Już tylko miesiąc do BIOEXPO Warsaw

Pozostał miesiąc do targów BIOEXPO Warsaw, jedynego wydarzenia w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej przeznaczonego dla branży ekologicznej. Już wkrótce, 8-10 października grono pasjonatów działających w sektorze BIO spotka się w bezpiecznej przestrzeni PTAK Warsaw Expo podsumowując kierunki rozwoju rynku produktów i usług oraz analizując bieżące trendy. Druga edycja imprezy będzie typowo branżowa, nastawiona na relacje biznesowe i aktywną sprzedaż, stanowiące kluczową siłę wydarzeń targowych formatu BIOEXPO Warsaw.

Swój udział w Międzynarodowych Targach żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw potwierdziło blisko 250 wystawców oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, a wszystko to w jakości BIO, EKO, ORGANIC i naturalnej, FAIRTRADE, DEMETER.

Na czas trwania targów BIOEXPO Warsaw zaplanowano również dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące – odbędzie się m.in. II edycja Kongresu BIOEXPO, Strefa Nowości wraz z Plebiscytem Publiczności na najlepszy produkt prezentowany podczas targów.
Kongres jest stałym elementem targów BIOEXPO Warsaw, przy każdej edycji wydarzenia cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i wysoką frekwencją, na którą wpływ mają podejmowane tematy, pokrywające się z najpilniejszymi potrzebami i problemami branży BIO.
Tegoroczne panele dyskusyjne poświęcone będą warunkom rozwoju i tendencjom na rynku BIO w Polsce, jego szansom, barierom oraz kanałom dystrybucji. Prelegenci nawiążą również do najnowszych badań, czystej etykiety, a także jakości żywności ekologicznej. Swoje specjalne miejsce podczas Kongresu będzie miał również marketing w kontekście innowacyjnych metod promocji, aktualnych trendów oraz dobrych i sprawdzonych praktyk. Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów BIO wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników, producentów i przetwórców żywności ekologicznej i konwencjonalnej, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów i lekarzy. Nieodłącznym elementem kongresu są liczne szkolenia dla branży, pokazy kulinarne i warsztaty.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, a także materiały z poprzedniej edycji imprezy znajdą się na stronie internetowej https://bioexpo.pl/