Już jutro startuje WARSAW DENTAL MEDICA SHOW!

Już jutro rozpoczną się jedyne w tym roku stacjonarne targi dla branży stomatologicznej w Polsce – Warsaw Dental Medica Show 2020, podczas których nie zabraknie inspirujących wykładów.

W dniach 1-3 października 2020, PTAK Warsaw Expo będzie miejscem konstruktywnych spotkań specjalistów w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej. Jednym z prelegentów w trakcie Kongresu będzie uznany, światowej klasy ekspert – Dr Joseph Chokroun, prezydent kongresów medycyny regeneracyjnej SYFAC.

Dr Choukroun jest twórcą innowacyjnej idei PRF (Phateled Rich Fibrin) oraz nowej generacji protokołów do wirowania krwi, stosowanych w regeneracji skóry oraz tkanek twardych i miękkich. To autorytet z zakresu medycyny regeneracyjnej, który zmienił podejście środowiska medycznego do leczenia licznych problemów ortopedycznych.

Pochodzący z Nicei anestezjolog przez wiele lat poszukiwał najskuteczniejszego sposobu walki z różnego rodzaju trudnościami w zakresie ortopedii, czego wynikiem było wynalezienie innowacyjnej metody PRF – naturalnej regeneracji, polegającej na stymulacji wzrostu tkanek. Protokoły PRF wykorzystywane są od przełomu wieku XX/XXI. Pierwsza publikacja Dra Choukrouna ukazała się w 2001 roku. Od tamtego czasu setki badaczy zainteresowały się jego odkryciem. Na temat PRF i protokołów Choukroun, dostępnych jest 511 publikacji medycznych.

Fibryna bogatopłytkowa otrzymywana z krwi pacjenta jest wykorzystywana w zabiegach medycyny regeneracyjnej, w chirurgii stomatologicznej i implantologii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, leczeniu trudno gojących się ran i oparzeń oraz w medycynie estetycznej. Najnowsze doniesienia o PRF opisują zastosowanie PRF w endodoncji.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To wyjątkowe wydarzenie łączące imprezę branżową z wyjątkowymi warsztatami oraz prelekcjami z udziałem światowej sławy profesjonalistów.

Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem kongresu:
https://dentalmedicashow.pl/kongres/

Rejestracja uczestników cały czas trwa: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/

Do zobaczenia w trakcie Warsaw Dental Medica Show 2020 https://dentalmedicashow.pl/