaną między innymi tematy endodoncji mikrochirurgicznej, bioceramiki, cementowania adhezyjnego, implantologii czy periodontologii. Wiedza w tym przypadku połączona zostanie z praktycznymi warsztatami, które pozwolą na jeszcze większe przyswojenie wiedzy.

VI Kongres Medycyny Estetycznej również podzielony zostanie na część prelekcyjną i warsztatową. W pierwszej z nich poruszone zostaną kwestie między innymi prowadzenia social mediów gabinetu stomatologicznego w oparciu o nowe przepisy MDR, iniekcyjnych technik zabiegowych w medycynie estetycznej, stymulatorów tkankowych, urządzeń high-tech w połączeniu z hybrydowymi symulatorami kolagenu czy też PRF jako elementu terapii w leczeniu schorzeń układu stomatologicznego. Druga część poświęcona zostanie laserowej stymulacji włosów i laserowej rewitalizacji ust.

Ponadto podczas VI Kongresu Eduasyst odbędą się warsztaty ortodontyczne dla higienistek, przedstawienie efektywnych rozwiązań w prawidłowej higienie, sposobów radzenia sobie z problemami z dziąsłami, wybielaniem zębów czy też kluczowych elementów profilaktyki działań wspomagających w chorobach przyzębia.

Kolejną częścią Warsaw Dental Medica Show będzie IV Zjazd Klubu Higienistek poświęcony Stomatologii Komplementarnej. Podczas niego eksperci skupią się między innymi na ozonoterapii w aspekcie efektów ogólnoustrojowych, mikrobiocie jamy ustnej, wpływie sposobu odżywiania na zdolności regeneracyjne błony śluzowej jamy ustnej, ozonoterapii klinicznej czy profilaktyce molekularnej.

Ponadto, odwiedzający będą mogli skorzystać możliwości Kongresu EduDigital czy wykładów od wystawców.

Nie może Cię zabraknąć podczas międzynarodowego i najbardziej merytorycznego wydarzenia w branży stomatologii i medycyny estetycznej. Dołącz do Warsaw Dental Medica Show już dziś!


Już jutro! Największe w Europie biznesowe targi wnętrz - Warsaw Home & Contract

Już jutro! Największe w Europie biznesowe targi wnętrz - Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract integruje branżę wnętrzarską i architektoniczną. Wydażenie pozwala nie tylko na nawiązanie nowych relacji biznesowych i rozszerzenie bazy kontrahentów, ale również zasięgnięcie profesjonalnych porad i rozwiązań personalizowanych do potrzeb klienta. Zderzenie tych dwóch branż może owocować w pomysły, które mogą przełożyć się na przewagi biznesowe.

Wydarzenie zostało podzielone na sześć dedykowanych sektorów, odpowiadających poszczególnym elementom wyposażenia. Są to Warsaw Home Furniture (targi branży meblarskiej), Warsaw Home Textile (targi branży tekstylnej), Warsaw Home Light (targi branży oświetleniowej), Warsaw Home Kitchen (targi wyposażenia kuchennego), Warsaw Home Bathroom (targi wyposażenia łazienek) oraz Warsaw Home Bulid (targi architektury i materiałów). Znajdziemy więc na targach wszystko, co potrzebne, aby urządzić dom od fundamentu i drzwi wejściowych aż po detale wykończeniowe.

Dodatkowo, uczestnicy będą mogli zasięgnąć wiedzy od branżowych ekspertów, między innymi dzięki archiDAY 2022, które sprofilowane jest pod potrzebny architektów.

W czwartek będzie możliwe spotkanie z gwiazdą światowego formatu – designerem Karimem Rashidem. Dowiedz się, jak przebiega proces twórczy powstawania designu, który zostaje w głowach Klientów na lata.

Ostatnie dwa burzliwe lata w przestrzeni społeczno-ekonomicznej spotęgowały zapotrzebowanie budowania relacji bezpośrednich, a także spotkań i rozmów o dodatkowych możliwościach rozwoju i stabilizacji biznesu. Tylko dzięki współpracy branża jest w stanie odpowiedzieć na zmieniające się dynamicznie potrzeby klientów i sytuację rynkową, która w ostatnich miesiącach nie jest korzystna.

Eksperci będą gotowi odpowiedzieć na pytania, które mogą przyjść do głowy w czasie konferencji. Będzie możliwość skonfrontować swoje przemyślenia z obecnymi trendami z zakresu ESG, koniecznego raportowania śladu węglowego czy wyzwaniami z ograniczonym w ostatnich miesiącach łańcuchem dostaw.

Warsaw Home & Contract jest platformą służącą porozumieniu i znajdowaniu nowych dróg do realizacji ambitnych celów sektora, również w świetle zmian, które wprowadzone zostały po napaści zbrojnej Rosji na Ukrainę. Jedynie wspólna dyskusja i działanie są w stanie zagwarantować branży bezpieczeństwo i proporcjonalny wzrost na kolejne lata.


Biznesowe Targi Wnętrz w przyszłym tygodniu!

Za niewiele ponad tydzień czekają Was Biznesowe Targi Wnętrz!

Przypominamy, że podczas Warsaw Home & Contract odbędą się warsztaty z oprogramowania dla architektów i projektantów archiDAY. Warsztaty realizowane będą w hali E.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej rejestracji biznesowej: https://warsawhome.eu/autumn-edition/


Targi Wnętrz Warsaw Home & Contract 19-22 października

Weź udział w Biznesowych Targach Wnętrz Warsaw Home & Contract, które odbędą się między 19 a 22 października 2022 w Ptak Warsaw Expo.
Warsaw Home 2022 to wydarzenie doskonale znane w branży. Targi podzielone są na 6 głównych stref:
- Light,
- Textile,
- Kitchen,
- Furniture,
- Bathroom,
- Build.
To najważniejsza impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego jest to obowiązkowa pozycja dla czołowych projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych.

Zarejestruj się i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji uczestnictwa w Targach! https://warsawhome.eu/


Politechnika Śląska Patronem Honorowym targów Warsaw Industry Week!

Miło nam poinformować, że Politechnika Śląska objęła Partonatem Honorowym targi Warsaw Industry Week oraz konferencję towarzyszącą "Instrumenty Przemysłu 4.0", które zostaną zorganizowane w Centrum Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w dniach 07-09.11.2022 roku.

Cyfrowy bliźniak to jeden z kluczowych instrumentów tworzących Przemysł 4.0. Cyfrowe odwzorowanie świata fizycznego pozwala analizować i testować zachowania urządzeń, produktów , procesów w świecie wirtualnym. Dzięki temu możliwe jest przewidywanie stanu urządzeń, symulowanie i optymalizacja przebiegu procesów, wspomaganie w podejmowaniu decyzji.

Osiągane efekty wdrażania „cyfrowych bliźniaków” przekładają się na dynamiczny wzrost zainteresowania przedsiębiorców takimi rozwiązaniami. Szacuje się, że w skali światowej wartość wdrożeń cyfrowych bliźniaków wzrośnie z poziomu 5 mld USD w 2020 do 50 mld USD w 2027. Dla wsparcia krajowych przedsiębiorców w włączeniu się w ten nurt organizowana jest konferencja, podczas której omówiona zostanie istota rozwiązań „cyfrowego bliźniaka”, przykłady zastosowań oraz metodyka wdrażania.

Coroczne badania wskazują jednoznacznie – Warsaw Industry Week jest dla platformą dla przedsiębiorców do nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych i rozwoju. Dlatego właśnie z roku na rok ich liczba się powiększa.

VI edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2022 roku. Nie zabraknie edukacji i networkingu, które są niezbędne, by postawić kolejny krok w rozwoju biznesowym. Dołączcie do PTAK Warsaw Expo i postawcie krok w przyszłość z Warsaw Industry Week!


Hybrydowa formuła i najnowocześniejsze rozwiązania. Tools & Hardware Show już w listopadzie

W dniach 16-18 listopada 2022 roku w PTAK Warsaw Expo odbędzie się kolejna edycja Tools & Hardware Show, czyli Międzynarodowych Targów Narzędziowych i Prac Wykończeniowych. Hybrydowa formuła wydarzenia pozwala zarówno na zaznajomienie się z ofertami najważniejszych producentów, jak również na uczestnictwo w branżowych pokazach.

Ostatnie lata to rozkwit branży wykończeniowej. Pojawiają się nowe rozwiązania, kolejne innowacje, ale także wyzwania, których do tej pory nie było. Były to sygnały do stworzenia wydarzenia, które zintegruje sektor i pomoże mu w postawieniu kolejnego kroku w rozwoju. Jest nim Tools & Hardware Show, czyli najszybciej rozwijające się w kraju Międzynarodowe Targi Narzędziowe i Prac Wykończeniowych. To miejsce, w którym liderzy pokazują, jak przenieść branżę na kolejny poziom.

Tools & Hardware Show - hybrydowa formuła

Tools & Hardware Show to wydarzenie, którego do tej pory nie było. Odwiedzających przyciąga nie tylko bogatą przestrzenią wystawienniczą (ponad 30 tysięcy m2), ale również nowoczesnym podejściem do eventu. Odwiedzający (prawie 4600 w 2021 roku) wchodząc do PTAK Warsaw Expo dostają kompletny przegląd największych marek i najciekawszych ofert tego sektora usług. Dodatkowo, mogą skorzystać z rabatów i promocji, które dostępne są wyłącznie podczas tego wydarzenia.

Jednocześnie Tools & Hardware Show jest okazją do praktycznego przetestowania najnowocześniejszych rozwiązań w branży. Wszystko dzięki hybrydowej formule imprezy, która opiera się na szerokiej gamie pokazów i demonstracji prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. To sprawia, że z eventu wychodzi się nie tylko ze znajomością oferty prawie 150 wystawców, ale również z praktyczną wiedzą o najnowocześniejszych rozwiązaniach w tym sektorze.

Zakres branżowy Tools & Hardware Show

Tools & Hardware Show to wydarzenie kompletne również dzięki szerokiemu zakresowi branżowemu eventu. Kogo można więc spotkać w przestrzeni wystawienniczej? Producentów i dystrybutorów elektronarzędzi, technik diamentowych, pił tarczowych i taśmowych, a także narzędzi pneumatycznych. Będą również liderzy spawalnictwa, narzędzi i urządzeń pomiarowych, gwoździarek i zszywaczek oraz narzędzi stolarskich.

Nie mogło również zabraknąć szerokiej gamy ofert narzędzi ręcznych, systemów zamocowań, sprzętu pomocniczego. Każdy zainteresowany będzie mógł się zaznajomić z najnowocześniejszymi i najbezpieczniejszymi rozwiązaniami w kategorii odzieży i obuwia roboczego, jak również akcesoriów BHP.

Ponadto, pojawią się producenci i dystrybutorzy artykułów ściernych, chemii technicznej oraz materiałów budowlanych. Tym samym Tools & Hardware Show jest wydarzeniem, które trafi w zapotrzebowanie każdego zainteresowanego.

Dlaczego warto dołączyć do Tools & Hardware Show?

Tools & Hardware Show to wyjątkowa okazja do zaprezentowania oferty wysoce sprofilowanemu odwiedzającemu. Wśród uczestników wydarzenia znajdują się między innymi monterzy suchej zabudowy, malarze, glazurnicy, murarze, brukarze, betoniarze, dekarze, blacharze, stolarze, hydraulicy, mechanicy czy spawacze.

Dzięki odpowiedniemu doborowi odwiedzających można mieć pewność, że zaprezentowana oferta trafi do potencjalnie zainteresowanych osób. Tym samym koszty marketingowe spadają, a zysk się zwiększa.

Zostań wystawcą Tools & Hardware Show. Więcej informacji na stronie internetowej: warsawtoolsshow.com/zostan-wystawca

Tools & Hardware Show

16-18 listopada 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn, k. Warszawy

 


Przed nami osiemnasta edycja RemaDays Warsaw!

RemaDays Warsaw, czyli Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, od lat stanowią najważniejszy punkt biznesowy dla branży. To miejsce spotkań i rozwoju pod okiem ekspertów. Bogaty program imprezy, koncentracja na merytorycznej wiedzy i przede wszystkim profesjonalne środowisko networkingowe sprawiają, że z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.   Kolejna edycja odbędzie się w dniach 1-3.02.2023 w PTAK Warsaw Expo.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z najważniejszych imprez branżowych tego typu na świecie. Na eventowej mapie istnieje od 2005 roku, co przekłada się nie tylko na doświadczenie organizatorów, ale również wyjątkowo wyczuloną na potrzeby współczesnego klienta specyfikę wydarzenia. Nic więc dziwnego, że zyskało ono status kluczowego dla branży i stało się największym tego typu eventem w Europie.

Liczby RemaDays Warsaw

 Ostatnia edycja przyciągnęła prawie 500 wystawców, którzy prezentowali swoje oferty przed 10 tysiącami odwiedzających (prawie 1700 z zagranicy). W 2023 roku wydarzenie zorganizowane zostanie z jeszcze większym rozmachem.

W założeniach RemaDays Warsaw odwiedzi 30 tysięcy uczestników, którzy na powierzchni 50 tysięcy m2 będą mogli zapoznać się z usługami i produktami oferowanymi przez 830 wystawców. To niepowtarzalna okazja nie tylko do zaznajomienia się z tym, jak w ciągu roku zmienił się branżowy rynek, ale również do analizy konkurencji i nawiązania nowych krajowych i zagranicznych relacji biznesowych.

RemaDays Warsaw odpowiada potrzebom współczesnego klienta

Aby zadbać o komfort odwiedzających podczas wydarzenia, w prestiżowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo, gdzie odbywają się RemaDays Warsaw, wyodrębniono trzy sektory:

- Gifts & Textile

- Sign & Visual

- Tech & Print

Gifts & Textile zostało podzielone na:

- Gifts World, czyli przestrzeń poświęconą gadżetom reklamowym

- Textile Zone, w której będzie można znaleźć producentów odzieży reklamowej

- Packaging Materials będące sektorem poświęconym dystrybutorom opakowań

- Photo Creation - część targów dedykowana rozwiązaniom opartym na przekazach foto/video

Sign & Visual zostało podzielone na:

- POS & Display, czyli przestrzeń dla wystawców z kategorii POS, POP & display

- Lightning System, w którym będzie można znaleźć dostawców reklam świetlnych

- Outdoor Advertising - część targów dedykowana reklamie zewnętrznej

Tech & Print zostało podzielone na:

- Technology Park będące sektorem poświęconym maszynom do znakowania, hafciarkom, maszynom UV i laserom

- Printing House, czyli przestrzeń dla specjalistów od usług druku

- IT & e-Solutions - w tym sektorze będzie można odnaleźć firmy specjalizujące się między innymi w rozwiązaniach informatycznych dla reklamy

Już dziś sprawdź Katalog Wystawców RemaDays Warsaw (https://remadays.com/katalog-wystawcow/) lub zostań jednym z nich! (https://remadays.com/zostan-wystawca/)

RemaDays Warsaw

1-3.02.2023

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k. Warszawy


Centralne Targi Rolnicze Hodowca na „szóstkę!” Kolejna edycja wydarzenia już w grudniu

W dniach 2-4 grudnia odbędzie się 6. edycja Centralnych Targów Rolniczych Hodowca w PTAK Warsaw Expo. To największy event dedykowany nowoczesnym technologiom dla rolnictwa w Polsce.

Bez rolnictwa nie ma państwa. Sektor ten dynamicznie się zmienia. Wpływają na to nie tylko innowacje docierające z zagranicy, ale również krajowe trendy i problemy, które zmieniają rynek. Dlatego właśnie tak istotne było stworzenie platformy integrującej branżę i pozwalającej jej zrobić krok naprzód. Stały się nią Centralne Targi Rolnicze, które już od sześciu edycji są na pozycji lidera w temacie nowoczesnych technologii dla rolnictwa.

Centralne Targi Rolnicze Hodowca - wydarzenie inne niż wszystkie

Branżowe eventy to zazwyczaj miejsce spotkań i działań networkingowych. Centralne Targi Rolnicze również są na ten aspekt bardzo nastawione, ale nie zapominają jednocześnie o innych filarach wydarzenia, które są niezwykle istotne dla odbiorców.

Jednym z nich jest edukacja, czyli merytoryczne spotkania z liderami sektora, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami odnośnie do stawiania kolejnych kroków w biznesie. Jednocześnie mówią o innowacjach i trendach, które zmieniają rynki zagraniczne i wpływają na kształtowanie się dynamiki usług. Podczas Centralnych Targów Rolniczych nie zabraknie więc konferencji i paneli dyskusyjnych, które podwyższą indywidualne umiejętności słuchających, jak również znajdą rozwiązania dla bieżących problemów.

Ponadto, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w premierach najnowocześniejszych rolniczych maszyn i pokazach najnowszych rozwiązań technologicznych. Odbędą się także prezentacje produktowe i finał plebiscytu „Mistrzowie Agro”.

Kogo można spotkać podczas eventu?

 Wydarzenie zostało podzielone na sześć odrębnych sektorów.

Salon Techniki Rolniczej to największy sektor targów, prezentujący maszyny i urządzenia stosowane w rolnictwie, sadownictwie oraz produkcji zwierzęcej.

Salon Narzędzi i Części Zamiennych to salon dedykowany szerokiej gamie części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych, jak również narzędziom wykorzystywanym w gospodarstwach rolnych.

Salon Usług Specjalistycznych to miejsce prezentacji szerokiej gamy usług wspierających produkcję.

Salon Start-Up to coś dla początkujących w branży, którzy krok po kroku chcą rozwinąć w niej biznes.

Salon Środków do Produkcji Rolnej to miejsce, w którym zaprezentują się producenci nawozów, środków ochrony roślin, pasz, materiałów siewnych.

Salon Środków do Produkcji Zwierzęcej to z kolei sektor dedykowany budownictwu inwentarskiemu, technicznemu wyposażeniu budynków inwentarskich, urządzeniom do produkcji pasz, materiałom genetycznym. Zaprezentują się w nim także firmy zajmujące się skupem zwierząt.

Centralne Targi Rolnicze Hodowca

2-4 grudnia 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k. Warszawy

Więcej informacji na stronie centralnetargirolnicze.com.


Wszystkie ręce na pokład! Poland Boat Show zaprasza

W dniach 3-6 listopada 2022 roku odbędą się największe w środkowo-wschodniej Europie branżowe targi jachtów, osprzętu jachtowego i sportów wodnych. Zapraszamy na Poland Boat Show!

Międzynarodowe Targi Jachtowe i Sportów Wodnych Poland Boat Show to wynik połączenia dwóch najsilniejszych marek na rynku, czyli Warszawskiego Salonu Jachtowego i Boat Show. Integracja ta to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, który w ostatnim czasie nie tylko zaliczył skok rozwojowy, ale także potrzebował jednego miejsca, które skupi branżowych liderów.

Poland Boat Show jest taką platformą. To właśnie tu producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów czy sprzętu żeglarskiego (nawigacja, elektronika, odzież) prezentują swoje oferty w prestiżowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo. Ponadto, można spotkać dostawców usług, ubezpieczeń i leasingu, a także sprzętu do nurkowania.

Liczby Poland Boat Show

W 2022 roku wydarzenie zorganizowane zostanie z wyjątkowym rozmachem, na co też pozwala wysoce sprecyzowana pod kątem wymagań biznesu przestrzeń PTAK Warsaw Expo. Na event przeznaczone zostanie aż 50 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Swoje oferty zaprezentuje dwustu wystawców, a odwiedzający będą mogli zobaczyć na własne oczy aż 210 łodzi i jachtów. Szacunkowo pojawi się aż 17 tysięcy odwiedzających.

Poland Boat Show to również edukacja

Aby dokonać rozwoju w branży, trzeba postawić na edukację. Tę również gwarantuje Poland Boat Show. Pierwszego dnia imprezy odbędzie się Panel dyskusyjny – „Innowacje w zakresie żeglugi morskiej. Kierunki i trendy rozwoju technologii napędów, autonomii oraz bezpieczeństwa i dostępności”. Weźmie w nim udział między innymi dr Jarosław Gabryelski, który opowie o rozwoju i projektowaniu jednostek pływających pod kątem dostępności i bezpieczeństwa, szczególnie dla osób bez doświadczenia żeglarskiego, po urazach, podczas rehabilitacji czy z ograniczeniami fizyczno-kognitywnymi.

Marcin Bąkowski skupi się natomiast na kierunkach rozwoju systemów autonomii i uczelnia maszynowego w żegludze, a dr hab. Andrzej Ziółkowski powie o elektryfikacji napędów, paliwach alternatywnych, napędach wodorowych i odnawialnych źródłach energii w żegludze.

Ponadto, podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną poszczególne projekty - między innymi H2-One, czy katamaran z eko-efektywnym wielopaliwowym układem napędowych, ACATAM 60, czyli projekt inteligentnego, autonomicznego katamaranu, czy też EMPATIA 60 - jednokadłubowy, ekspedycyjny jacht żaglowy.

Poland Boat Show - rejestracja otwarta

Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na Poland Boat Show. Na stronie boatshow.pl/rejestracja można odebrać darmowy bilet na branżowe dni wydarzenia. Dostępne są również wejściówki na wszystkie dni eventu z włączeniem dni konsumenckich. Więcej informacji można znaleźć na stronie boatshow.pl/bilety.

Poland Boat Show

3-6 listopada 2022

PTAK Warsaw Expo

Nadarzyn k.Warszawy


Hotelarstwo na jeszcze większą skalę. Najnowocześniejsze rozwiązania dla HoReCa na 15-lecie World Hotel 2022

Czym jest World Hotel? To najbardziej prestiżowy i największy event poświęcony branży hotelarskiej na polskim rynku. Trzy dni imprezy wypełnione są najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla HoReCa, które dynamizują rozwój tego sektora usług. 15. edycja wydarzenia odbędzie się od 7 do 9 grudnia 2022 w PTAK Warsaw Expo.

Czym powinno charakteryzować się najbardziej dopasowane do potrzeb współczesnego konsumenta wydarzenie z branży hotelarskiej? Przede wszystkim szeroką możliwością prezentacji usług i udogodnień dedykowanych temu sektorowi. Plan eventu powinien zawierać również elementy edukacji, które pozwolą zainteresowanym zwiększyć kompetencje i sprawić, że ich biznes postawi kolejny krok w rozwoju. Ponadto, oferowana wiedza musi dotyczyć zarówno kwestii przedmiotowych branży, jak również praktycznych - z dziedziny marketingu, promocji, zarządzania i sprzedaży.

Co jeszcze jest ważne? Obecność wysoko sprecyzowanych odwiedzających, zainteresowanych nawiązaniem nowych relacji biznesowych, implementacją innowacji, inwestowaniem i przedstawieniem nowych trenerów. Rozmowy i spotkania z nimi pozwalają rozszerzyć łańcuch dostaw, zabezpieczyć przyszłość biznesu i rozwinąć go nie tylko na krajową, ale również międzynarodową skalę.

To wszystko oferuje World Hotel, czyli najważniejsze w Polsce targi sektora usług hotelowych i rozwiązań dla HoReCa. Odbędą się one w dniach 7-9 grudnia 2022 w prestiżowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo. Będzie to jubileuszowa piętnasta edycja imprezy.

World Hotel - kogo można spotkać?

World Hotel 2022 będzie wydarzeniem na szeroką skalę. Poprzednia, czternasta edycja imprezy, zgromadziła prawie 600 wystawców i 19 tysięcy odwiedzających na przestrzeni 30 tysięcy m2. Grudniowa będzie jeszcze bardziej imponująca.

Oferta wystawców podczas World Hotel obejmie produkty i usługi hotelarskie w różnym standardzie. Będzie można spotkać producentów i dystrybutorów urządzeń gastronomicznych i chłodniczych (piece, lodówki, ekspresy do kawy, zamrażalki, frytkownice, szafy chłodnicze, witryny, lady, wyciskarki itp.), osoby odpowiedzialne za wyposażenie hoteli (meble, oświetlenie, dekoracje, tekstylia), a także wyposażenie łazienek i pralni hotelowych (pralki, prysznice, wanny, toalety, umywalki, jacuzzi, akcesoria).

Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów środków czystości (chemia, suszarki, odświeżacze, opakowania, oczyszczacze) oraz systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i ogrzewania (klimatyzatory, wentylatory, kominki, sauny).

A kto odwiedza wydarzenie? Właściciele i menedżerowie hoteli, moteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, obiektów spa & wellness, a także inwestorzy, deweloperzy, doradcy inwestycyjni, architekci i dekoratora wnętrz.

World Hotel - najlepsza okazja do rozwoju biznesu

 World Hotel to niepowtarzalna okazja, by w kameralnych warunkach gwarantowanych przez PTAK Warsaw Expo nawiązać nowe relacje biznesowe i otworzyć się na kolejne współprace. To również możliwość analizy rynku i konkurencji, a także poznania opinii konsumentów na temat oferty. Zostań wystawcą już dziś i ciesz się zyskiem przy redukcji kosztów marketingowych (worldhotel.pl/zostan-wystawca).

World Hotel

7-9 grudnia 2022

PTAK Warsaw Expo,

Nadarzyn k. Warszawy