Już w dniach 15 – 17 października, w halach C i D Ptak Warsaw Expo będzie mieć miejsce wyjątkowe wydarzenie dla branży zoologicznej i weterynaryjnej Animals&Veterinary Days 2021.   

Zwierzaki, żywność, artykuły higieniczne, sprzęt weterynaryjny i akcesoria dla nich, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – słowem wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu.  

Targom towarzyszyć będą jeszcze dwa ekscytujące wydarzenia: Potrójna Wystawa Kynologiczna organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce oraz Felimpiada 2021 – Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych organizowana m. in. przez Polski Związek Felinologiczny.  

W Potrójnej Wystawie Kynologicznej będą brały udział psy z Polski i zagranicy, blisko 6000 czworonogów ze 180 ras. Natomiast Felimpiada to coroczna, prestiżowa Wystawa Kotów Rasowych, która po raz pierwszy odbędzie się w dniach 16 i 17 października 2021, w ramach Animal’s & Veterinary Days, w Ptak Warsaw Expo. 

Targom towarzyszyć będzie także IV edycja Konferencji Branży Zoologicznej – jedyne takie wydarzenie skierowane do kadry zarządzającej w branży zoologicznej. 

Zapraszamy do kupna biletów na stronie internetowej. Przypominamy, że bilety z poprzedniego roku pozostają ważne w dniach 15 – 17 października.