Pozostały 3 dni do WARSAW OLDTIMER SHOW

Już tylko 3 dni do WARSAW OLDTIMER SHOW, specjalnej edycji plenerowej, która odbędzie się w sobotę i niedzielę, 29-30 sierpnia 2020 na terenie PTAK Warsaw Expo.

Na wszystkich odwiedzających czekają mega atrakcje i dużo emocji: Wystawa zabytkowych pojazdów, Classicauto Cup, Legendy PRL-u, Strefa zabytkowych motocykli, Usługi detailingu, Giełda zabytkowych pojazdów oraz Kluby motoryzacyjne i Zlot samochodów zabytkowych.
Tegoroczne wydarzenie Warsaw Oldtimer Show jest typowo plenerową imprezą, podczas której wszystkie punkty programu odbędą się w strefie parkingów, na powietrzu.
Po raz pierwszy kilkaset zabytkowych pojazdów wyjedzie z hal Expo, tworząc największe motoryzacyjne wydarzenie w plenerze!

Jeśli nie macie jeszcze biletów, to zapraszamy do zakupu. Bilety dostępne są wyłącznie online https://oldtimerwarsaw.com/bilety/

Ci, którzy dokonali już zakupu, będą proszeni o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego obowiązującymi w trakcie wydarzeń organizowanych na terenie PTAK Warsaw Expo https://oldtimerwarsaw.com/covid-19/

Prosimy o zachowanie bezpiecznych odległości w strefie przed wejściem oraz na terenie wydarzenia. Każdy uczestnik Warsaw Oldtimer Show będzie mógł odebrać maskę ochronną w strefie wejścia.
Do zobaczenia w najbliższą sobotę!
https://oldtimerwarsaw.com/