Ruszył kolejny konkurs NCBR

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, które każdego roku obecne było w trakcie najszybciej rozwijających się Targów Przemysłowych w Polsce – Warsaw Industry Week, ogłosiło konkurs „Szybka Ścieżka” na początku lipca br.

Misja targów w dużym zakresie pokrywa się z misją NCBR, które promuje przedsiębiorstwa, dając im realna szansę na rozwój zmieniający oblicze polskiej gospodarki. Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku, których celem jest promocja firm z kluczowych sektorów przemysłu, prezentacja nowości rynkowych w zakresie produktów, rozwiązań technologicznych i szeregu usług dla branży.
Podczas, gdy misją NCBR jest “Wsparcie polskich jednostek naukowych oraz przedsiębiorstw w rozwijaniu ich zdolności do tworzenia i wykorzystywania rozwiązań opartych na wynikach badań naukowych w celu nadania impulsu rozwojowego gospodarce i z korzyścią dla społeczeństwa”. Zgodnie z informacją w ogłoszeniu o konkursie na stronie NCBR, nabór wniosków został podzielony na dwie rundy. Po każdej z rund nastąpi ocena wniosków, która będzie trwała do 120 dni.

Więcej na temat konkursu: https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/szybka-sciezka-ogloszenie-konkursu-nr-61112020-63963/

Targi Przemysłowe Warsaw Industry Week są kluczowym wydarzeniem branżowym. W ubiegłym roku, na 2. halach wystawienniczych, zwiedzający mogli poznać ofertę 380 wystawców prezentujących rozwiązania dla konstruktorów i dostawców maszyn, pojazdów drogowych i szynowych, przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, lotniczego, elektrycznego i elektronicznego, głównych mechaników, mechaników precyzyjnych, producentów blach i wyrobów metalowych oraz firm wykańczających powierzchnie. Targi odwiedziło przeszło 12 tys. profesjonalistów, a łączna waga prezentowanych maszyn przekroczyła 800 ton!

Już dziś zarejestruj się i odbierz bezpłatne zaproszenie lub kup bilet bez rejestracji: https://industryweek.pl/rejestracja/

Do zobaczenia w trakcie Warsaw Industry Week, 3-5 listopada 2020, PTAK Warsaw Expo.