Lista 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce 2019

Już po raz czwarty portal branżowy WaszaTurystyka.pl opublikował listę 100 osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju branży turystycznej w naszym kraju.

Za każdym sukcesem firmy stoją ludzie, dlatego z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Pani Renata Nowel, Dyrektor World Travel Show, jednych z największych targów organizowanych przez Ptak Warsaw Expo, znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce 2019. Serdecznie gratulujemy!

 

Renata Nowel

Renata Nowel jest liderem zespołu, który z olbrzymim zaangażowaniem organizuje World Travel Show od 5 lat. Dziś jest to impreza na skalę międzynarodową. Wydarzenie łączy branżę tym, co najistotniejsze dla profesjonalistów, czyli merytoryką oraz prawdziwym show, na które czekają odwiedzający. Przez trzy dni targów turystyka zyskuje zupełnie inny wymiar, otwiera perspektywy niespotykane na co dzień i porusza ważne tematy dla Polski i wielu regionów świata. Nieustannie rozwijamy program targów uzupełniając go o dodatkowe atrakcje. Niezwykle istotna dla nas jest turystyka zagraniczna, która w naszym kraju rozwija się niezwykle dynamicznie, ale nie zapominamy także o turystyce krajowej. Wspieramy wiele polskich regionów turystycznych w ich dążeniach do promocji swoich obszarów. Zależy nam, aby jak największa liczba krajów prezentowała w trakcie wydarzenia kulturę, bogactwo tradycji i język. W każdej edycji targów współpracujemy z krajem partnerskim oraz setką podróżników opowiadających o swoich wyprawach w ramach Festiwalu Podróżników Travelmania. Na przykładzie danych z 2019 roku, październikową edycję World Travel Show, Camper&Caravan Show oraz Warsaw Yacht Salon zamknęliśmy liczbą 76 198 odwiedzających zarówno z Polski jak i z innych europejskich krajów, 1090 firm wystawienniczych, w tym 302 z zagranicy i spektakularna powierzchnia 120 000 m2 przeznaczona na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.

 

 

 

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZpGADDDZKJU&list=PL0uv62TZgbz9UzC169ZlE2aGhrYdGGXM6″ playlist=”N7E-2AT4f70,E7swENUa4eI,E7swENUa4eI,ilqjK-MB2Rw,VbMWsDvfHsU,ig_P1LiKFyM” rel=”no”]

 

Pełna lista dostępna jest tutaj.