Performance Marine podczas Warszawskiego Salonu Jachtowego

Jesienna edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego, zaplanowana w dniach 22-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo, będzie silnym branżowym wydarzeniem wpierającym wystawców w promocji ich produktów i usług oraz odwiedzających targi w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

Targi Jachtowe i Sportów Wodnych co roku przyciągają fascynatów związanych hobbystycznie lub zawodowo z branżą, stąd przedstawiciele firm prezentujących swoją ofertę na targach stanowią grono najwyższej klasy profesjonalistów, z ich doświadczenia i dobrych rad korzystają wszyscy zainteresowani trendami i nowościami rynkowymi, jak również rozpoczynający przygodę ze sportami wodnymi.

Większość firm naszych wystawców powstała z połączenia pasji i pracy zawodowej, podobnie jest z Performance Marine, która zaprezentuje swoją ofertę podczas jesiennego wydarzenia. Inicjatorem Performance Marine jest Marcin Zieliński, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy oraz siedmiokrotny Mistrz Polski w sporcie motorowodnym.
Firma powstała w 2012 roku jako serwis motorowodny. Dziś poza pracami serwisowymi, Performance Marine posiada rozbudowaną ofertę silników zaburtowych takich marek jak: Honda, Mercury oraz silników elektrycznych Motorguide. Zajmuje się także sprzedażą łodzi Parker, Trident, VT-Sport, Pontonów Mercury oraz elektroniki Simrad czy Lowrance. Przy firmie funkcjonuje również komis łodzi i silników.

Specjalnie z myślą o wykorzystaniu targów jako silnego narzędzia kontraktacyjnego zapraszamy wszystkich profesjonalistów do udziału w Dniu Branżowym zaplanowanym na pierwszy dzień targów, 22 października 2020. W tym terminie nasi wystawcy będą dostępni w ramach spotkań 1:1, służących poznaniu potrzeb kontrahentów i stworzeniu ofert szytych na miarę.
Dzień Branżowy powstał z potrzeby rynku reprezentowanego przez branżę jachtową i sportów wodnych, będzie wydarzeniem biletowanym, wolnym od przypadkowych zwiedzających. Uczestnictwo w Dniu Branżowym jest możliwe tylko dla właścicieli i przedstawicieli firm, szefów działów zakupów oraz handlowców i dystrybutorów: https://warszawskisalonjachtowy.pl/dzien-branzowy/

Zapraszamy do udziału w Warszawskim Salonie Jachtowym, największym wydarzeniu żeglarskiego świata w Polsce!
https://warszawskisalonjachtowy.pl/


Branża BIO czeka na Kongres BIOEXPO

Kongres BIOEXPO 2020, trzydniowe wydarzenie, które towarzyszyć będzie największym w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej targom dla branży ekologicznej.
Kongres odbędzie się 8-10 października 2020 w PTAK WARSAW EXPO, Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym, największym takim obiekcie w Europie Środkowej.
Kongres jest stałym elementem targów BIOEXPO Warsaw, przy każdej edycji wydarzenia cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i wysoką frekwencją, na którą wpływ mają podejmowane tematy, pokrywające się z najpilniejszymi potrzebami i problemami branży BIO.
Tegoroczne panele dyskusyjne poświęcone będą warunkom rozwoju i tendencjom na rynku BIO w Polsce, jego szansom, barierom oraz kanałom dystrybucji. Prelegenci nawiążą również do najnowszych badań, czystej etykiety, a także jakości żywności ekologicznej. Swoje specjalne miejsce podczas Kongresu będzie miał również marketing w kontekście innowacyjnych metod promocji, aktualnych trendów oraz dobrych i sprawdzonych praktyk.
Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów BIO wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników, producentów i przetwórców żywności ekologicznej i konwencjonalnej, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów i lekarzy. Nieodłączną składową kongresu są liczne szkolenia dla branży, pokazy kulinarne i warsztaty.
Kongres BIOEXPO jest wydarzeniem merytorycznym, budowanym na silnych podstawach i w oparciu o wiedzę i doświadczenie najlepszych praktyków. Corocznie grono panelistów tworzą profesorowie, wykładowcy i badacze oraz eksperci branżowi, jak również promotorzy stylu życia określanego jako „eko” i twórcy najpopularniejszych trendów. Najświeższe fakty z rynku przyciągają słuchaczy z wielu grup zawodowych związanych z branżą, media prozdrowotne, a nawet fascynatów ekologicznego stylu życia, poszukujących nowości produktowych i głębszej wiedzy na interesujące ich tematy.

Organizatorem Kongresu BIOEXPO 2020 jest Polska Izba Żywności Ekologicznej.
https://bioexpo.pl/kongres/

Więcej o targach BIOEXPO Warsaw https://bioexpo.pl/


“Wydrukuj” swoje zaproszenie na Warsaw Print - Tech Expo

Polski rynek poligraficzny jest jednym z największych rynków w Europie Środkowo-Wschodniej, stawia w głównej mierze na eksport, który sukcesywnie powiększa się z roku na rok.
Ponad połowa rodzimych wytwórców deklaruje wysyłkę produktów do Europy Zachodniej, mając świadomość, że potencjał produkcyjny mógłby być zdecydowanie większy.
Wyzwania stojące przed sektorem poligrafii dotyczą w szczególności inwestycji, które są niezbędne do automatyzacji procesów produkcyjnych oraz promocji firm.
Rosną również potrzeby rynku względem wykwalifikowanej kadry.

Odpowiedzią na najpilniejsze kwestie branży są targi branży poligraficznej Warsaw Print - Tech Expo, które odbędą się w dniach 28-29 października 2020 w największym obiekcie targowo-kongresowym PTAK Warsaw Expo.

Premierowa edycja wydarzenia stworzy doskonałe warunki do nawiązania relacji biznesowych, poznania premier produktowych i technologicznych oraz trendów rynkowych określających kierunek rozwoju sektora poligraficznego.
Spotkanie branży w trakcie targów będzie również doskonałą okazją do promocji firm i akceleracji sprzedaży.
To co ważne z punktu widzenia technologii i przyszłości poligrafii znajdzie się na stoiskach wystawców oferujących systemy wspierające realizację projektów, najnowsze urządzenia oraz innowacyjne rozwiązania.
Znaczącym wsparciem działań prosprzedażowych będzie możliwość skorzystania z platformy spotkań 1:1, której nadrzędnym celem jest pomoc w zbudowaniu trwałych relacji biznesowych z kluczowymi partnerami również z zagranicznych rynków.

Zaprezentuj swój produkt lub usługę na Warsaw Print-Tech Expo https://warsawprinttech.com/zostan-wystawca/
lub zarejestruj się i odbierz bezpłatne zaproszenie http://warsawprinttech.com/rejestracja/


GALA UDANYCH BIZNESÓW W STOMATOLOGII

GALA UDANYCH BIZNESÓW W STOMATOLOGII, 3 października 2020 w trakcie Warsaw Dental Medica Show, PTAK Warsaw Expo.

Zapraszamy na Galę Udanych Biznesów w Stomatologii w formie wykładów i szkoleń poprowadzonych przez najlepszych praktyków biznesu dla branży stomatologicznej: dr n. ekon. Magdalenę Szumską oraz mgr. inż. Marcina Szumskiego.

Dr n. ekon. Magdalena Szumska posiada ponad 20 lat doświadczenia w realizacji programów rozwojowych i jest autorką unikalnej metodyki zarządzania całościowego gabinetami (finanse + ekonomia + marketing + psychologia + organizacja pracy + marka + zarządzanie ludźmi i pacjentami) oraz wdrożeniowej ścieżki poprawy funkcjonowania praktyk stomatologicznych i medycznych w Polsce.

Mgr inż. Marcin Szumski, ponad 15 lat doświadczenia, autor tzw. ścieżki pacjenta, którą efektywnie i skutecznie realizuje w gabinetach stomatologicznych. Nastawiony w swojej pracy na zyski podnoszące konkurencyjność gabinetów i ich właścicieli. Realizuje coachingi lekarzy i higienistek oraz pracowników recepcji. Doskonale rozumie problemy współczesnych praktyk stomatologicznych. Profesjonalnie zajmuje się wizerunkiem placówek medycznych.

Konferencja składa się z serii wykładów porządkujących organizację gabinetu w szerokim zakresie operacyjnym, finansowym i komunikacyjnym i skierowana jest do osób zarządzających małymi i średnimi gabinetami stomatologicznymi, którzy pragną poprawić ich funkcjonowanie oraz rentowność.

Wykładowcy płynnie poprowadzą słuchaczy przez najistotniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę i od których należy rozpocząć analizę każdej placówki medycznej, rozpoczynając od ścieżki pracy i całokształtu komunikacji z pacjentem, poprzez weryfikację rentowności procedur medycznych, właściwe podejście do budowy cennika oraz możliwe działania obniżające koszty. Ważnym blokiem wykładowym będzie przegląd działań marketingowych, sprawdzonych pod względem efektywności i dostępnych kosztowo dla niedużych podmiotów stomatologicznych oraz budowa programów sprzedaży usług wysokorentownych, które w głównej mierze przyczyniają się do końcowego wyniku finansowego generowanego przez gabinet.

W imieniu prowadzących zapraszamy so skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych wykładowców podczas GALI UDANYCH BIZNESÓW W STOMATOLOGII https://www.biletynatargi.com/pl/kongres-wdms-2020/680-gala-udanych-biznesow.html


PREMIERA: Dzień Branżowy w trakcie Warszawskiego Salonu Jachtowego

22 października 2020 - DZIEŃ BRANŻOWY - tylko w trakcie Warszawskiego Salonu Jachtowego w PTAK Warsaw Expo!

Branża jachtowa i sportów wodnych doczekała się nowej formuły targowej – nastawionej na kontraktacje w formie opartej na indywidualnych spotkaniach biznesowych, aktywnej sprzedaży i dedykowanych prezentacjach!

Specjalnie dla branży uruchamiamy dodatkowy dzień targów - w czwartek, 22 października 2020. Będzie to pierwszy dzień wystawy, niedostępny dla ogółu zwiedzających. Dzień biznesowo-kontraktacyjny. Właśnie taki, jakiego do tej pory brakowało na polskich wydarzeniach branżowych, a który jest standardem liderów globalnych targów. Rozwijamy naszą wystawę o profesjonalnie przygotowany segment B2B. Tym samym Warszawski Salon Jachtowy odbędzie się w dniach 22-25 października 2020.

Zapraszamy Państwa na Dzień Branżowy podczas Warszawskiego Salonu Jachtowego!

Co z znajdzie się w programie Dnia Branżowego?
- spotkania B2B na stoiskach wystawców - w kameralnej atmosferze, bez przypadkowych zwiedzających
- kontraktacje i rozmowy w specjalnej strefie VIP – z możliwością umawiania spotkań
- konferencja prasowa i spotkania z mediami
- polskie premiery osprzętu jachtowego
- premiery jednostek
- konferencja branżowa na temat polskiego rynku jachtowego
- wieczorne spotkanie branży z muzyczną nutą w tle

Do kogo kierujemy zaproszenie?
- przedstawiciele stoczni jachtowych, zakładów szkutniczych
- właściciele firm osprzętowych
- kooperanci stoczni jachtowych
- wystawcy targów i ich kluczowi klienci

Uczestnictwo w Dniu Branżowym jest możliwe tylko dla właścicieli i przedstawicieli firm, szefów działów zakupów oraz handlowców i dystrybutorów.

Specjalne zaproszenie VIP B2B można otrzymać na 3 sposoby:

- zarejestruj się on-line, podaj dane firmy i sektory jakie interesują Cię na naszych targach
- zapytaj swojego partnera – Wystawcę naszych targów – o zaproszenie VIP B2B
- kup bilet VIP B2B na dzień branżowy (koszt 500 zł).
Z początkiem października poinformujemy wszystkich naszych Wystawców, że jesteś zainteresowany spotkaniem!

Do zobaczenia 22 października 2020 w trakcie Dnia Branżowego!
https://warszawskisalonjachtowy.pl/


WARSAW SWEET TECH wsparciem aktywnej sprzedaży

WARSAW SWEET TECH, 19-20 października 2020, PTAK Warsaw Expo

Warsaw Sweet Tech, Targi rozwiązań dla branży cukierniczej, lodziarskiej, kawiarnianej i piekarniczej realną szansą na wzmocnienie pozycji rynkowej, realizację założeń sprzedażowych, nowe kontrakty i rozwój, zarówno w zakresie ekspansji jak i oferty.
Wiele miesięcy zastoju dla całej branży HoReCa stanowiło i nadal stanowi problem. Wiele firm zmuszonych było do ograniczenia swojej działalności z dnia na dzień, poszukiwania nowych rozwiązań i strategicznych zmian gwarantujących utrzymanie się na rynku.
Dziś rynek cukierniczy i kawiarniany pracuje efektywnie, pomimo olbrzymich strat wywołanych pandemią Covid-19. Walka z czasem i sytuacja, która przerosła największe światowe gospodarki, pozostawiły trwały ślad, który rzutować będzie na przyszłe aktywności sprzedażowo - marketingowe naszych wystawców oraz kupców.

Dlatego konieczne jest spotkanie branży w formie targowej.
Warsaw Sweet Tech nie tylko pozwoli na organizację takiego spotkania branżowego na najwyższym poziomie, w bezpiecznych i przyjaznych warunkach zapewnionych przez organizatora - PTAK Warsaw Expo, a zgodnych z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ale przede wszystkim będzie doskonałą formą promocji i sprzedaży skierowaną na konkretnego odbiorcę.

Odwiedzający targi to profesjonaliści zainteresowani przeglądem ofert firm prezentujących portfolio usług i produktów, reprezentowanych podczas wydarzenia przez osoby decyzyjne. Gwarantuje to krótką ścieżkę decyzyjności, korzystne warunki dotyczące zarówno cen, płatności jak i dostaw.
Udział w targach to również pogłębienie wiedzy na temat najnowszych osiągnięć i rozwiązań technologicznych dla branży, to setki kontaktów handlowych, nowi partnerzy biznesowi i liczne szkolenia. Targi są silnym narzędziem budującym strategię wielu firm na długie lata.

Zapraszamy do rejestracji na Warsaw Sweet Tech !
Zarejestruj się i odbierz bezpłatne zaproszenie https://warsawsweettech.com/rejestracja/
https://warsawsweettech.com/


Ruszył kolejny konkurs NCBR

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, które każdego roku obecne było w trakcie najszybciej rozwijających się Targów Przemysłowych w Polsce – Warsaw Industry Week, ogłosiło konkurs "Szybka Ścieżka" na początku lipca br.

Misja targów w dużym zakresie pokrywa się z misją NCBR, które promuje przedsiębiorstwa, dając im realna szansę na rozwój zmieniający oblicze polskiej gospodarki. Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku, których celem jest promocja firm z kluczowych sektorów przemysłu, prezentacja nowości rynkowych w zakresie produktów, rozwiązań technologicznych i szeregu usług dla branży.
Podczas, gdy misją NCBR jest “Wsparcie polskich jednostek naukowych oraz przedsiębiorstw w rozwijaniu ich zdolności do tworzenia i wykorzystywania rozwiązań opartych na wynikach badań naukowych w celu nadania impulsu rozwojowego gospodarce i z korzyścią dla społeczeństwa”. Zgodnie z informacją w ogłoszeniu o konkursie na stronie NCBR, nabór wniosków został podzielony na dwie rundy. Po każdej z rund nastąpi ocena wniosków, która będzie trwała do 120 dni.

Więcej na temat konkursu: https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/szybka-sciezka-ogloszenie-konkursu-nr-61112020-63963/

Targi Przemysłowe Warsaw Industry Week są kluczowym wydarzeniem branżowym. W ubiegłym roku, na 2. halach wystawienniczych, zwiedzający mogli poznać ofertę 380 wystawców prezentujących rozwiązania dla konstruktorów i dostawców maszyn, pojazdów drogowych i szynowych, przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, lotniczego, elektrycznego i elektronicznego, głównych mechaników, mechaników precyzyjnych, producentów blach i wyrobów metalowych oraz firm wykańczających powierzchnie. Targi odwiedziło przeszło 12 tys. profesjonalistów, a łączna waga prezentowanych maszyn przekroczyła 800 ton!

Już dziś zarejestruj się i odbierz bezpłatne zaproszenie lub kup bilet bez rejestracji: https://industryweek.pl/rejestracja/

Do zobaczenia w trakcie Warsaw Industry Week, 3-5 listopada 2020, PTAK Warsaw Expo.


Warsaw Oldtimer Show i Zlot Klasycznych Mustangów

Zlot Klasycznych Mustangów – II edycja, 29 sierpnia 2020, PTAK Warsaw Expo

W imieniu MUSTANG KLUB POLSKA zapraszamy do udziału w zlocie posiadaczy Mustangów I, II i III generacji, a wszystkich pasjonatów Klasycznej Amerykańskiej Motoryzacji do oglądania tych wyjątkowych pojazdów-legend.
W kwietniu minęło 56 lat od debiutu MUSTANGa. Przez te wszystkie lata grupa miłośników Mustangów sukcesywnie rosła na całym świecie, nie omijając naszego kraju. W efekcie 12 lat temu, 3 lipca 2008 roku, działalność rozpoczął Mustang Klub Polska (MKP) , pierwotnie jako forum dla miłośników kultowego samochodu ze stajni Forda, dziś jako stowarzyszenie zrzeszające tysiące właścicieli i pasjonatów tych aut. Głównym celem powstania forum oraz klubu była wymiana doświadczeń w użytkowaniu, utrzymaniu, naprawie i sprowadzaniu samochodu marki Ford Mustang.
Chęć poznania innych użytkowników forum na żywo bardzo szybko zaowocowało serią spotkań w różnych miejscach Polski, które w ekspresowym czasie przerodziły się w pełnoprawne zloty o wyjątkowo wysokiej frekwencji.

Sukces zlotów trwa nieprzerwanie do dziś. Najbliższe spotkanie z najstarszymi Mustangami, czyli klasyką motoryzacji w najlepszym wydaniu już wkrótce– podczas targów Warsaw Oldtimer Show! W godzinach 10-14 w sobotę, 29 sierpnia 2020 w PTAK Warsaw Expo.

Warsaw Oldtimer Show jest świętem zabytkowych samochodów i motocykli, podczas którego będzie można obejrzeć z bliska ponad 1 500 pojazdów o wartości przekraczającej 75 mln euro. Impreza każdego roku przyciąga tysiące odwiedzających zainteresowanych światem klasyków, właścicieli takich pojazdów i tych, którzy marzą o ich zakupie.

Więcej o samym Zlocie: http://forum.mustangklub.pl/zlot

Więcej o Warsaw Oldtimer Show: https://oldtimerwarsaw.com/
Zapraszamy!

 


Lidl Polska partnerem głównym targów BIOEXPO Warsaw 2020!

Miło nam poinformować, że Lidl Polska został partnerem głównym Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw 2020. Targi odbędą się w terminie 8-10 października 2020 roku w Centrum Targowo - Kongresowym PTAK Warsaw Expo i skupią najważniejszych przedstawicieli rynku BIO.

Lidl Polska to ponad 700 sklepów stacjonarnych na terenie Polski oraz ponad 20 tysięcy osób zatrudnionych w sieci. W Lidl Polska klienci znajdą wysokiej jakości artykuły spożywcze i przemysłowe w niskich, atrakcyjnych cenach, wytworzone w sposób zrównoważony. Sieć od lat rozwija ofertę produktów BIO. Obecnie na półkach sklepowych Lidla znajdziemy wiele artykułów z oznaczeniem Bio Organic – m.in. makarony, nabiał, alternatywy dla nabiału, miody, dżemy, jaja, kawę czy herbatę. Z kolei na Ryneczku Lidla dostępnych jest wiele BIO owoców i warzyw znakowanych przy pomocy natural brandingu, czyli z wykorzystaniem naturalnego światła – informację o tym, że są to produkty BIO klienci mogą znaleźć bezpośrednio na skórce. Lidl Polska promuje ekologiczny styl życia wśród swoich klientów i aktywnie zachęca do zdrowej i naturalnej diety opartej na mądrych wyborach.

Do  produkcji żywności ekologicznej stosuje się surowce uprawiane bez nawozów sztucznych, chemicznych oprysków, stymulatorów wzrostu, czy modyfikacji genetycznej. Produkty z certyfikowanych upraw są gwarancją nie tylko zdrowia, ale również smaku, który zdecydowanie wygrywa z żywnością konwencjonalną. Świadomość konsumentów w tej kwestii rośnie, co w konsekwencji sprawia, iż koszyk zakupowy Polaków napełnia się produktami bio. Produkty oznakowane zielonym liściem i posiadające certyfikaty jakości organicznej dają każdemu konsumentowi poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnienia zdrowia dla całej rodziny.

Do zobaczenia w trakcie BIOEXPO Warsaw 2020.
https://bioexpo.pl/


Przyczepy kempingowe XXI wieku w trakcie Camper&Caravan Show

Piękna, komfortowa, elegancka. Adria Astella już w Polsce!
„Nowa jakość przyczep kempingowych”. „Kamień milowy, inna epoka, inna bajka”. „Najładniejsza”. To zaledwie część komentarzy, jakie pojawiły się na profilu Elcamp RV – oficjalnego dealera marki Adria w Polsce. Wszystko z powodu dostarczenia do Polski Astelli, niezwykłej przyczepy kempingowej, o której też z pewnością można powiedzieć „domek mobilny”.

Adria Astella zaprezentowana zostanie w trakcie targów Camper&Caravan Show w dniach 23-25 października 2020 i będzie olbrzymim zaskoczeniem dla tych, którzy myślą, że przyczepy kempingowe zakończyły rozwój swoich funkcjonalności, estetyki i jakości.

Adria Astrella posiada oryginalny, niespotykany dotąd design. Jest swego rodzaju rewolucja na rynku pojazdów turystycznych. Zachwyca nie tylko wyglądem ale I przestronnością. Uniwersalna kolorystyka, połączenie szarości i czerni, które wzmagają poczucie, że mamy do czynienia z produktem eleganckim i wyjątkowym. Na pierwszy rzut oka wyróżnia się wejście do Astelli. Do dyspozycji otrzymujemy dwoje podwójnych drzwi, które są również dużymi oknami. To właśnie przez nie możemy podziwiać niezwykłe krajobrazy w miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy. Spektakularne wrażenie robi również tylna sypialnia – każda pobudka to gwarancja niezwykłych widoków.
Elegancji dodaje również oświetlenie LED, które, mówiąc krótko, jest „wisienką na torcie” w Astelli. Praktycznie każdą lampką możemy sterować oddzielnie, a widok na nocny obrys wokół całej bryły zostaje na długo w pamięci. Zarówno oświetleniem jak i poszczególnymi funkcjami Astelli steruje się za pomocą dedykowanej aplikacji komunikującej się z przyczepą poprzez Bluetooth lub WiFi. Proces parowania trwa chwilę. Po nim, mamy również dostęp do skróconej instrukcji obsługi w formie elektronicznej.
Adria Astrella jest połączeniem przyczepy kempingowej i domku mobilnego? Z jednej strony mamy mobilność , choć waga przyczepy będzie w znaczącym stopniu dyktowała swposób transportu, z drugiej – wyposażenie, klimat i komfort przypominają bardziej letniskowy domek. Gigantyczna przestrzeń robocza w kuchni, lodówka z zamrażalnikiem, liczne schowki z centralnym zamkiem, mikrofalówka, piekarnik – to dopiero przedsmak całej specyfikacji. Nie brakuje też miejsca na duży telewizor, złącza USB/230V/antenowe, czy też nagłośnienie, które łączy się np. z naszym telefonem poprzez Bluetooth. Za ogrzewanie odpowiedzialny jest system ALDE, gwarantując całoroczną możliwość użytkowania.

Już wkrótce spotkajmy się na Targach Caravanigowych w PTAK Warsaw Expo!

Przejdź na stronę

Poznaj tajniki renowacji w trakcie Warsaw Oldtimer Show

Poznaj tajniki renowacji w trakcie Warsaw Oldtimer Show

Warsaw Oldtimer Show, Targi Zabytkowych Samochodów i Motocykli, nie mogą odbyć się bez pokazów z zakresu renowacji. 7 edycja Warsaw Oldtimer Show to impreza obowiązkowa dla wszystkich właścicieli, kolekcjonerów, ekspertów i miłośników klasycznych samochodów, a także dla tych, którzy zawodowo lub hobbystycznie zajmują się restaurowaniem i “stawianiem na koła” pojazdów, które kiedyś budziły zachwyt swoją nowoczesnością, a dziś mają wartość kolekcjonerską lub sentymentalną.
Wystawca targów AUTOAND zaprezentuje I opowie o procesie cynowania, niezbędnych materiałach oraz zaletach tego procesu. Renowacja “wiekowych” aut jest sztuką walki z czasem, dzięki profesjonalnym usługom, jak cynowanie możemy na długie lata wygrać z rdzą niszcząca karoserię. Cynowanie daje gwarancję utrzymania lakieru w doskonałej formie, dzięki temu nie zacznie puchnąć oraz nie pojawi się na nim rdza. Należy jednak pamiętać, że proces ten jest niezwykle trudny i wymaga czasu oraz mistrzowskiej precyzji. Jeśli rzeczywiście decydujemy się na cynowanie, to wybierzmy prawdziwego fachowca, który nie tylko przeszedł kurs cynowania, ale ma za sobą wiele godzin spędzonych na tej niezwykle wymagającej pracy. Cyna jest niezwykle plastyczna i praktycznie zapewnia dożywotnią trwałość, dzięki swoim antykorozyjnym właściwościom, tworzącym niezwykle skuteczną barierę dla wilgoci i działania kwasów.
Cynowanie cieszy się olbrzymią popularnością wśród miłośników klasyków, dlatego nie może zabraknąć pokazów cynowania w trakcie największego święta pojazdów zabytkowych jakim jest Warsaw Oldtimer Show 2020.

Już 29-30 sierpnia, WARSAW OLDTIMER SHOW w PTAK Warsaw Expo.
Zapraszamy!

Bilety

Dzień Nowych Technologii w trakcie Warsaw Dental Medica Show

W trakcie targów Warsaw Dental Medica Show, 1-3 października 2020, odbędzie się Dzień Nowych Technologii, będący innowacyjnym wydarzeniem łączącym naukę i rozwój, a stanowiącym inicjatywę, powstałą z myślą o lekarzach dentystach, poszukujących nowych rozwiązań, mających na celu usprawnienie codziennej pracy z pacjentem i podniesienie jej jakości oraz efektywności w najbardziej wrażliwych obszarach pracy, wymagających precyzji i indywidualnego podejścia do pacjenta. W zakresie produktów i usług prezentowanych w trakcie Dnia Nowych Technologii pojawią się: korony pediatryczne, systemy CAD CAM; druk 3D, lasery, najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny oraz nowości pośród profesjonalnych rozwiązań dla gabinetów stomatologicznych.
Zapraszamy Wystawców do współpracy. Jeśli chcesz zaprezentować swój innowacyjny produkt lub usługę, skorzystaj z nieograniczonych możliwości jakie daje Dzień Nowych Technologii, jedyne takie wydarzenie dla branży, tylko w trakcie Warsaw Dental Medica Show w PTAK Warsaw Expo.
Czekamy na Was https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-wystawcy/

Rejestracja Wystawcy

Wykorzystaj 143 tys. m2 nieograniczonych możliwości PTAK Warsaw Expo!

Zorganizuj własne wydarzenie w PTAK Warsaw Expo
Wykorzystaj 143 tys. m2 nieograniczonych możliwości!

W dniu 6 czerwca, decyzją Prezesa Rady Ministrów, powróciliśmy do organizacji imprez targowych, kongresów i innych wydarzeń wymagających zapewnienia przestrzeni zgodnej z przyjętymi przez rząd wytycznymi zapewniającymi bezpieczeństwo zdrowia w czasach pandemii.

Wytyczne opracowane zostały przez Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektorat Sanitarny oraz przedstawicieli branży targowej. W głównej mierze dotyczą środków higieny sanitarnej, jak również zalecanej przestrzeni pomiędzy uczestnikami powyższych wydarzeń.

Biorąc pod uwagę zdefiniowane zalecenia i obowiązki organizatorów, obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w Europie Środkowej.
Ogromna powierzchnia wystawiennicza 143 tys. m2 w 6 przestronnych halach, sale konferencyjne w przedziale od 125 m2 do 600 m2, 500 tys. m2 przestrzeni zewnętrznej, wykorzystywanej na różnego rodzaju pokazy, a także nowoczesne zaplecze techniczne i 15 tys. miejsc parkingowych, pozwalają na jednoczesne uczestnictwo w targach ponad 35 000 osób dziennie (przy zaleceniu wolnej przestrzeni 4 m kw./osobę).

Jako jedyny obiekt w Polsce i w tej części Europy, mamy możliwość organizacji targów i innych wydarzeń na taką skalę z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa oraz bez uszczerbku dla jakości wydarzenia, a przede wszystkim liczby uczestników.
Potwierdzeniem są zorganizowane w naszym obiekcie egzaminy radcowski i adwokacki, trwające 4 dni, w trakcie których, przy zapewnieniu wszelkich środków ostrożności zarejestrowaliśmy ponad 4 tys. wejść.

Oprócz największej przestrzeni wystawienniczej, wyróżnia nas znakomita lokalizacja. Znajdujemy się w samym sercu Polski, na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych S8, S7 i A2, zaledwie 20 min. od centrum Warszawy i w bliskim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska Okęcie.
Do naszego centrum łatwo dotrzeć nie tylko z całego kraju, ale i Europy. Dzięki temu PTAK Warsaw Expo jest idealnym miejscem do organizacji lokalnych i międzynarodowych wydarzeń biznesowych.

Zapraszamy wszystkich organizatorów do kontaktu i wynajmu powierzchni dostosowanej do Państwa potrzeb. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń spotkań biznesowych i pomoc na każdym etapie współpracy.

Do zobaczenia w PTAK Warsaw Expo.
Kontakt: Marcin Chojnowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Najmu, tel.:507 664 090


Animals’ Days celebrują Dzień Psa

1 lipca Dniem Psa, a Animals’ Days świętem wszystkich zwierząt. Kolejna edycja wydarzenia już w dniach 4-6 września 2020 w PTAK Warsaw Expo.
Zapraszamy miłośników nie tylko psów, w trakcie targów spotka się cała branża rynku produktów i usług zoologicznych. Wyjątkowe atrakcje i panel konferencji przygotowany przez Partnera Merytorycznego – ZooBranżę, przyciągną entuzjastów zwierząt oraz profesjonalistów poszukujących premier rynkowych i wiedzy, zaprezentowanej w trakcie konferencji i warsztatów.

Z okazji Dnia Psa, zaprezentujemy dziś atrakcje przewidziane w trakcie Animals’ Days, dedykowane psom, ich właścicielom i wszystkim entuzjastom „czterech łap”. Pośród atrakcji jedne z najważniejszych wydarzeń dla pasjonatów psów rasowych – Potrójna Wystawa Kynologiczna oraz Puchar Polski w Agility.
Sponsorem wystawy kynologicznej jest Tropical, Marka Tropidog, a organizatorem Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Warszawie. W ramach trzech wystaw odbędą się: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Krajowa Wystawa Psów Rasowych i Klubowa Wystawa Psów Rasowych. To jedyna w Polsce potrójna Wystawa Kynologiczna. W trakcie trzech dni wystawy, 4-6 września 2020, trwać będzie konkurs na Młodego Prezentera. W tej konkurencji sędzia nie ocenia psa, tylko umiejętności człowieka, jego stosunek do zwierzęcia, łatwość nawiązania kontaktu z czworonogiem i fachowe zaprezentowanie. W wystawie będą brały udział psy z Polski i zagranicy, blisko 6000 czworonogów 180 ras! Tego show nie można przegapić.
Jeśli uwielbiacie psy o walecznych sercach i sportowym zacięciu, zapraszamy na zawody Pucharu Polski w Agility. Halowe Zawody Agility o Puchar Puriny (psy sportowe), których Sponsorem jest Nestle Purina, Marka Dog Chow, odbędą się w sobotę i niedzielę, 5-6 września 2020. W zawodach udział weźmie ok. 100 czworonogów kochających tory przeszkód. W ciągu 2 dni zawodów odbędzie się 400 przebiegów na torach o różnym stopniu trudności.

Zapraszamy do uczestnictwa w targach:
https://animalsdays.eu/
Bilety: https://animalsdays.eu/kup-bilet/
Dla wystawców: https://animalsdays.eu/rejestracja-wystawcow/


Warsaw Oldtimer Show, 29-30 sierpnia 2020

Warsaw Oldtimer Show, Targi Samochodów Zabytkowych, 29-30 sierpnia 2020, są pierwszym wydarzeniem targowym inaugurującym sezon jesienny w PTAK Warsaw Expo.

To już 7. edycja imprezy przygotowanej z myślą o entuzjastach klasycznych samochodów i motocykli. Na ponad 100 000 m2 zaprezentujemy ponad 1500 kultowych klasycznych i zabytkowych samochodów oraz motocykli o łącznej wartości ponad 75 mln Euro!
Zeszłoroczną edycję Warsaw Oldtimer Show odwiedziło przeszło 41 tys. fascynatów wydarzenia, gościliśmy ponad 1500 zabytkowych samochodów i ponad 400 stoisk wystawców.

W tym roku odwiedzający będą mogli zapoznać się z wieloma strefami poświęconymi zabytkowym pojazdom i dedykowanym usługom. Już dziś zapraszamy m.inn. do: strefy będącej giełdą zabytkowych pojazdów, strefy motocykli zabytkowych czy strefy gadgetów i akcesoriów. Zaprezentujemy także legendy PRL-u, pojazdy amerykańskie oraz liczne usługi renowacji i detailingu.
Najpopularniejsze Kluby Motoryzacyjne, stworzone przez auto-pasjonatów i moto-pasjonatów, opowiedzą o wydarzeniach, w których uczestniczą i do udziału w których zapraszają. W trakcie targów odbędzie się wyczekiwany Zlot Samochodów Zabytkowych, a wszystko w bezpiecznej przestrzeni największego w Europie Środkowo-Wschodniej obiektu targowo-kongresowego, jakim jest PTAK Warsaw Expo.

Więcej na: https://oldtimerwarsaw.com/
Bilety: https://oldtimerwarsaw.com/bilety/


Branża poligraficzna spotyka się w PTAK Warsaw Expo

Najbardziej oczekiwane wydarzenie, premiera, która zmieni oblicze targów branży poligraficznej.
Warsaw Print-Tech Expo w PTAK Warsaw Expo w dniach 28-29 października 2020.

Polska stała się liderem Europy Środkowo-Wschodniej, osiągając nawet 16 miliardów złotych produkcji sprzedanej. Premierowe targi Warsaw Print Expo skupią największe marki, liderów branży z Polski i zagranicy, tworząc doskonałe warunki do nawiązania relacji biznesowych, poznania trendów rynkowych oraz efektywnej promocji tysięcy produktów i usług.
Szeroki zakres branżowy i wsparcie liderów rynku odpowiedzialnych za wkład merytoryczny pozwolą nowemu wydarzeniu na trwałe zapisać się w kalendarzu targów druku i stanowią doskonałą platformę do rozwoju kompetencji odwiedzających je profesjonalistów. Zaprezentowane zostaną produkty i usługi dla wszystkich sektorów branży, począwszy od podstawowych i wyspecjalizowanych maszyn drukarskich, przez narzędzia i urządzenia służące do obróbki materiałów drukowanych, wszelkiego rodzaju fabrykaty wykorzystywane do realizacji druku, prezentacje systemów w zakresie oprogramowania, technologie druku 3D i inne zaawansowane rozwiązania technologiczne dla branży, jak również liczne konferencje, panele i spotkania 1:1.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, wesprzemy Państwa firmę w przygotowaniu prezentacji, gwarantującej sukces firmy na targach Warsaw Print-Tech Expo
https://warsawprinttech.com/zostan-wystawca/
https://warsawprinttech.com/kontakt/


Kolejny dzień maratonu prawniczego w PTAK Warsaw Expo

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAK Warsaw Expo miejscem tegorocznego egzaminu adwokackiego i egzaminu radcowskiego, które trwają od 23 czerwca 2020, a zakończą się 26 czerwca 2020.

Zmagania prawnicze odbywają się w 3 halach, czuwa nad nimi 10 komisji adwokackich i 5 komisji radcowskich. Egzamin przebiega z zachowaniem obowiązujących wytycznych GIS, a standardom bezpieczeństwa sprzyja olbrzymia powierzchnia hal Warsaw Expo, na których wydzielono sale egzaminacyjne, jak również niezależne 15 wejść prowadzących do każdej komisji egzaminacyjnej.

Do egzaminów adwokackich na terenie PTAK Warsaw Expo przystąpiło ponad 650 aplikantów i aplikantek. Z egzaminem radcowskim zmaga się przeszło 300 osób.
Wydarzenie zorganizowane na tak dużą skalę udowadnia, że obiekt targowy PTAK Warsaw Expo jest gotowy na powrót do realizacji imprez targowych i konferencji z licznym udziałem wystawców i odwiedzających, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa podyktowanych aktualnymi wytycznymi GIS.

Już wkrótce PTAK Warsaw Expo powraca z własnymi imprezami targowymi oraz z wydarzeniami organizatorów zewnętrznych. Na wydarzenia branżowe czeka wiele sektorów, dla których targi są sprawdzonym i skutecznym narzędziem sprzedażowo-marketingowym.


Jesień na słodko

Premiera targów WARSAW SWEET TECH, 19-20 października 2020, PTAK Warsaw Expo

Premierowa edycja targów dla branży cukierniczej, lodziarskiej, kawiarnianej i piekarniczej.
Innowacyjne, dwudniowe wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i zagranicy.
Każdy sektor obecny na targach zaprezentuje dedykowane rozwiązania w zakresie urządzeń, maszyn, produktów, akcesoriów, mebli, usług, w tym także finansowych oraz reklamy i marketingu.
Wydarzenie będzie doskonałą okazją do prezentacji nowoczesnej technologii, promocji, sprzedaży oraz wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży. Na to wydarzenie czekają zarówno wystawcy jak i odwiedzający, którzy przez ostatnie miesiące na skutek restrykcji wynikających ze stanu epidemiologicznego, nie mieli żadnej okazji do spotkania w przestrzeni targowej, sprzyjającej nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, wsparciu sprzedaży, a przede wszystkim dającej możliwość kontraktacji na dużą skalę.
Dlatego właśnie Warsaw Sweet Tech, targi zlokalizowane w PTAK Warsaw Expo w centralnej Polsce, będą odpowiedzią na potrzeby rynku HoReCa i pokrewnych. Szeroki zakres branżowy oraz przestrzeń obiektu targowego gwarantują udane wydarzenie przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności i wytycznych GIS, przewidzianych na potrzeby organizacji konferencji, targów i imprez branżowych w czasie trwania stanu epidemiologicznego. Tego oczekuje cała branża po długich miesiącach zastoju i oczekiwania na odmrożenie gospodarki, a tym samym otwarcie setek tysięcy miejsc usługowych, wymagających zaplecza w postaci produktów, urządzeń i usług, które dostarczą wystawcy Warsaw Sweet Tech.

Do zobaczenia https://warsawsweettech.com/

Zostań wystawcą https://warsawsweettech.com/zostan-wystawca/
Zostań odwiedzającym https://warsawsweettech.com/rejestracja/


Czy Twoja klinika jest bezpieczna? Zapraszamy na Warsaw Dental Medica Show

Podczas Warsaw Dental Medica Show w PTAK Warsaw Expo, w dniach 1-3 października 2020, wspólnie z naszymi wystawcami zaprezentujemy najnowsze podejście do szerokiego pojęcia dezynfekcji w czasach pandemii.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które w swoim portfolio posiadają urządzenia i akcesoria wspierające placówki medyczne w zakresie sterylności. W trakcie Targów Warsaw Dental Medica Show strefa przeznaczona pod „Bezpieczną Klinikę” będzie jednym z najistotniejszych punktów na mapie wydarzenia.
Przedstawimy kompleksowe rozwiązania dla gabinetu, kliniki czy przychodni, w pełni uzależnione od indywidualnych potrzeb każdej placówki. Doradzimy w jaki sposób podnieść poziom bezpieczeństwa dla siebie, ale również dla pacjentów, współpracowników i całego personelu medycznego oraz jak uzyskać miano bezpiecznej kliniki.
Producenci przygotowali nowe urządzenia i pakiety materiałów, stosując preferencyjne warunki, co umożliwia stworzenie atrakcyjnej oferty handlowej na potrzeby targów. Uzupełnieniem części sprzętowej będą jednorazowe zestawy ochronne dla pacjenta, lekarza i asystentki.
Sytuacja epidemiologiczna i jej skutki zapoczątkowały zupełnie nowy trend w wielu dziedzinach życia, szczególnie w tych, które z uwagi na wprowadzone restrykcje, nie były w stanie funkcjonować nawet w ograniczonym zakresie. Takim przykładem jest działanie klinik i gabinetów stomatologicznych, które z dnia na dzień zaprzestały świadczenia powszechnych usług.
Aby ponownie, bezpiecznie otworzyć gabinety stomatologiczne, niezbędne jest spełnienie szeregu uwarunkowań sanitarnych, w czym pomagają wyspecjalizowane urządzenia redukujące ryzyko zakażenia. Ich wysoka wydajność i zaawansowane systemy filtrowania skutecznie zabezpieczają przed przenoszeniem patogenów, podnosząc standard dezynfekcji przestrzeni gabinetów i innych części użytkowych,
z których korzystają pacjenci i personel.
Najwyższy stopień bezpieczeństwa stał się normą, która pozostanie z nami na stałe, uświadamiając, że tylko dzięki przestrzeganiu zaleceń i nowoczesnej dezynfekcji gwarantującej niezbędną sterylność, będziemy w stanie stworzyć bezpieczne warunki i zyskać zaufanie pacjentów.
Jakość usług ewoluowała, zmieniając swoje znaczenie i rozszerzając je o dbałość o zdrowie wszystkich, którzy mają kontakt z naszym gabinetem lub kliniką stomatologiczną.

Czekamy na Was!
Warsaw Dental Medica Show 1-3 października 2020, PTAK Warsaw Expo
https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-wystawcy/
https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/


Nagrodzone Godłem “Teraz Polska” Roboty REECO na Warsaw Industry Week

Kapituła “Teraz Polska” po raz 30ty nagrodziła firmy i instytucje, których produkty, usługi, bądź innowacje mają olbrzymie znaczenie w skali naszego kraju, a także na międzynarodowej arenie. Tym bardziej miło nam poinformować, że pośród zwycięzców znalazła się RENEX Group, polska firma z rodzinnymi wartościami i 30-letnim doświadczeniem - wystawca na targach Warsaw Industry Week oraz organizator Mistrzostw Polski w Lutowaniu, które towarzyszą targom w dniach 3-5 listopada 2020. Roboty REECO opracowane i produkowane przez RENEX Group, nagrodzone Godłem “Teraz Polska” , będzie można podziwiać z bliska w trakcie naszego wydarzenia. Warsaw Industry Week, Najszybciej Rozwijające się Targi Przemysłowe w Polsce, promują wszystkie firmy oraz produkty, dostarczające innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Takim produktem jest właśnie Robot Lutowniczy REECO, zdobywający uznanie specjalistów w Polsce i Europie. To flagowe urządzenie wchodzące w skład serii Robotów REECO- zostało stworzone z myślą o lutowaniu elementów przewlekanych (THT) na płytach PCB w warunkach przemysłowej produkcji elektroniki. Jest innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną i efektywną kosztowo produkcję elektroniki w ilościach średnioseryjnych. Tym samym pozwala na automatyzację procesów wytwórczych w zakładach produkujących elektronikę, zastępując pracowników przy zadaniach żmudnych, powtarzalnych i wymagających precyzji i doświadczenia. W skład serii Robotów REECO wchodzą również roboty skręcające, dozujące i etykietujące.
“ Przyznane naszym Robotom REECO Godło „Teraz Polska” to ogromne wyróżnienie i zwieńczenie wieloletnich wysiłków w opracowywaniu, wdrażaniu i udoskonalaniu najnowocześniejszych technologii. Jest to o tyle szczególne, że ta jubileuszowa – 30. edycja Konkursu blisko zbiega się z 30-leciem RENEX, które właśnie obchodziliśmy. Pokazuje nam to, że lata ciężkiej pracy wszystkich osób zaangażowanych w budowanie Grupy RENEX przynoszą dzisiaj ogromny sukces. Opracowane przez nas roboty modułowe, a w szczególności doceniony przez Kapitułę Robot Lutowniczy REECO cieszą się coraz większym uznaniem wśród specjalistów w Polsce i Europie. Ma to dla nas szczególne znaczenie jako dla polskiej firmy rodzinnej, budowanej od podstaw od 1989 roku. – komentowali Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić, właściciele RENEX Group.

Już wkrótce, produkty RENEX Group, jak również wielu innych firm i przedstawicielstw, zostaną zaprezentowane w trakcie Warsaw Industry Week w jednej z 10ciu stref tematycznych: Strefa Obróbki Metalu, Lakiernictwa, Hydrauliki i Pneumatyki, Laserów 4.0, Spawalnictwa, Druku 3 D, Robotyki i Automatyki, Narzędzi, Obróbki Drewna i Oprogramowania.

Poznaj kompleksową ofertę setek firm obecnych w trakcie kluczowego wydarzenia dla przemysłu, WARSAW INDUSTRY WEEK, 3-5 listopada 2020
https://industryweek.pl/