Warszawski Salon Jachtowy z wiatrem w żaglach

Już wkrótce rusza kolejna edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego w PTAK Warsaw Expo. Branża jachtowa i sportów wodnych spotyka się w dniach 22-25 października 2020.
Podczas czterech dni wydarzenia, w formie kompleksowego przeglądu rynku, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.

Zaprezentujemy 200 jednostek pływających o wartości 56 mln złotych!

Prócz producentów i dealerów swoją obecność potwierdziły również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Miłośników nurkowania już dziś zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, z ofertą sprzętu nurkowego, przeglądem wypraw nurkowych i szkół nurkowania.

W tym roku targi trwają jeden dzień dłużej. Dodatkowy dzień przygotowany został z myślą o potrzebie spotkania branży w kontekście kontraktacji. Dzień Branżowy jest niedostępny dla ogółu zwiedzających i wymaga rejestracji. Rozwijamy naszą wystawę o profesjonalnie przygotowany segment B2B, którego do tej pory brakowało na targach organizowanych w Polsce.

Zapraszamy na pokład https://warszawskisalonjachtowy.pl/
Dzień Branżowy https://warszawskisalonjachtowy.pl/dzien-branzowy/