Nowe obostrzenia-zmiana terminu targów

Szanowni Państwo,
Drodzy Wystawcy i Odwiedzający,

Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa obowiązują nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Zmiany weszły w życie w sobotę, 17 października 2020. Rozporządzenie w tej sprawie podpisał premier Mateusz Morawiecki.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow

Dla PTAK Warsaw Expo oznacza to ponowny lockdown odnoszący się do wydarzeń targowych organizowanych tradycyjnie w stacjonarnej formule.

W związku z powyższym pomimo trwających przygotowań do zaplanowanych na ten rok imprez oraz ogromnych nakładów finansowych zarówno po stronie PWE, jak również wystawców, zarząd PTAK Warsaw Expo zmuszony został do przeniesienia następujących wydarzeń: Warszawski Salon Jachtowy, Camper&Caravan Show oraz Warsaw Industry Week. Po konsultacjach z przedstawicielami firm wystawienniczych zaproponowane zostaną alternatywne terminy.

Warszawski Salon Jachtowy: https://warszawskisalonjachtowy.pl/

Camper&Caravan Show: https://campercaravanshow.com/

Warsaw Industry Week: https://industryweek.pl/

Pomimo trwającej pandemii PTAK Warsaw Expo udało się bezpiecznie przeprowadzić trzy znaczące wydarzenia targowe. W sierpniu br odbyła się specjalna, plenerowa edycja Warsaw Oldtimer Show. W dniach 1-3 października gościliśmy branżę stomatologiczną podczas Warsaw Dental Medica Show – jedynego stacjonarnego wydarzenia w tym roku, przeznaczonego dla wszystkich sektorów stomatologii. W październiku odbyły się również BIOEXPO Warsaw – targi branży bio, które zgromadziły rekordową liczbę wystawców. Wszystkie wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, zarówno profesjonalistów, związanych zawodowo z tematyką targów, jak również fascynatów. Cieszymy się, że pomimo trudnej sytuacji udało nam się, choć w tym niewielkim zakresie pomóc w aktywizacji sprzedaży setkom firm biorących udział w organizowanych przez nas imprezach targowych.


Szpital polowy - PWE podtrzymuje deklarację pomocy

W związku z planami polskiego rządu odnośnie tworzenia szpitali polowych na Mazowszu - PTAK Warsaw Expo podtrzymuje deklarację o adaptacji centrum kongresowo-targowego na tymczasowy szpital dla zakażonych COVID-19.

24 marca 2020, Tomasz Szypuła - prezes PTAK Warsaw Expo po raz pierwszy oświadczył pełną gotowość wsparcia działań rządowych w walce z koronawirusem: Jesteśmy gotowi, w przypadku nasilającej się pandemii koronawirusa, przekazać do dyspozycji władz w sposób całkowicie niekomercyjny obiekt PTAK Warsaw Expo znajdujący się w Nadarzynie na utworzenie szpitala polowego, tak jak zrobiono to we Włoszech, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych. Na szpitale polowe dostosowano największe obiekty Expo w Mediolanie, Madrycie i Nowym Jorku - mówił prezes PWE.

Podczas pierwszej fali pandemii szpitale polowe nie powstały. Obecnie, kiedy rząd podjął decyzję o tworzeniu tymczasowych szpitali dla zakażonych koronawirusem na terenie województwa mazowieckiego, prezes PWE - Tomasz Szypuła ponownie wyciąga pomocną dłoń w kierunku rządzących. Zarząd podtrzymuje gotowość i jeżeli będzie taka potrzeba, to bezpłatnie przeznaczy do dyspozycji państwa polskiego możliwość skorzystania z hal expo w celu utworzenia szpitala polowego.

PTAK Warsaw Expo posiada 6 hal o łącznej powierzchni prawie 150 tys. m2, które zlokalizowane są w podwarszawskim Nadarzynie. Poza ogromnym terenem wewnętrznym, wokół hal znajduje się 500 tyś m2 przestrzeni zewnętrznej.

https://warszawawpigulce.pl/ogromny-szpital-polowy-pod-warszawa-ptak-warsaw-expo-sklada-propozycje/?fbclid=IwAR3NQQmYfI789Wm120DwNMmFdSQt_1PZI5SfhGTm7JW48NMH8MilSSr2eLc


Konferencja "Instrumenty Przemysłu 4.0"

“Bliżej do przemysłu 4.0” 

Warsaw Industry Week – najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce rozpoczną się już za niespełna 3 tygodnie. Wydarzeniu po raz kolejny towarzyszyć będzie konferencja “Instrumenty Przemysłu 4.0”.

W dniach 3-5 listopada 2020, PTAK Warsaw Expo będzie ważnym punktem dla świata przemysłu. Podczas trzech dni, na Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week 2020, przedstawiciele branży przemysłowej poznawać będą najnowsze trendy rynkowe, innowacyjne narzędzia oraz najlepsze rozwiązania dla swojego biznesu. Wydarzenie dodatkowo wzbogaci dawka solidnej wiedzy i studium przypadków, przedstawionych podczas Kongresu “Instrumenty Przemysłu 4.0”.

To wyjątkowe wydarzenie, które już po raz czwarty towarzyszyć będzie targom przemysłowym – Warsaw Industry Week. 4 listopada 2020, w PTAK Warsaw Expo specjaliści oraz przedstawiciele firm dyskutować będą o kluczowych problemach oraz perspektywach dla przemysłu. Tegoroczna odsłona konferencji przebiegać będzie pod hasłem “Bliżej do przemysłu 4.0”. W ramach wydarzenia, liczne grono ekspertów zaprezentuje środki oraz działania, które usprawniając proces „zielonej i cyfrowej transformacji” przedsiębiorstw – przybliżają realizację wizji Przemysłu Przyszłości.

Prelegenci, w oparciu o własne doświadczenia przeprowadzą przedsiębiorców przez cały proces wdrożenia innowacyjnych rozwiązań do zakładów produkcyjnych. Uczestnicy dowiedzą się: z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorstwa, decydując się na cyfryzację zakładu, a także – jak im sprostać. Swoimi doświadczeniami podzielą się, między innymi takie firmy, jak: ABB, SIEMENS, KUKA, FESTO, BOSCH REXROTH, ARTOR.

Więcej na temat Konferencji: https://industryweek.pl/konferencja-instrumenty-przemyslu-4-0/

Warsaw Industry Week to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi zagadnieniami oraz zdobycia cennych kontaktów i istotnego know-how. Odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia nowoczesnych narzędzi i maszyn w procesie produkcyjnym, a także obejrzenia wizualizacji i symulacji innowacyjnych procesów i oprogramowania.

Zapoznaj się z najlepszymi rozwiązaniami dla Twojej firmy podczas Warsaw Industry Week, 3-5 listopada 2020:

https://industryweek.pl/rejestracja/


Prawdziwe święto dla sektora BIO

Za nami BIOEXPO Warsaw 2020 - największa i najbezpieczniejsza impreza targowa dla branży BIO.

II edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych, pomimo ograniczeń związanych z pandemią COVID—19 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do centrum targowo-kongresowego PTAK Warsaw Expo zawitało wielu pasjonatów produktów ekologicznych, dla których wydarzenie było niepowtarzalną okazją do kontraktacji, a także poznania trendów i nowości rynkowych.

Tegoroczna edycja targów żywności i produktów ekologicznych nastawiona była w dużej mierze na aktywną sprzedaż oraz kreowanie przestrzeni dla podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych, będących kluczowym elementem wydarzenia formatu BIOEXPO Warsaw. Założeniu sprzyjała wysoka frekwencja oraz bogata oferta produktów. Podczas tegorocznej edycji targów żywności i produktów ekologicznych zaprezentowana została rekordowa liczba 230 producentów i dystrybutorów produktów BIO. Wachlarz dostępnych artykułów był na tyle szeroki, że z pewnością zaspokoił oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Liczba uczestników niewątpliwie świadczy o zaufaniu w stronę organizatora. Realizacja wydarzenia takiego formatu jest, w okresie pandemii, nie lada wyzwaniem. PTAK Warsaw Expo po raz kolejny udowodniło, że jest gotowe do organizowania największych imprez, dbając o komfort oraz bezpieczeństwo ich uczestników. Dzięki olbrzymiej powierzchni wystawienniczej i zastosowaniu wszystkich zaleceń i wytycznych GIS, odnośnie bezpieczeństwa sanitarnego, wydarzenie przebiegło pomyślnie, a co najważniejsze - bez uszczerbku na jakości.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom targów, już od pierwszego dnia imprezy, na terenie obiektu targowo-kongresowego PTAK Warsaw Expo obowiązywał nakaz zasłaniania ust i nosa. W związku z tym, każdy uczestnik otrzymał bezpłatną maskę medyczną. Dodatkowo, przed wejściem na halę, wszyscy odwiedzający mieli możliwość przejścia przez bramkę dezynfekcyjną oraz dokonania pomiaru temperatury. W obiekcie rozmieszczone były liczne pojemniki z płynem dezynfekcyjnym, z których korzystać mogli wszyscy zainteresowani, a powierzchnie często używane były dezynfekowane na bieżąco.

Sukces targów BIOEXPO Warsaw 2020 nie byłby możliwy bez zaangażowania ze strony partnerów, a także wystawców i odwiedzających.

Partnerem głównym targów był Lidl Polska, natomiast partnerem strategicznym – Polska Izba Żywności Ekologicznej. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Targi wspierało IFOAM EU Group oraz liczne grono partnerów branżowych i medialnych.

PTAK Warsaw Expo, organizator BIOEXPO Warsaw 2020 dziękuje wszystkim wystawcom, odwiedzającym oraz partnerom za udział w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych.

Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii wspierających i podnoszących poziom bezpieczeństwa, udało nam się wspólnie reaktywować sektor BIO w biznesie targowym.

Dziękujemy i do zobaczenia w 2021 roku!


Porozumienie na szczycie

Za nami drugi dzień targów BIOEXPO Warsaw, II edycja w PTAK Warsaw Expo.

Targi trwają do soboty, 10 października 2020 i są jedynym wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconym produktom i usługom w jakości bio.

Wystawcy BIOEXPO Warsaw to liderzy rynku i dynamicznie rozwijające się firmy. Pomimo ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 zaprezentowana została rekordowa liczba 230 wystawców będących liderami rynku i dynamicznie rozwijającymi się firmami. Liczba ta jest dwukrotnie większa niż rok wcześniej, w okresie przed pandemią. Realizacja tak dużego wydarzenia bez uszczerbku na jego jakości, jest możliwa dzięki olbrzymiej przestrzeni wystawienniczej PTAK Warsaw Expo oraz zastosowaniu wszystkich zaleceń i wytycznych GIS względem bezpieczeństwa sanitarnego.

Partnerem strategicznym w bieżącej edycji targów jest Polska Izba Żywności Ekologicznej, a partnerem głównym – Lidl Polska.

W trakcie pierwszego dnia targów doszło do spotkania pomiędzy Włodzimierzem Wlaźlakiem, prezesem Lidl Polska i Tomaszem Szypułą, prezesem PTAK Warsaw Expo. Tematem rozmowy była współpraca w kolejnych latach. W trakcie otwarcia targów prezes Lidl Polska, Pan Włodzimierz Wlaźlak, w swoim przemówieniu wyraził intencję i deklarację partnerstwa przy kolejnych edycjach BIOEXPO Warsaw.

Zapraszamy na targi!

https://bioexpo.pl/


Zapraszamy na 2 dzień BIOEXPO Warsaw 2020

Dziś drugi dzień BIOEXPO Warsaw 2020. Targi żywności i produktów ekologicznych w PTAK Warsaw Expo już pierwszego dnia okazały się być imprezą, na którą czekało mnóstwo wielbicieli produktów naturalnych i ekologicznych.

W dniach 8-10 października 2020 centrum targowo-kongresowe PTAK Warsaw Expo zmieniło się w raj dla miłośników żywności EKO oraz przedstawicieli firm działających w sektorze BIO. Liczba wystawców jest w tym roku rekordowa, a to oznacza, że wachlarz dostępnych produktów zaspokoi oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Okazja do zrealizowania najdłuższej listy zakupów oraz licznych kontraktacji przyciągnęła na hale targowe wielu odwiedzających.

Szczególnie istotną kwestią przy realizacji targów jest zadbanie o bezpieczeństwo ich uczestników. Ptak Warsaw Expo dołożyło wszelkich starań, aby zarówno wystawcy, jak i odwiedzający nie doznali uszczerbku na zdrowiu. Wobec tego organizator zastosował szereg restrykcji, związanych z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Rozwoju.

Wszyscy uczestnicy targów BIOEXPO Warsaw 2020 mają zagwarantowany dostęp do bezpłatnych masek medycznych, a także możliwość pomiaru temperatury i skorzystania z bramki dezynfekcyjnej przy wejściu na targi. Zachowane są także procedury związane z koniecznością zachowania dystansu między stoiskami oraz odwiedzającymi. Uczestnicy mają także dostęp do pojemników z płynem do dezynfekcji rąk, które znajdują się przy alejkach, a powierzchnie często użytkowane są na bieżąco dezynfekowane. Na terenie centrum targowo-kongresowego obowiązuje reżim sanitarny, o którym organizator przypomina uczestnikom za pośrednictwem radia węzeł oraz materiałów informacyjnych rozmieszczonych na hali.

Najbliższe dwa dni będą kolejną szansą na zapoznanie się z ofertą wystawców podczas BIOEXPO Warsaw 2020. Dzisiejszego dnia można odwiedzać stoiska w godzinach 10-18, z kolei jutro, tj. w sobotę, 10 października, zapraszamy między 10 a 17. Zachęcamy do rejestracji: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/ 

Kolejny dzień targów żywności i produktów ekologicznych to także nowa dawka wiedzy oraz cennych informacji, które będzie można zdobyć podczas Kongresu BIOEXPO. Dzisiejszy panel poświęcony jest rynkowi EKO. Uczestnicy dowiedzą się tego, jak zmieniają się konsumenci żywności ekologicznej, jak wykorzystać rzeczywistość post-covidową dla skutecznej promocji żywności bio, czy też w jaki sposób zachęcić klienta do częstszych zakupów w ekosklepie. Przedstawione zostaną również zmiany w prawodawstwie dotyczące rolnictwa ekologicznego oraz prezentacja najnowszych badań dotyczących rynku Bio. Podczas dzisiejszej konferencji planowane są także dyskusje na temat kierunków rozwoju produktów ekologicznych w Polsce.

Harmonogram Kongresu: https://bioexpo.pl/harmonogram-kongres-2020/ 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największych targach dla branży BIO


Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw 2020

Wielki sukces BIOEXPO Warsaw 2020

Wielki sukces BIOEXPO Warsaw 2020!

BIOEXPO Warsaw 2020 od pierwszego dnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Przed nami jeszcze 2 dni targów. Zapraszamy do udziału w największych targach dla branży BIO!

BIOEXPO Warsaw 2020 ruszyło z wielkim impetem! Targi, które trwają w dniach 8-10 października 2020 są największą i najbezpieczniejszą imprezą targową dla sektora BIO produktów. Frekwencja jest wprost zaskakująca, a to za sprawą świetnego przygotowania obiektu oraz rekordowej liczbie wystawców. Pierwszego dnia, na terenie obiektu targowo-wystawienniczego PTAK Warsaw Expo zjawiło się mnóstwo miłośników oraz przedstawicieli branży żywności i produktów w jakości BIO, EKO, ORGANIC oraz naturalnej, FAIRTRADE i DEMETER.

To dopiero początek imprezy. Przez najbliższe trzy dni PTAK Warsaw Expo będzie stanowić centrum zainteresowań pasjonatów działających w sektorze BIO. Do soboty, 10 października, odwiedzający będą mieli okazję podziwiać wspaniałe stoiska, bogate w wysokiej jakości produkty ekologiczne. Zachęcamy do wzięcia udziału w targach. Wydarzenie ma miejsce w hali C (wejście C8). Dziś (czwartek) hale pozostaną otwarte do godziny 18. Jutro, 9 października (piątek), zapraszamy w godzinach 10-18, natomiast ostatniego dnia, 10 października (sobota), widzimy się w godzinach 10-17.

Zarejestruj się i odbierz darmowe zaproszenie:

https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby impreza przebiegła w bezpiecznych warunkach, stosując się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz zapewniając podwyższone standardy bezpieczeństwa. Na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia masek medycznych, w które organizator – PTAK Warsaw Expo, bezpłatnie zaopatruje każdego uczestnika targów. Dodatkowo, każda osoba wchodząca na halę ma możliwość przejścia przez kabinę dezynfekującą oraz dokonania pomiaru temperatury.

Tegoroczna edycja targów żywności i produktów ekologicznych nastawiona jest w dużej mierze na aktywną sprzedaż oraz kreowanie przestrzeni dla podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych, będących kluczowym elementem wydarzenia formatu BIOEXPO Warsaw. W czasie trwania imprezy odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą kilkuset wystawców, którzy z okazji targów przygotowali dla swoich klientów szeroki wachlarz produktów, pełen ciekawych propozycji.

Dzisiejszego dnia rozpoczął się także Kongres BIOEXPO 2020, będący stałym elementem targów dla branży ekologicznej organizowanych w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie co roku cieszy się wysoką frekwencją, którą budują ciekawe wykłady, podczas których poruszane są istotne kwestie, pokrywające się z najpilniejszymi potrzebami branży. W trakcie trzech dni Kongresu zostanie przedstawionych pięć paneli tematycznych, które będą platformą do dyskusji na temat warunków rozwoju rynku BIO w Polsce, jego szans i barier, a także kanałów dystrybucji.

Pierwszy dzień Kongresu BIOEXPO 2020 rozpoczął panel poświęcony ekokosmetykom i trendach w kosmetyce i kosmetologii. W tym kontekście przedyskutowane zostały także wszelkie wątpliwości dotyczące regulacji prawnych. W dalszej części konferencji prelegenci podjęli również próbę odpowiedzi na pytanie – czy branża opakowań odchorowała już pandemię? Była to niezastąpiona okazja do wymiany spostrzeżeń na temat zmiany w zachowaniu konsumentów oraz perspektywy dla branży. Dzisiejszy dzień zakończy panel pod tytułem “Chcę być na rynku Eko”, podczas którego słuchacze dowiedzą się, jak rozpocząć konwersję w rolnictwie ekologicznym, poznają przepisy, certyfikację, koszty oraz źródła wsparcia, a także wymogi prawne oraz systemy nawadniania wodą deszczową i zalety nawożenia organicznego.

Wszystkie wykłady są doskonałą okazją do zdobycia profesjonalnej wiedzy i cennych wskazówek od ekspertów z branży. Prelekcje skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematem ekoproduktów w Polsce – zarówno rolników, przetwórców, dystrybutorów, jak i dietetyków i konsumentów.

Więcej informacji na temat panelistów oraz harmonogram kongresu dostępne są pod linkiem: https://bioexpo.pl/kongres/

Bezpłatne bilety upoważaniające do wejścia na Kongres do pobrania tutaj: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Serdecznie zapraszamy na Targi!


Laureat Red Dot Design Award 2020 podczas Camper&Caravan Show!

Laureat Red Dot Design Award 2020 podczas Camper&Caravan Show!

Wkrótce kolejna edycja Camper&Caravan Show. W dniach 23-25 października 2020, miłośnicy caravaningu już po raz szósty pojawią się w centrum targowo-wystawienniczym PTAK Warsaw Expo, aby wziąć udział w prawdziwym święcie dla pasjonatów podróży. Uczestników czekają w tym roku liczne atrakcje. W trakcie targów zaprezentowanych zostanie aż 70 premier rynkowych oraz mnóstwo efektownych kamperów i przyczep.

Jak co roku wydarzeniu towarzyszyć będzie największy w Europie Środkowo-Wschodniej Zlot Caravaningowy. Zlot i jego uczestnicy to wyjątkowa grupa, która współtworzy imprezę Camper Caravan Show, nadaje jej wyjątkowy klimat oraz zrzesza fanów szeroko pojętego caravaningu.

Nadal można zarejestrować swoją ekipę caravaningową na zlot: https://www.campercaravanshow.com/zlot/

Podczas tegorocznej edycji targów odwiedzających czeka wiele nowości rynkowych. Wśród nich – zdobywca Red Dot Design Award 2020 – namiot Skycamp Mini, z którego funkcjonalnością będzie można zapoznać się, odwiedzając stanowisko sosnowieckiej firmy VAGABONDS – oficjalnego dystrybutora namiotów iKamper w Polsce.

iKamper to marka innowacyjnych, najwyższej jakości samochodowych namiotów dachowych i wyposażenia do uprawiania turystyki na świeżym powietrzu. Biwakowanie z namiotami iKamper jest łatwe i bardzo wygodne, przez co można to robić w każdym miejscu i w dowolnej chwili. Konstrukcję namiotów charakteryzuje najwyższa jakość materiałów, solidne wykonanie oraz stylistyka nagrodzona prestiżowymi nagrodami Red Dot Award w 2018, 2019 i 2020 roku.

Tegoroczny laureat Red Dot Design Award – Skycamp Mini jest wyjątkowo funkcjonalny. Namiot jest lekki i kompaktowy, przez co można go zamontować na belkach poprzecznych dowolnego pojazdu. Twarda skorupa wykonana z kompozytu włókna i tworzywa sztucznego jest aerodynamiczna i trwała. Materac wykonany z pianki o dużej gęstości zapewnia komfort, a okno z widokiem na niebo zachwycający widok. Obok praktycznych właściwości jurorzy konkursu zwrócili także szczególną uwagę na swobodny i stylowy wygląd produktu.

Oprócz tegorocznego zwycięscy prestiżowej nagrody, firma VAGABONDS tradycyjnie zaprezentuje na targach swoje namioty oraz kuchenki AIOKS (spiżarnia stolik i kuchenka w jednym), a ponadto szereg dodatkowych produktów takich jak: hamaki Lawson Hammock, zabudowy samochodowe niemieckiej firmy QUQUQ oraz magazyny energii, kolektory słoneczne i oświetlenie biwakowe firmy Goal Zero.

Serdecznie zapraszamy na Camper&Caravan Show 2020. Nie może Was zabraknąć podczas największych targów caravaningowych w Europie Środkowo-Wschodniej!

Rejestracja dla odwiedzających: https://www.campercaravanshow.com/kup-bilet/

Dla wystawców: https://www.campercaravanshow.com/rejestracja-dla-wystawcow/


BIOEXPO Warsaw 2020 już jutro!

Trwają ostatnie przygotowania do II edycji BIOEXPO Warsaw - targów dedykowanych dla branży ekologicznej. W dniach 8-10 października 2020, PTAK Warsaw Expo będzie miejscem spotkania czołowych wytwórców oraz dystrybutorów żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów specjalistycznych, reprezentantami hurtowni spożywczych i wielobranżowych. Udział w wydarzeniu będzie idealną okazją do nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być owocna współpraca. 

W ramach wydarzenia organizowany jest PLEBISCYT KONSUMENTA. Pośród produktów biorących udział w konkursie znajdują się premiery rynkowe oraz bestsellery w swoich kategoriach. Na wybrany produkt można zagłosować klikając przycisk „zagłosuj”, znajdujący się pod pełnym opisem charakteryzującym cechy i właściwości danego produktu. Produkty, które otrzymają największą liczbę głosów w danych kategoriach zostaną wyróżnione statuetkami BIOEXPO Warsaw.  

Pragniemy poinformować o przedłużeniu możliwości głosowania do 9 października 2020. Jest to świetna wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze oddać swojego głosu, a chcieliby razem z nami wybrać NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw 2020. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie!  

https://bioexpo.pl/strefa-nowosci/glosowanie/ 

Na czas trwania targów BIOEXPO Warsaw 2020 zaplanowano także kolejną edycję KONGRESU BIOEXPOKongres jest stałym elementem targów dla branży ekologicznej organizowanych w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i wysoką frekwencją, czego powodem są ciekawe prelekcje, podczas których omawiane są istotne dla branży tematy. Wśród panelistów tegorocznego kongresu znajdują się uznani specjaliści z branży, którzy poruszą wiele, aktualnych kwestii związanych z rynkiem Eko. Podczas wykładów przedyskutowane zostaną, m. in.: zagadnienia z zakresu prawa dotyczącego rolnictwa ekologicznego, jakości produktów ekologicznych oraz kierunku ich rozwoju, a także najnowsze trendy rynkoweProfesjonaliści z branży podzielą się również spostrzeżeniami na temat szans i zagrożeń dla branży w rzeczywistości post-covidowej. 

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem Kongresu: 

https://bioexpo.pl/harmonogram-kongres-2020/ 

PTAK Warsaw Expo zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas BIOEXPO Warsaw 2020. Każdy uczestnik, wchodząc na teren imprezy, będzie miał możliwość przejścia przez kabinę dezynfekującą oraz otrzyma bezpłatną maskę medyczną. 

Informacje praktyczne dla odwiedzających 

Miejsce wydarzenia: PTAK Warsaw Expo, hala C, wejście C8 

Godziny otwarcia:

8 października 2020 (czwartek) 10:00 -18:00 

9 października 2020 (piątek) 10:00 -18:00 

10 października 2020 (sobota) 10:00 -17:00 


Ostatni dzień Warsaw Dental Medica Show 2020

Ostatni dzień Warsaw Dental Medica Show 2020

Przed nami ostatni dzień Warsaw Dental Medica Show 2020. Mimo, że to jeszcze nie koniec Międzynarodowych Targów oraz Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej, to wydarzenie już można uznać za udane, o czym świadczą pierwsze pochlebne artykuły w branżowych mediach. Infodent24.pl na temat WMDS 2020 pisał, iż “trudno oprzeć się wrażeniu, że jest tutaj jakby… normalnie!”. W obecnych warunkach, przeprowadzenie targów, które przebiegają porównywalnie z poprzednią edycją są bez wątpienia atrybutem sukcesu oraz oznaką pełnego zaufania ze strony wystawców i odwiedzających w stronę organizatora – PTAK Warsaw Expo.

Więcej o tegorocznej edycji targów: https://www.infodent24.pl/bizdentpost/wdms-nieprawdopodobne-ale-prawdziwe,116209.html

Biorąc pod uwagę towarzyszące okoliczności, zorganizowanie imprezy o takim wymiarze jest nie lada wyzwaniem. PTAK Warsaw Expo stanął na wysokości zadania i zaaranżował najlepsze warunki dla spotkań na tle biznesowym.

Wydarzeniu towarzyszy szczególna atmosfera i wzajemna życzliwość. Pokazuje to ogromną chęć i potrzebę udziału w tego typu spotkaniach, będących fundamentem dla nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, których efektem może być owocna współpraca. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający dostrzegają potencjał tego wydarzenia dla rozwoju branży i nie kryją zadowolenia, że PTAK Warsaw Expo podjął się stworzenia tego, czego inni nie byli w stanie urzeczywistnić. W trakcie targów uczestnicy mogą podzielić się ciekawymi informacjami z zakresu działalności oraz trendami rynkowymi, poznać i przetestować najnowsze produkty, a także porozmawiać o swoich oczekiwaniach i obawach w kontekście najbliższej przyszłości.

Dzisiejszy dzień będzie kolejną szansą na zapoznanie się z ofertą wystawców podczas Warsaw Dental Medica Show 2020. Tego dnia, specjaliści z branży stomatologicznej mogą również liczyć na sporą dawkę istotnych informacji, które będą mieli okazję usłyszeć podczas kongresu i warsztatów. Dzisiaj będzie można wysłuchać wykładów dr n. ekon. Magdaleny Szumskiej na temat sytuacji na rynku i weryfikacji rentowności procedur medycznych tak, aby mądrze zbudować swój cennik, a także mgr inż. Marcina Szumskiego, który uporządkuje proces komunikacji z pacjentem. Na zakończenie kongresu dr n. med. Magdalena Szumska oraz mgr inż. Marcin Szumski poprowadzą wspólny wykład na temat marketingu, w trakcie którego przedstawią, w jaki sposób budować programy sprzedaży usług stomatologicznych wysokorentownych i jednocześnie zgodnych z prawem.

Warsaw Dental Medica Show 2020 okazało się być przedświtem dla imprez targowych, a PTAK Warsaw EXPO udowodnił tym samym, że jest gotowy do organizacji największych wydarzeń. Już niebawem wystartują kolejne imprezy. Tymczasem warto jeszcze dziś zapoznać się z harmonogramem trwającego kongresu i warsztatów: https://dentalmedicashow.pl/kongres/ i odwiedzić Obiekt Targowo-Kongresowy.

Zapraszamy w godzinach 9.30 – 15.00.

Rejestracja: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/


Wybierz najlepszy produkt BIOEXPO 2020

Już w przyszłym tygodniu wystartuje druga edycja BIOEXPO Warsaw. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko dla branży ekologicznej. W dniach 8-10 października w PTAK Warsaw Expo czołowi wytwórcy i dystrybutorzy spotkają się z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych, aby w dogodnej atmosferze nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe, a także dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

W ramach wydarzenia organizowany jest PLEBISCYT KONSUMENTA na NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw 2020. Produkty, które otrzymają największą liczbę głosów w danych kategoriach, zostaną wyróżnione statuetkami BIOEXPO Warsaw. Wszystkie produkty biorące udział w plebiscycie będą zaprezentowane podczas targów w strefie nowości oraz na stoiskach wystawców. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie! Głosowanie trwa do 5 października do godz. 23.59.

Wybór produktów biorących udział w plebiscycie jest bardzo szeroki, w związku z czym wskazanie najlepszego nie należy do łatwych decyzji. Na liście znajdują się różnego rodzaju soki i napoje ekologiczne, przetwory warzywne i owocowe, a także liczne przekąski. Oprócz produktów spożywczych znajdziemy również wiele produktów kosmetycznych oraz opakowań biodegradowalnych.

Zapraszamy do głosowania! https://bioexpo.pl/strefa-nowosci/glosowanie/

Wyniki głosowania w PLEBISCYCIE KONSUMENTA zostaną opublikowane na stronie https://bioexpo.pl/ oraz w mediach społecznościowych w dniu 6 października 2020 r.

Zdaniem wystawców - targi BIOEXPO Warsaw przyczyniają się do realnego pogłębienia rynku żywności ekologicznej. Dla odwiedzających jest to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z szeroką ofertą produktów ekologicznych. Tutaj prezentowane są nowości rynkowe i omawiane najnowsze trendy w branży.

Serdecznie zapraszamy w dniach 8-10 października 2020 do PTAK Warsaw EXPO. Do targów pozostało już tylko 6 dni!

Rejestracja: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/


Drugi dzień Warsaw Dental Medica Show rozpoczęty

Drugi dzień Warsaw Dental Medica Show rozpoczęty 

Dziś drugi dzień Międzynarodowych Targów oraz Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Jak co roku wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród specjalistów z branży. Pomimo obowiązujących obostrzeń i konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego nie brakuje chętnych do zapoznania się z aktualnymi trendami, nowościami rynkowymi oraz czerpania inspiracji z wykładów i warsztatów, prowadzonych w ramach Warsaw Dental Medica Show.

Kolejny dzień oznacza nową dawkę wiedzy i ciekawych wiadomości, z którymi uczestnicy będą mogli zapoznać się podczas kongresu. Dzisiejszego dnia wystąpi, m. in. prof. Mariusz Lipski, który omówi dwie metody leczenia zębów niedojrzałych z martwą miazgą: apeksyfikację i rewitalizację oraz ich modyfikacje. Podczas wykładu prof. Lipskiego słuchacze dowiedzą się, na czym polegają obie procedury oraz kiedy powinny być zastosowane, a także: jak je technicznie wykonać, jakich użyć materiałów i leków oraz na czym polega zmodyfikowana metoda apeksyfikacji. Prezentację wzbogacą zdjęcia kliniczne i filmy.

Drugiego dnia targów prelekcje poprowadzą również: dr n. med. Marta Maciak, która przedstawi gamę zastosowań laserów w codziennej praktyce stomatologicznej, a także lek. stom. Paweł Andersz z wykładem na temat abrazji powietrznej, szczegółowo zapoznając uczestników z jej możliwościami i zastosowaniem w gabinecie stomatologicznym oraz wykorzystaniem piaskarek, w tym mikropiaskarek w profilaktyce i leczeniu chorób zmineralizowanych tkanek zęba. Podczas wszystkich wystąpień przytaczane będą przypadki kliniczne oraz dowody naukowe popierające stosowanie omawianych narzędzi i metod.

Organizator Warsaw Dental Medica Show – PTAK Warsaw Expo, dołożył wszelkich starań, aby wydarzenie przebiegało w warunkach nie zagrażających zdrowiu jego uczestników, stosując się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i proponując podwyższone standardy bezpieczeństwa.

Przed nami jeszcze jeden dzień targów. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń: https://dentalmedicashow.pl/

Rejestracja dla uczestników pozostaje otwarta: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/


Dziś pierwszy dzień Warsaw Dental Medica Show!

Od rana na terenie obiektu PTAK Warsaw Expo zbierają się specjaliści z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, aby wziąć udział w jedynych w Polsce, stacjonarnych targach, dedykowanych dla stomatologii i zorganizowanych w 2020 roku.

III edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej rozpoczęła się zgodnie z harmonogramem.
O godzinie 9.30 nastąpiło otwarcie obiektu targowo-konferencyjnego PTAK Warsaw Expo dla odwiedzających. Od godziny 10.00 rozpocznie się pierwszy wykład w ramach trzydniowego KONGRESU -Leczenie ortodontyczne pacjentów dorosłych przed leczeniem protetycznym – Prof. dr hab. n. med.Tomasz Gedrange. Wykładowca przedstawi istotne zagadnienia, jak łączyć dyscypliny stomatologii w ramach stomatologii zintegrowanej i prowadzić leczenie pacjentów ortodontyczne i protetyczne.
Więcej na temat harmonogramu kongresu na: https://dentalmedicashow.pl/kongres/

Kongresy i warsztaty podczas Warsaw Dental Medica Show cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. W programie merytorycznym znajdziemy kilka bloków poświęconych dla lekarzy oraz dedykowane bloki przeznaczone tematycznie dla higienistek. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia wystąpią m. in.: prof. Tomasz Gedrange, dr Joseph Choukroun, dr Desigar Moodley, czy dr n.med. Jacek Ciesielski.

Wszystkie wydarzenia w ramach Międzynarodowych Targów Stomatologicznych i Medycyny Estetycznej mają miejsce w hali E, wejście główne na targi to E6. Impreza została zorganizowana w warunkach wzmożonych standardów bezpieczeństwa i zgodnie z aktualnymi wytycznymi oraz zaleceniami przewidzianymi dla organizatorów wydarzeń targowych.

Targi Warsaw Dental Medica Show będą trwały przez 3 dni, 1-3 października 2020 na terenie PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Naukowym przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz Implantologię Stomatologiczną. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Dental Holding. Do Partnerów Gold należą: Oral B i Euromed. Targi wspiera również liczne grono partnerów medialnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WDMS 2020
https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/

Godziny otwarcia Warsaw Dental Medica Show:

1 października – od godz. 9.30 do godz. 18.00
2 października – od godz. 9.30 do godz. 17.30
3 października – od godz. 9.30 do godz. 15.00


Już jutro startuje WARSAW DENTAL MEDICA SHOW!

Już jutro rozpoczną się jedyne w tym roku stacjonarne targi dla branży stomatologicznej w Polsce – Warsaw Dental Medica Show 2020, podczas których nie zabraknie inspirujących wykładów.

W dniach 1-3 października 2020, PTAK Warsaw Expo będzie miejscem konstruktywnych spotkań specjalistów w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej. Jednym z prelegentów w trakcie Kongresu będzie uznany, światowej klasy ekspert – Dr Joseph Chokroun, prezydent kongresów medycyny regeneracyjnej SYFAC.

Dr Choukroun jest twórcą innowacyjnej idei PRF (Phateled Rich Fibrin) oraz nowej generacji protokołów do wirowania krwi, stosowanych w regeneracji skóry oraz tkanek twardych i miękkich. To autorytet z zakresu medycyny regeneracyjnej, który zmienił podejście środowiska medycznego do leczenia licznych problemów ortopedycznych.

Pochodzący z Nicei anestezjolog przez wiele lat poszukiwał najskuteczniejszego sposobu walki z różnego rodzaju trudnościami w zakresie ortopedii, czego wynikiem było wynalezienie innowacyjnej metody PRF – naturalnej regeneracji, polegającej na stymulacji wzrostu tkanek. Protokoły PRF wykorzystywane są od przełomu wieku XX/XXI. Pierwsza publikacja Dra Choukrouna ukazała się w 2001 roku. Od tamtego czasu setki badaczy zainteresowały się jego odkryciem. Na temat PRF i protokołów Choukroun, dostępnych jest 511 publikacji medycznych.

Fibryna bogatopłytkowa otrzymywana z krwi pacjenta jest wykorzystywana w zabiegach medycyny regeneracyjnej, w chirurgii stomatologicznej i implantologii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, leczeniu trudno gojących się ran i oparzeń oraz w medycynie estetycznej. Najnowsze doniesienia o PRF opisują zastosowanie PRF w endodoncji.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To wyjątkowe wydarzenie łączące imprezę branżową z wyjątkowymi warsztatami oraz prelekcjami z udziałem światowej sławy profesjonalistów.

Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem kongresu:
https://dentalmedicashow.pl/kongres/

Rejestracja uczestników cały czas trwa: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/

Do zobaczenia w trakcie Warsaw Dental Medica Show 2020 https://dentalmedicashow.pl/


Poland Yacht Expo - nowa impreza targowa dla przemysłu jachtowego, 11-13 marca 2021

W związku z ogłoszeniem upadłości Murator Expo Sp. z o.o. - twórcy i realizatora cyklu targów Wiatr i Woda, Ptak Warsaw Expo, organizator Warszawskiego Salonu Jachtowego po konsultacjach i w odpowiedzi na pilną potrzebę branży, wprowadza nowe, wiosenne wydarzenie targowe do kalendarza imprez jachtowych.

W dniach 11-13 marca 2021 roku po raz pierwszy wystartuje Poland Yacht Expo, które dla sektora jachtowego stanowić będzie szansę nawiązania relacji biznesowych i kontraktacji jeszcze przed rozpoczęciem sezonu żeglarskiego.

Biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju polskiego przemysłu jachtowego oraz jego znaczenie dla polskiej gospodarki, organizacja wiosennych targów Poland Yacht Expo wydaje się kluczowa z uwagi na cele biznesowe firm wystawienniczych oraz profesjonalistów odwiedzających wydarzenie.

Polski przemysł jachtowy rozwija się w zdumiewającym tempie i obecnie jest jednym z liderów na rynku światowym. Wartość sprzedaży polskich jachtów co roku przekracza niebotyczną kwotę miliarda złotych, a co za tym idzie, rośnie popyt na cały asortyment związany
z żeglarstwem i sportami wodnymi, zarówno w odniesieniu do jednostek pływających, jak również do szerokiej gamy osprzętu, narzędzi, akcesoriów i wyposażenia.

Warszawski Salon Jachtowy - największa jesienna impreza jachtowa w Polsce, obecna od pięciu sezonów
w portfolio wydarzeń PTAK Warsaw Expo, będzie kontynuowana i pozostaje w jesiennej ramówce targów PWE.
Tym samym od 2021 roku branża jachtowa będzie miała dwa wielkie międzynarodowe eventy targowe w obiekcie PTAK Warsaw Expo, przeznaczone dla producentów, importerów oraz dystrybutorów jednostek pływających i osprzętu żeglarskiego.
Poland Yacht Expo w wiosennym sezonie targowym oraz Warszawski Salon Jachtowy w jesiennym terminie.

Warszawski Salon Jachtowy, 23-25 października 2020

Poland Yacht Expo, 11-13 marca 2021


PTAK Warsaw Expo miejscem kolejnych egzaminów państwowych

Dziś, 26 września 2020, o godzinie 11.00, młodzi prawnicy będą zdawać egzamin na aplikację adwokacką. Miejscem tegorocznego wyzwania jest Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAK Warsaw Expo.

W tym roku, do sprawdzianu z wiedzy przystąpi aż 1200 prawników chętnych do zawodu adwokata, których oceniać będzie 8 komisji. Egzamin odbędzie się pod specjalnym, związanym z koronawirusem, rygorem sanitarnym. Kandydaci na aplikantów będą musieli pamiętać o maskach lub przyłbicach oraz braku możliwości pożyczania sobie przyborów do pisania.

Dzięki dużej powierzchni hali, jaką PTAK Warsaw Expo przeznaczył na organizację tego wydarzenia, początkujący prawnicy będą mogli podejść do egzaminu w komfortowych warunkach, zachowując zgodny z wytycznymi GIS bezpieczny dystans.

W czerwcu 2020, w Centrum Targowo-Konferencyjnym PTAK Warsaw Expo, do egzaminów adwokackich i radcowskich podchodzili prawnicy, którzy pragnęli zakończyć swoją aplikację. Organizacja przebiegła pomyślnie, a PTAK Warsaw Expo udowodniło, że jest gotowe na powrót wielkich imprez targowych i konferencji.

Wkrótce kolejne wielkie wydarzenia. Już w przyszłym tygodniu, w największym Centrum Targowym w Polsce, spotkają się przedstawiciele branży stomatologicznej, w ramach targów Warsaw Dental Medica Show, 1-3 października 2020. Wydarzenie już dzisiaj cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Kilka dni po Warsaw Dental Medica Show wystartują targi BIOEXPO Warsaw, a po nich kolejne imprezy targowe.
Zachęcamy do śledzenia kalendarza wydarzeń na https://warsawexpo.eu/kalendarz-targowy/


Wyższa jakość przemysłu

Tegoroczna edycja targów Warsaw Industry Week zbliża się wielkimi krokami. W dniach 3-5 listopada 2020, podczas Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych w PTAK Warsaw Expo, profesjonaliści z branży przemysłowej zapoznają się z nowymi, jakościowymi rozwiązaniami dla swojego biznesu. Do rozpoczęcia V edycji najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce zostało już tylko 39 dni!

Jakość ma znaczenie

Najważniejszym czynnikiem, decydującym o wyborach zakupowych jest jakość produktu – takiego zdania jest aż 74,3 % konsumentów, co wynika z badań przeprowadzonych przez ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku w 2019 roku. Zbudowanie wizerunku marki, oferującej produkty najwyższej jakości, jest kluczowym celem organizacji, która chce zdobyć uznanie klientów.

W obliczu rozwoju globalnego rynku, a także coraz większej dostępności podobnych produktów i usług, wyróżnienie się na tle konkurencji stało się nie lada wyzwaniem. Nie do przecenienia wydaje się pozytywny wizerunek firmy - dysponującej towarem najwyższej jakości. Stanie na straży wymagań klienta łączy się z dbaniem o jakość pożądanego przez niego produktu na każdym etapie jego produkcji.

Pełna kontrola - testy manualne i mechaniczne

Do uzyskania pełnej kontroli produkcji niezbędne jest prowadzenie testów na każdym jej etapie – począwszy od materiałów i komponentów, przez maszyny i procedury, aż po produkt końcowy. W celu wyłonienia najmniejszego nawet błędu nie wystarczy jedynie bystre oko kontrolera. Dla uzyskania najwyższej jakości towaru nie bez znaczenia jest inwestycja w specjalistyczną aparaturę, która umożliwi szybką diagnozę problemu oraz jego niezwłoczną naprawę.

Warsaw Industry Week będzie świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi zagadnieniami, między innymi z zakresu optymalizacji łańcucha produkcyjnego oraz zdobycia cennych kontaktów i istotnego know-how. Odwiedzający będą mieli również możliwość zobaczenia nowoczesnych narzędzi i maszyn w procesie produkcyjnym, a także obejrzenia wizualizacji i symulacji innowacyjnych procesów i oprogramowania.

Troska o jakość produktu może przynieść wyłącznie dobre efekty. Zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku i wdrożenie najnowocześniejszych technologii może okazać się gwarantem sukcesu.

Zapoznaj się z najlepszymi rozwiązaniami dla Twojej firmy podczas Warsaw Industry Week, 3-5 listopada 2020:

https://industryweek.pl/


Żagle na maszt! 28 dni do targów!

Wszystko gotowe! Już 22 października 2020 startują Targi Jachtowe i Sportów Wodnych.

Dnia 24 września 2020 r. miało miejsce spotkanie przedstawicieli PTAK Warsaw Expo z właścicielami oraz reprezentantami wybranych firm, będących wystawcami na Targach Jachtowych i Sportów Wodnych, które odbędą się w dniach 22-25 października 2020 roku PTAK Warsaw Expo.

W dyskusji wzięli udział m.in. Michał Bąk, Sekretarz Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych oraz Tomasz Gonciarz, Dyrektor Zarządzający firmy Vetus – partnera targów. Podczas spotkania poruszono temat organizacji targów w czasie pandemii oraz omówiono najistotniejsze kwestie dla rozwoju polskiej branży jachtowej, będącej jednym z liderów na rynku światowym. Z danych publikowanych w ostatnich latach przez POLBOAT wynika, że polskie stocznie jachtowe produkują ponad 20 tysięcy jednostek rocznie, a wartość sprzedaży rok do roku szacowana jest na ponad miliard złotych.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Kluczowym elementem spotkania było zapoznanie wystawców tegorocznej imprezy z aktualnymi obostrzeniami - zgodnymi z zaleceniami
i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz dodatkowymi procedurami, zaproponowanymi przez organizatora.

Oprócz zalecanych przez GIS wytycznych, do których należą: obowiązek zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz powierzchni użytkowych, a także zachowanie bezpiecznej odległości - PTAK Warsaw Expo zaproponował podwyższone standardy bezpieczeństwa.

W ramach dodatkowych działań zaproponowano, aby każdy uczestnik imprezy miał zmierzoną temperaturę przed wejściem na wydarzenie oraz mógł skorzystać z dezynfekcji w specjalnej kabinie.

PTAK Warsaw Expo zapewnia także darmowe maski medyczne dla każdej osoby, która pojawi się na targach. Na terenie obiektu będzie znajdował się punkt medyczny z salą separacyjną, na wypadek zgłoszenia złego samopoczucia przez osobę uczestniczącą w Warszawskim Salonie Jachtowym. Istotne jest także poszerzenie ciągów komunikacyjnych do 4-6 m (zalecenia GIS – 3m) i rozmieszczenie punktów do dezynfekcji, których będzie co najmniej trzykrotnie więcej, niż zaleca GIS.

Nowe pomysły - innowacyjne rozwiązania

Sukces poprzednich edycji Warszawskiego Salonu Jachtowego oraz nieustanny rozwój branży jachtowej w Polsce, skłonił organizatorów do podjęcia decyzji o stworzeniu nowego wydarzenia, dedykowanego dla przemysłu jachtowego. Już wiosną 2021 r. w kalendarzu targowym PTAK Warsaw Expo pojawią się - Międzynarodowe Targi Jachtowe. Prezes PTAK Warsaw Expo, Tomasz Szypuła zapewnił, że nowa impreza jachtowa ma szansę stać się jedną z największych w Europie.

Serdecznie zapraszamy!

Do targów pozostało 28 dni. Dołącz do nas!

Dla wystawców:
https://warszawskisalonjachtowy.pl/zostan-wystawca/

Dla odwiedzających:
https://warszawskisalonjachtowy.pl/rejestracja/

https://warszawskisalonjachtowy.pl/


Camper&Caravan Show z nowościami

Święto karawaningu i największy zlot karawaningowy już wkrótce.
Camper&Caravan Show gotowe do startu, spotkamy się w dniach 23-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo.
Ponad 300 załóg karawaningowych, biesiada, 70 premier rynkowych oraz Camper Con - pierwszy w Polsce Festiwal Youtuberów, bloggerów i podróżników związanych z Caravaningiem. Poprzednie edycje targów Camper Caravan Show odwiedzili m.in: KiKi Świat, Busem Przez Świat, Kapitan Przyczepa, KamperManiak i wielu innych - https://www.campercaravanshow.com/camper-con/

Ale to nie wszystko, przybywa wystawców, a wielu z nich w swojej ofercie posiada oryginalne i innowacyjne produkty przeznaczone dla pasjonatów podróżowania w stylu karawaningu.

Hitem roku 2020 firmy GRILLBOX, wystawcy Camper&Caravan Show 2020, jest wyjątkowy produkt o tej samej nazwie. Grillbox, czyli kompletnie wyposażony zestaw, który sprawia, że ​​grillowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze za niewielkie pieniądze. Produkt jest w 100 % ekologiczny i biodegradowalny, idealny na wycieczki rodzinne, biwakowanie, podróże kamperem, czy na rejs łodzią.

Grillbox składający się z: węgla drzewnego, rozpałki, sztućców jednorazowych, jak i zestawu kubków, słomek, mieszadełek, talerzy i serwetek. W ofercie jest również produkt o nazwie Grillbox Plus, który zamiast węgla drzewnego zawiera ekologiczny i w pełni biodegradowalny grill jednorazowy wykonany z tektury, kamienia lawowego, brykietu kokosowego i rusztu bambusowego. Wszystkie produkty zawarte w zestawie, są całkowicie ekologiczne, biodegradowalne i nie zawierają plastiku ani innych tworzyw sztucznych.
Ten w 100% ekologiczny zestaw grillowy sprawdzi się na spotkaniu towarzyskim, podczas wędrówki, plażowania, wędkowania. Jest wygodnym rozwiązaniem dla miłośników caravaningu, domków letniskowych, wszelkiego rodzaju biwakowania oraz kierowców ciężarówek.

W trakcie Camper&Caravan Show 2020 zaprezentujemy wiele interesujących rozwiązań dla branży, najnowsze technologie, premiery rynkowe i trendy wytyczające kierunki rozwoju karawaningu.

Dołącz do nas jako wystawca https://www.campercaravanshow.com/rejestracja-dla-wystawcow/
lub odwiedź targi jako zwiedzający https://www.campercaravanshow.com/kup-bilet/
Można również zarejestrować swoją ekipę karawaningową na zlot https://www.campercaravanshow.com/zlot/


Prof. Tomasz Gedrange wykładowcą w trakcie Warsaw Dental Medica Show 2020

Prof. dr. hab. Tomasz Gedrange będzie jednym z wykładowców w trakcie Kongresu Warsaw Dental Medica Show 2020.

Kongres jest blokiem warsztatów, wykładów i szkoleń, które są składową Targów Warsaw Dental Medica Show, które startują już za 9 dni!
W br są to jedyne targi dla branży stomatologicznej, dlatego warto być z nami w dniach 1-3 października 2020 w trakcie WDMS 2020 w PTAK Warsaw Expo.

Prof. Tomasz Gedrange jest uznanym ortodontą i członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, wystartuje w wyborach do komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk. Ukończył studia na Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Friedricha Schillera w Jenie (Niemcy) oraz medycyny ogólnej w Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach był asystentem w Zakładzie Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu im. Friedricha Schillera w Jenie. W 1996 roku obronił pracę doktorską (temat: „Badania wolnych rodników i peroksydacji lipidów po niedotlenieniu oraz ponownym dotlenianiu mózgu u noworodków prosiąt z prawidłową masą urodzeniową oraz wewnątrzmacicznym ograniczeniem wzrostu ciała”).

Dlaczego warto uczestniczyć w wykładzie?
Wykład w sposób nowoczesny i zgodnie z aktualnymi wytycznymi opisuje procedury leczenia ortodontycznego i kontynuacji leczenia po zakończeniu leczenia ortodontycznego -leczenia protetycznego. Porusza zagadnienia współpracy lekarza ortodonty i lekarza protetyka w planie leczenia orto-protetyka.
Zapraszamy do udziału w KONGRESIE, poznaj naszych wykładowców
https://dentalmedicashow.pl/kongres/https://dentalmedicashow.pl/kongres/