Konferencja podczas Kongresu BIOEXPO

W dniach 30 września – 2 października 2021 w Ptak Warsaw Expo będzie miała miejsce trzecia edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych, której jak co roku towarzyszyć będzie Kongres BIOEXPO.

Kongres BIOEXPO, który odbywa się w ramach największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów żywności ekologicznej, kompleksowo podejmuje tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości, porusza również tematykę zdrowia, środowiska.

W ramach tegorocznej edycji kongresu, jednym z podejmowanych tematów będzie przyszłość żywności ekologicznej, który zostanie omówiony podczas Organic Food Conference – wydarzenia zorganizowanego przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej we współpracy z IFOAM Organics Europe – europejskiej organizacji parasolowej zajmującej się ekologiczną żywnością i rolnictwem. Tegoroczny kongres zgromadzi przedstawicieli sektora i decydentów, którzy będą rozmawiać między innymi o nowym rozporządzeniu UE w sprawie ekologicznej produkcji. To idealna okazja do networkingu, poznania najnowszych badań na temat żywności ekologicznej czy zaznajomienia się z aktualnymi trendami.

Kongres BIOEXPO to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, a także źródło cennej wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych, naturalnych i organicznych. W trakcie wykładów podejmowane są tematy, które budzą szerokie zainteresowanie, docierając do wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów.

Serdecznie zapraszamy na III edycję targów BIOEXPO Warsaw, podczas których – oprócz potężnej dawki wiedzy i inspiracji – odwiedzający będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowywanych przez wystawców oraz rozbudować swoją ofertę o nowe produkty.