Zapraszamy na pokład Warszawskiego Salonu Jachtowego

Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz sportów wodnych dla profesjonalistów i pasjonatów.
Po raz kolejny odbędą się wraz z World Travel Show i Camper&Caravan Show w dniach 23-25 października w PTAK Warsaw Expo.
Podczas trzech dni wydarzenia w formie kompleksowego przeglądu rynku swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep pod-łodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.
Prócz producentów i dealerów swoją obecność potwierdziły również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie będzie można zapoznać się z szeroka ofertą sprzętu nurkowego oraz propozycjami wypraw nurkowych i szkół nurkowania.
Na odwiedzających targi czekać będzie ok. 200 wystawców branży marine i branży nurkowej, liczne premiery jednostek, bezpłatne warsztaty i szkolenia, ciekawe spotkania z profesjonalistami i pasjonatami oraz najlepsze doradztwo w zakresie zakupów.
Jesienna data będzie dobrym momentem na podjęcie decyzji zakupowych i zaplanowanie wypoczynku na wodzie na kolejny rok.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy posiadające w swojej ofercie produkty lub usługi związane ze sportami wodnymi, targi będą idealną okazją do zaprezentowania marki szerokiej grupie odbiorców.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy z formalnościami dla wystawców:
Wioletta Kozłowska
Project Manager
E-mail: w.kozlowska@warsawexpo.eu
więcej o targach na https://warszawskisalonjachtowy.pl/