Warsaw Oldtimer Show wkrótce z nową datą

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i związany z nimi zakaz organizowania dużych imprez – Największe Targi Pojazdów Zabytkowych w Polsce nie będą mogły odbyć się w zaplanowanym wcześniej terminie. O nowej dacie Warsaw Oldtimer Show poinformujemy wkrótce.

Sytuacja związana pandemią koronawirusa postawiła nas wszystkich w obliczu wielu wyzwań, a także koniecznością całkowitego przeorganizowania kalendarza wydarzeń Ptak Warsaw Expo. Gwarantujemy, że cały czas pracujemy nad realizacją wydarzenia, które jak co roku przyciągnie do hal expo największych fanów pojazdów zabytkowych i klasycznych.

Kolejna edycja Warsaw Oldtimer Show będzie już siódmą odsłoną wydarzenia dedykowanego fanom oldtimerów. Targi Pojazdów Zabytkowych w Ptak Warsaw Expo to impreza obowiązkowa dla wszystkich właścicieli, kolekcjonerów, ekspertów i miłośników klasycznych samochodów. Co roku targi odwiedzane są przez tysiące gości, którzy mają niepowtarzalną możliwość w jednym miejscu i czasie nacieszyć oczy pojazdami, które zapisały się w historii motoryzacji. W trakcie poprzednich edycji imprezy prezentowane były takie perełki, jak: Ferrari Testarosa, Ford Thunderbird, Mercedes-Benz 600 czy Bentley Mark VI i wiele innych kultowych i legendarnych pojazdów.

Dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja targów Warsaw Oldtimer Show zapewniła moc wrażeń wszystkim jego uczestnikom. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Pragniemy zapewnić, że wszystkie zakupione wcześniej bilety, vouchery i akredytacje pozostaną ważne w nowym terminie wydarzenia.