Gratka dla fanów caravaningu

W dniach 7-10 października 2021, PTAK Warsaw Expo będzie gospodarzem wydarzenia, które od kilku edycji cieszy się uznaniem wśród pasjonatów kamperów i biwakowania. Camper&Caravan Show to największa wystawa prezentująca premiery rynkowe w zakresie caravaningu i aktywnego wypoczynku.

Miłośników caravaningu z roku na rok przybywa, podobnie, jak rozwiązań, które ułatwiają oraz umilają wczasy. Podczas tegorocznych targów odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć nowoczesne kampery o ponadprzeciętnej funkcjonalności, jak również skorzystać z doradztwa ekspertów w zakresie zakupów.

Camper&Caravan Show to największe targi caravaningowe w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 4 dni imprezy, uczestnicy będą mieli okazję poznać nowości rynkowe, a także skorzystać z unikalnej oferty wystawców, przygotowanej specjalnie na to wydarzenie. Wśród firm biorących udział w targach znajdują się producenci i dystrybutorzy camperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych i wszelkiego rodzaju akcesoriów. Nie zabraknie także przedstawicieli firm oferujących usługi powiązane z caravaningiem, takie jak: serwis i wynajem pojazdów oraz sprzętu.

Targi caravaningowe w Ptak Warsaw Expo to wartościowe wydarzenie dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Miłośników rekreacji na świeżym powietrzu z pewnością zainteresuje oferta mebli outdoorowych, grillów, rowerów, skuterów, quadów czy rowerów – także elektrycznych.

Na pasjonatów caravaningu, oprócz premier rynkowych oraz szerokiej gamy produktów i usług czekają także liczne atrakcje. Jedną z nich jest pierwszy w Polsce Festiwal Youtuberów, blogerów i podróżników związanych z Caravaningiem – Camper Con. Poprzednie edycje targów Camper Caravan Show odwiedzili m.in: KiKi Świat, Busem Przez Świat, Kapitan Przyczepa, KamperManiak, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i wrażeniami z licznych podróży.

Więcej informacji na temat Camper&Caravan Show: https://campercaravanshow.com/