TARGI ELECTRONICS SHOW W NOWEJ DACIE!

TARGI ELECTRONICS SHOW W NOWEJ DACIE! 7-9 MAJA 2021

Targi Electronics Show od pierwszej edycji były okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki użytkowej do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych.
Dla odwiedzających targi profesjonalistów, nasze wydarzenie jest przestrzenią spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródłem informacji o zachodzących zmianach w branży.
W związku z powyższym, w trosce o bezpieczną realizację oraz sukces biznesowy targów Electronics Show, PTAK Warsaw Expo, organizator wydarzenia wraz z Partnerami Electronics Show: Związkiem Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego – ZIPSEE Cyfrowa Polska, Związkiem Pracodawców AGD – APPLIA Polska oraz liderami rynku elektroniki, podjęli decyzję podyktowaną oczekiwaniami branży, a skutkującą przesunięciem terminu imprezy.

Dzięki temu w nowym terminie nasi wystawcy będą w stanie w pełni zaprezentować zachodzące zmiany w całym sektorze i pochwalić się nowościami, na które czeka branża.

Targi Electronics Show oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

Po długiej przerwie w targach branżowych, Electronics Show dostarczy nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim zaprezentuje największe światowe marki sektora elektroniki użytkowej i nowych technologii budując wydarzenie na najwyższym poziomie.

Więcej na https://electronics-show.com/