program konferencji

Konferencja
Expo 4 Future

Zapraszamy do udziału w konferencji branżowej Expo4Future, organizowanej w dniu 4 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo – najszybciej rozwijającym się międzynarodowym centrum targowo – kongresowym w Europie, organizowanej w trakcie biznesowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Design, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej skupiające ok. 1000 wystawców z kilkunastu krajów.

Podczas spotkania prezentację wygłoszą m.in.:

 • Craig Newman – Prezydent UFI The Global Associaton of The Exhibition Industry
 • David Dubois –  Prezes IAEE – International Association of Exhibitions and Events
 • Eric Everard – Prezes Zarządu Easy Fairs

Konferencja zbiega się w czasie z prestiżowymi targami wyposażenia wnętrz Warsaw Home, które uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić.

Celem spotkania jest prezentacja znaczenia targów dla rozwoju gospodarki oraz przedstawienie najlepszych praktyk ze świata, jak również podkreślenie wartości ich organizacji od strony ekonomicznej i pozaekonomicznej.
Głównym zamiarem jest przekazanie modeli działania w postaci inspiracji oraz gotowych rozwiązań, możliwych do zastosowania w działalności organizatorów targów.

Międzynarodowa konferencja Expo4Future skierowana jest do organizatorów wydarzeń (typu targi, eventy, koncerty, gale, kongresy, konferencje i inne), jednak szeroki zakres bloków tematycznych może zainteresować również przedstawicieli sektorów poza-targowych.

Tematyka konferencji obejmuje poniższe bloki:

 • nowe formy / transformacja („festiwalizacja”, targi hybrydowe)
 • gdzie szukać biznesu – branże z potencjałem
 • wzorce – studia przypadków wybranych targów w Polsce i Europie
 • kampanie marketingowe
 • gospodarcza, społeczna, kulturowa wartość targów – wpływ targów na rozwój wybranych dziedzin w Polsce.
 • modele współpracy (kooperacje, sojusze itp.) – wartość współpracy
 • inwestycje – prezentacja wybranych inwestycji z kilku krajów, w tym Ptak Warsaw Expo oraz wynikającego z nich potencjału (tu także podkreślenie roli miejsca)
 • modele organizacji targów w ujęciu geograficznym – praktyczne wskazówki
 • inicjatywy i działania, które pozwolą na uporządkowanie rynku targowego w Polsce

Rejestracja

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę. Po rejestracji na podany email zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do bezpłatnego wejścia na konferencję EXPO 4 FUTURE. Do zobaczenia na miejscu!

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (kod pocztowy: 05 – 830), przy Al. Katowickiej 62, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671001, NIP 532544579.Subtitle

  Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub b ww. Rozporządzenia w celach wskazanych w treści ww. zgód. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody i będą podlegały okresowemu przeglądowi co 2 lata. Pani/a dane osobowe mogą być przekazane osobom trzecim, które przetwarzają dane osobowe w imieniu PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. na podstawie umów powierzenia tj. usługi IT, podmioty świadczące usługi marketingowe, podmioty przetwarzające dane w celu dochodzenia roszczeń i windykacji lub innych. Ma Pan/i możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia, przeniesienia danych oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu.

Hotele

Lista hoteli, które przygotowały dla gości EXPO 4 FUTURE specjalne ceny. Ilość miejsc limitowana!

Renaissance Warsaw Airport Hotel
ul. Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa
res@renaissance.waw.pl
+48 22 164 70 00

Czas na rezerwację do 18 sierpnia

Sheraton Warsaw Hotel
ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
warsaw@sheraton.com
+48 22 450 61 00

Czas na rezerwację do 18 sierpnia

The Westin Warsaw
al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa
warsaw@westin.com
+48 22 450 80 00

Czas na rezerwację do 23 sierpnia

San Gate Warsaw
Hasło do rezerwacji hotelowej LC659
rezerwacje@sangate-hotel.pl
+48 22 576-45-00 lub +48 22 576-45-50

Czas na rezerwację do 3 września