Wybierz caravaning – postaw na bezpieczeństwo

Wybierz caravaning – postaw na bezpieczeństwo

Caravaning od zawsze był synonimem wolności, aktywnego spędzania urlopu i niczym nieograniczonych możliwości podróżowania. Niezależnie czy myślimy o kamperach, czy o przyczepach, to zawsze odnosimy się do obszernego pojęcia caravaningu, tak dobrze znanego tym, którzy nie potrafią spędzać wakacji w hotelu i w jednej destynacji.
Dziś caravaning kojarzony jest także z bezpiecznym podróżowaniem.

Udając się w podróż kamperem lub z przyczepą kempingową, posiadamy do dyspozycji wszystkie konieczne sprzęty, akcesoria i pomieszczenia. Korzystamy ze sztućców, czy talerzy we własnym zakresie, myjemy się pod prysznicem, który używają jedynie członkowie naszej wyprawy i najczęściej śpimy we własnej pościeli. Nie ma bezpieczniejszej formy podróży, chyba, że planujemy na wakacje pozostać w domu.
W przypadku wypożyczenia przyczepy lub kampera, możemy być pewni procedur sanitarnych, które musiały być zastosowane po poprzednich wypożyczających. Każdy pojazd jest dezynfekowany i ozonowany.

Podróż kamperem lub z przyczepą kempingową pozwala na zachowanie własnej przestrzeni, również wtedy, gdy korzystamy z pobytu na kempingu. Pomimo sytuacji epidemiologicznej nadal posiadamy wolność i swobodę podróżowania, a jednocześnie jesteśmy w stanie ograniczyć kontakt z przypadkowymi osobami.
Ci, którzy poszukują absolutnej ciszy, spokoju i izolacji znajdą swoją oazę dzięki podróży własnym „domem na kołach”.
Pozostaje jedynie zastanowienie się co wybieramy: podróż kamperem czy samochód z przyczepą kempingową. Obie formy podróżowania mają swoich zwolenników. Niezależnie od tego, na którą zdecydujemy się, pamiętajmy, że Polska oferuje niezliczoną liczbę miejsc godnych odwiedzenia oraz gwarantujących najpiękniejsze widoki i niezapomniane zachody słońca.
Jeśli planujecie kiedykolwiek zamienić wygodne wakacje w hotelach na wrażenia, których dostarcza jedynie caravaning, to koniecznie odwiedźcie PTAK Warsaw Expo w trakcie targów Camper&Caravan Show. Poznacie nowości rynkowe, sprawdzicie najlepsze oferty cenowe i przekonacie się, czy właśnie ten sposób na aktywny wypoczynek, jest odpowiedni dla Was i Waszej rodziny.
Wszystko o caravaningu już wkrótce, w trakcie targów Camper&Caravan Show w Ptak Warsaw Expo.
Zapraszamy 23-25 października 2020 na https://www.campercaravanshow.com/