Warsaw Comic Con 2020 z kolejnymi nowościami!

Największy Festiwal Popkultury w Polsce już 20-22 listopada 2020 w Ptak Warsaw Expo.
Kolejny raz tysiące fanów filmu, fantastyki, komiksu i gier odwiedzi Warsaw Comic Con. Mamy ponad 120 000 zaangażowanych fanów, miliony wyświetleń, zaś dzięki zapraszanym gwiazdom jest o nas głośno nie tylko w Polsce.

W strefie gwiazd jest już siedem gorących nazwisk prosto z najbardziej rozpoznawalnych seriali emitowanych przez Netflix i HBO. Ostatnią aktorką, która dołączyła do listy, jest Anna Shaffer znana jako Triss Merigold z Wiedźmina, Romilda Vane z Harry Pottera, Leila z Fearless, czy Ruby Button w Hollyoaks! Już wkrótce pojawią się w sprzedaży vouchery na aktywności z nową Gwiazdą!

Kolejną nowość przygotowaliśmy z myślą o fanach Thorgala. Gościem Strefy komiksu na VI edycji Warsaw Comic Con będzie nowy rysownik serii – Frederic Vignaux. 

Warsaw Comic Con to także rozbudowana strefa cosplay, w której uczestniczy tysiące cosplayerów prezenujących swoje kreacje oraz rywalizujących w konkursach scenicznych. Gościmy gwiazdy Cosplay z Polski i z zagranicy. Dla Cosplayerów organizujemy warsztaty i zaplecze techniczne.
Poza strefami gwiazd komiksu i cosplay przygotowaliśmy atrakcje w strefie Movies&TV oraz gier planszowych.

Warsaw Comic Con 2020 https://warsawcomiccon.pl/