Nowa data Warsaw Comic Con 2020

UWAGA! W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo Wasze, naszych Gwiazd i Wystawców oraz stosując się do zaleceń rządowych, podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty Warsaw Comic Con na 20-22 listopada 2020.
Wasze bilety, vouchery i akredytacje będą ważne 20-22 listopada 2020. Na osłodę do każdego zatrzymanego karnetu trzydniowego dorzucimy Wam niespodziankę, o której poinformujemy w najbliższym czasie. Jednocześnie informujemy, że Gwiazdy w pełni popierają naszą decyzję i robimy wszystko, żeby w pełnym składzie pojawiły się na WCC w listopadzie. Czekamy na oficjalne potwierdzenie ich obecności, o czym będziemy informować Was na bieżąco. Dlatego też prosimy o wstrzymanie się ze zwrotami voucherów – będziecie na to mieć 14 dni po oficjalnym komunikacie o każdej z Gwiazd.
Kochamy Warsaw Comic Con i głęboko wierzymy, że 20-22 listopada 2020 spędzimy wspólnie niezapomniany weekend. Zrobimy wszystko, żeby dodatkowe miesiące zaowocowały wielkimi nazwiskami i niepowtarzalnymi atrakcjami.

Do zobaczenia na Warsaw Comic Con, 20-22 listopada 2020!
https://warsawcomiccon.pl/