Warsaw Dental Medica Show w nowej dacie 1-3 października 2020

Warsaw Dental Medica Show – w trosce o najwyższy standard bezpieczeństwa i komfort naszych wystawców.

Mając na uwadze nagromadzenie wydarzeń dla branży stomatologicznej i świadomość jak olbrzymi wysiłek i zaangażowanie ponoszą nasi wystawcy w przygotowanie swojej firmy do prezentacji na targach, podjęliśmy decyzję przesunięcia terminu wydarzenia na 1-3 października 2020. Pozwoli to wszystkim firmom wystawienniczym na spokojne działania operacyjne pomiędzy WARSAW DENTAL MEDICA SHOW, a poprzedzającymi je wydarzeniami branżowymi.
W tym trudnym dla wszystkich okresie, wiemy, że dodatkowy czas jest niezbędnym czynnikiem decydującym o sukcesie firm prezentujących swoją ofertę w trakcie targów.
Warsaw Dental Medica Show, 3. edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce takie wydarzenie, integrujące środowisko stomatologii i medycyny estetycznej, realizowane w formule Wielkiego Branżowego Show.
Dlaczego warto wziąć udział w Warsaw Dental Medica Show?
Uczestnictwo pozwala na skorzystanie z programu merytorycznego podzielonego na bloki wykładów, transmisji online i studium przypadków z przeznaczeniem dla lekarzy stomatologów i techników oraz Eduasyst, rozbudowanego harmonogramu wydarzeń merytorycznych przygotowanego z myślą o asyście stomatologicznej i higienistkach. Autorami wszystkich wykładów są wybitni specjaliści i praktycy z wieloletnim doświadczeniem, jak np.: dr n. med. Jacek Ciesielski; Martin i Stephan Lampl oraz Dr D. Moodley.
Istotnym zagadnieniem poruszonym w trakcie targów będą procedury sanitarne i szereg wytycznych określających zasady funkcjonowania klinik i gabinetów stomatologicznych w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego oraz dedykowane produkty, które z definicji służyć będą utrzymaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa z trakcie świadczenia usług stomatologicznych, zarówno z myślą o pacjentach, jak i z myślą o personelu.

Zapraszamy po szczegóły: https://dentalmedicashow.pl/