Kolejny dzień maratonu prawniczego w PTAK Warsaw Expo

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAK Warsaw Expo miejscem tegorocznego egzaminu adwokackiego i egzaminu radcowskiego, które trwają od 23 czerwca 2020, a zakończą się 26 czerwca 2020.

Zmagania prawnicze odbywają się w 3 halach, czuwa nad nimi 10 komisji adwokackich i 5 komisji radcowskich. Egzamin przebiega z zachowaniem obowiązujących wytycznych GIS, a standardom bezpieczeństwa sprzyja olbrzymia powierzchnia hal Warsaw Expo, na których wydzielono sale egzaminacyjne, jak również niezależne 15 wejść prowadzących do każdej komisji egzaminacyjnej.

Do egzaminów adwokackich na terenie PTAK Warsaw Expo przystąpiło ponad 650 aplikantów i aplikantek. Z egzaminem radcowskim zmaga się przeszło 300 osób.
Wydarzenie zorganizowane na tak dużą skalę udowadnia, że obiekt targowy PTAK Warsaw Expo jest gotowy na powrót do realizacji imprez targowych i konferencji z licznym udziałem wystawców i odwiedzających, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa podyktowanych aktualnymi wytycznymi GIS.

Już wkrótce PTAK Warsaw Expo powraca z własnymi imprezami targowymi oraz z wydarzeniami organizatorów zewnętrznych. Na wydarzenia branżowe czeka wiele sektorów, dla których targi są sprawdzonym i skutecznym narzędziem sprzedażowo-marketingowym.