Nowy termin Warszawskiego Salonu Jachtowego

Przed nami kolejna edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego. Branża jachtowa i sportów wodnych spotka się w dniach 5-7 listopada 2021 w Ptak Warsaw Expo.

Warszawski Salon Jachtowy to międzynarodowe targi jachtów oraz sportów wodnych dla profesjonalistów i pasjonatów. Podczas trzech dni uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dokonać kompleksowego przeglądu rynku, poznać innowacyjne rozwiązania oraz najnowsze propozycje producentów jednostek pływających i osprzętu. Swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep pod-łodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.

W dniach 5-7 listopada 2021 w Ptak Warsaw Expo, oprócz bogatej oferty produktowej prezentowanej przez setki wystawców, na odwiedzających czekać będą liczne premiery jednostek, bezpłatne warsztaty i szkolenia, ciekawe spotkania z profesjonalistami i pasjonatami oraz najlepsze doradztwo w zakresie zakupów, ubezpieczeń czy leasingu.

Targi w Ptak Warsaw Expo wyróżnia dostępność największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej nieograniczone możliwości ekspozycji swojej oferty wystawcom. Nie bez znaczenia jest także dogodna lokalizacja targów, która pozwala na bezproblemowe dotarcie na wydarzenia potencjalnym kontrahentom. Podczas ostatniej edycji Warszawskiego Salonu Jachtowego, Centrum Targowo-Kongresowe w Nadarzynie odwiedziło prawie 80 000 gości z kraju i zagranicy, pragnących poznać najnowsze trendy branżowe.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu wszystkie firmy posiadające w swojej ofercie produkty lub usługi związane ze sportami wodnymi. Targi będą idealną okazją do zaprezentowania marki szerokiej grupie odbiorców.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://warszawskisalonjachtowy.pl/