Nagrodzone Godłem “Teraz Polska” Roboty REECO na Warsaw Industry Week

Kapituła “Teraz Polska” po raz 30ty nagrodziła firmy i instytucje, których produkty, usługi, bądź innowacje mają olbrzymie znaczenie w skali naszego kraju, a także na międzynarodowej arenie. Tym bardziej miło nam poinformować, że pośród zwycięzców znalazła się RENEX Group, polska firma z rodzinnymi wartościami i 30-letnim doświadczeniem – wystawca na targach Warsaw Industry Week oraz organizator Mistrzostw Polski w Lutowaniu, które towarzyszą targom w dniach 3-5 listopada 2020. Roboty REECO opracowane i produkowane przez RENEX Group, nagrodzone Godłem “Teraz Polska” , będzie można podziwiać z bliska w trakcie naszego wydarzenia. Warsaw Industry Week, Najszybciej Rozwijające się Targi Przemysłowe w Polsce, promują wszystkie firmy oraz produkty, dostarczające innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Takim produktem jest właśnie Robot Lutowniczy REECO, zdobywający uznanie specjalistów w Polsce i Europie. To flagowe urządzenie wchodzące w skład serii Robotów REECO- zostało stworzone z myślą o lutowaniu elementów przewlekanych (THT) na płytach PCB w warunkach przemysłowej produkcji elektroniki. Jest innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną i efektywną kosztowo produkcję elektroniki w ilościach średnioseryjnych. Tym samym pozwala na automatyzację procesów wytwórczych w zakładach produkujących elektronikę, zastępując pracowników przy zadaniach żmudnych, powtarzalnych i wymagających precyzji i doświadczenia. W skład serii Robotów REECO wchodzą również roboty skręcające, dozujące i etykietujące.
“ Przyznane naszym Robotom REECO Godło „Teraz Polska” to ogromne wyróżnienie i zwieńczenie wieloletnich wysiłków w opracowywaniu, wdrażaniu i udoskonalaniu najnowocześniejszych technologii. Jest to o tyle szczególne, że ta jubileuszowa – 30. edycja Konkursu blisko zbiega się z 30-leciem RENEX, które właśnie obchodziliśmy. Pokazuje nam to, że lata ciężkiej pracy wszystkich osób zaangażowanych w budowanie Grupy RENEX przynoszą dzisiaj ogromny sukces. Opracowane przez nas roboty modułowe, a w szczególności doceniony przez Kapitułę Robot Lutowniczy REECO cieszą się coraz większym uznaniem wśród specjalistów w Polsce i Europie. Ma to dla nas szczególne znaczenie jako dla polskiej firmy rodzinnej, budowanej od podstaw od 1989 roku. – komentowali Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić, właściciele RENEX Group.

Już wkrótce, produkty RENEX Group, jak również wielu innych firm i przedstawicielstw, zostaną zaprezentowane w trakcie Warsaw Industry Week w jednej z 10ciu stref tematycznych: Strefa Obróbki Metalu, Lakiernictwa, Hydrauliki i Pneumatyki, Laserów 4.0, Spawalnictwa, Druku 3 D, Robotyki i Automatyki, Narzędzi, Obróbki Drewna i Oprogramowania.

Poznaj kompleksową ofertę setek firm obecnych w trakcie kluczowego wydarzenia dla przemysłu, WARSAW INDUSTRY WEEK, 3-5 listopada 2020
https://industryweek.pl/