Wszystko o caravaningu na Camper & Caravan Show 2020

Targi caravaningowe Camper & Caravan Show, VI edycja, 23-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo.
Zapraszamy na największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi caravaningowe, podczas których przez trzy dni wydarzenia nasi wystawcy prezentować będą bogatą ofertę sprzętu caravaningowego, nowości rynkowe i zaawansowane rozwiązania, również dla tych, którzy od caravaningu oczekują luksusu.

W dobie dzisiejszego zagrożenia epidemicznego to właśnie caravaningowy sposób aktywnego wypoczynku eksponuje swoje niezaprzeczalne zalety. W grupie jego fascynatów najwięcej jest osób, które podróżują wraz z przyczepą kempingową, niemniej liczne jest grono wybierające z bogatej oferty kamperów, rośnie też liczba użytkowników domków mobilnych. Dlatego na naszych targach te właśnie produkty wypełniają główne strefy wystawiennicze. Targi Camper&caravan Show to przegląd szerokich możliwości jakie daje rynek produktów i usług powstałych z myślą o cieszącym się rosnącą popularnością caravaningu. Specjalnie na potrzeby targów rozbudujemy sektory: aut specjalistycznych, akcesoriów i rozwiązań dla kamperów oraz kempingów, jak również sektor „offroad”. Dzięki temu wszyscy odwiedzający trafią pod interesujący ich „adres”,pod którym czekać będą nie tylko pojazdy ale także nowości i dodatkowe atrakcyjne oferty dla miłośników caravaningu i podróży.
W edycji Camper&Caravan Show 2020 pojawią się też kampery i przyczepy jakich jeszcze nie widzieliście. Luksusowe pojazdy z miejscem na mały samochód czy kampery budowane na specjalne zamówienia. Urośnie również strefa osprzętu gdzie zaprezentujemy wszystko, co towarzyszy caravaningowi: odzież, sprzęt, akcesoria outdoorowe i kempingowe, pojazdy, skutery, rowery.
Różnorodność kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych oraz turystycznych pojazdów specjalnych, autokarów i pojazdów off-road, to nie tylko biznes turystyczny, to także pewnego rodzaju sposób życia i przynależność do społeczności. Nie zabraknie więc i specjalnej atrakcji! Już dziś zapraszamy na największy w Europie Środkowo-Wschodniej zlot caravaningowy z udziałem 500 załóg współtworzących Camper&Caravan Show 2020 i nadających jej wyjątkowy klimat.
Nasze targi odbędą się w jednym terminie wraz z World Travel Show i Warszawskiem Salonem Jachtowym!

Jeśli posiadacie Państwo produkt lub usługi przeznaczone dla branży caravaningowej, to z przyjemnością zaprezentujemy Państwu warunki uczestnictwa w targach.
Na wszystkie zapytania czekamy pod poniższymi adresami e-mail:
ŁUKASZ FILIPOWICZ
e-mail: l.filipowicz@warsawexpo.eu

NIKODEM ZYGADŁO
e-mail: n.zygadlo@warsawexpo.eu

Do zobaczenia na https://www.campercaravanshow.com/