Wkrótce nowy termin Warsaw Bus i MT TSL

Wydarzenia, które od kliku lat jednoczą przedstawicieli branży TSL oraz transportu zbiorowego nie będą mogły odbyć się w planowanym czerwcowym terminie. Wkrótce zostanie ogłoszona nowa data spotkania.

Warsaw Bus i MT TSL to idealna przestrzeń dla firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym, jak też nawiązać relacje B2B, pozyskać nowych klientów i rozwinąć swój biznes. Udział w targach to szansa na spotkanie i rozmowy z bezpośrednimi producentami pojazdów i wyposażenia, systemów biletowych, infrastruktury przystankowej oraz najnowszych systemów informatycznych.

W trakcie targów prezentowane są najnowsze modele aut ciężarowych, autobusów, naczep oraz elementy wyposażenia pojazdów, akcesoria i części, a także usługi. Oprócz bogatej oferty produktowej, oba wydarzenia są także platformą debat na temat najistotniejszych kwestii w branży, takich jak: elektromobilność, bezpieczeństwo oraz rozwój transportu drogowego. Wymianie poglądów i doświadczeń sprzyjają liczne konferencje, na których można uzyskać szereg wartościowych informacji oraz poszukać odpowiedzi na pytania, które wynikają ze zmian w prawie i przepisach o transporcie publicznym czy międzynarodowym.

Zarówno Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, jak i Warsaw Bus to wydarzenia dedykowane specjalistom i przedsiębiorcom działającym w branży. Przygotowane przez ekspertów warsztaty i pokazy umożliwiają transfer wiedzy oraz dają możliwości rozwoju pracownikom firm oraz studentom i uczniom szkół branżowych. W trakcie targów swoją ofertę dydaktyczną przedstawiają prestiżowe polskie uniwersytety i szkoły wyższe, a profesjonalni doradcy pomagają stworzyć CV i napisać list motywacyjny.

Targi to cenne spotkanie dla przedstawicieli sektora, zarówno jeśli chodzi o kwestie biznesowe, jak i rozwojowe. Wierzymy, że już niebawem będziemy mogli ponownie stworzyć najlepsze warunki do nawiązania trwałych relacji handlowych, pozyskania nowych zleceń, ale też inspiracji.

Zachęcamy do śledzenia KALENDARZA TARGOWEGO Ptak Warsaw Expo.

Do zobaczenia na targach!