PLEBISCYT KONSUMENTA na NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw 2020

Wybierz z nami najlepsze produkty targów BIOEXPO Warsaw 2020!

Do targów pozostało zaledwie 20 dni! Każdy z nich wykorzystujemy pod ostatnie przygotowania i uatrakcyjnienie formuły wydarzenia. Jednym z punktów na liście atrakcji jest Plebiscyt Konsumenta na NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw w obecnej edycji.

Pośród produktów biorących udział w plebiscycie prezentujemy premiery i hity w swoich kategoriach. Znajdziecie tu produkty spożywcze, kosmetyki i inne wyroby BIO. Na wybrany produkt można zagłosować klikając przycisk „zagłosuj”, znajdujący się pod pełnym opisem charakteryzującym cechy i właściwości danego produktu. Warto zwrócić uwagę na szczegółowość opisów, dzięki temu konsumenci nie tylko wezmą udział w plebiscycie, ale zyskają szansę znalezienia produktu na miarę potrzeb i oczekiwań. Plebiscyt jest więc doskonałą prezentacją nowości i skarbnicą wiedzy dotyczącą produktów, od których oczekujemy nie tylko jakości BIO, lecz również zmiany w naszym codziennym życiu, zmiany w sposobie dbania o siebie, najbliższych i otoczenie.

Zapraszamy do udziału w PLEBISCYCIE KONSUMENTA na NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw 2020. Produkty, które otrzymają największą liczbę głosów w danych kategoriach zostaną wyróżnione statuetkami BIOEXPO Warsaw.

Wszystkie produkty biorące udział w plebiscycie zaprezentujemy podczas targów w STREFIE NOWOŚCI oraz na stoiskach wystawców. Głosowanie trawa do 5 października do godz. 23.59, a jego wyniki ogłoszone zostaną na stronie www.bioexpo.pl oraz w mediach społecznościowych w dniu 6 października 2020 r.
https://bioexpo.pl/strefa-nowosci/glosowanie/

Jeśli targi BIOEXPO Warsaw są dla Was okazją do zakupu na stoisku ulubionego producenta lub sklepu, to już dziś zapraszamy do listy wystawców, którą na bieżąco aktualizujemy, a dzięki której łatwiej ułożyć własny plan zwiedzania targów i ewentualnych zakupów.
https://bioexpo.pl/wp-content/uploads/2020/09/Lista-wystawc%C3%B3w_BIOEXPO-Warsaw_2020_14.09.pdf

Do zobaczenia w trakcie BIOEXPO Warsaw 2020, 8-10 października 2020, PTAK Warsaw Expo
https://bioexpo.pl/